19
\'Kijutós játékok\'
  • Viviszkusz
    #19
    Oh, látom nem pörög a topic... Nem voltam én se itthon.
    Ha valaki télleg egy jó kis szórakozásra vágyik, akkor a Submachine sorozatban örömét fogja lelni. :)
  • Esrohnoil
    #18
    Ilyeneket én is ismerek.
  • Viviszkusz
    #17
    Na mizu a My Diamond Babyvel??:P
    Bocsi, de tegnap későn értem haza, mert ezek a rohadt buszok...:@ Mind1. Amúgy az msn smájlikért bocsi, csak nincs kedvem megvárni, amíg az itteniek betöltenek...
  • Viviszkusz
    #16
    Mentem strandolni, majd ha kellek, este 8körül már leszek;)
  • Viviszkusz
    #15
    Én már megcsináltam az egészet, de nem nagyon emlékszek rá... :$
    Nagyon nincs sok időm, csak annyit tudok most így segíteni, hogy /Vigyázat! SPOILER!!!/
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ahonnan a videókártyát szedted még nézz egy kicsit körül! Illetve szerintem a párnával is szórakozz még egy darabig;)
    Aztán a vidikártya mellett talált dologgal nézz szét az ágy alatt...

    Egyenlőre ennyi, aztán majd ha megint elakadsz, segítek;)
  • PíszLávJuniti
    #14
    játék állása:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Az ágyon lévő párna alatt megtaláltam a kulcsot, azzal kinyitottam a számítógép asztal fiókját. Felvettem a csavarhúzót, a ceruzát, és a videókártyát. A gépet szétszedtem, beleraktam a kártyát, vezetéket is találtam, gépet bedugtam konnektorba. Lapot a nyomtatóba betettem, a gép kéri hogy hány fájlt nyomtasson. Bármilyen számot ütöttem, nem csinált semmit. A gépen belül van egy kés, amivel felvágtam az ágy melletti kartondobozt. Viszont ezután a kartondobozra nem tudok kattintani.

    A lámpát lekapcsolva az ágy felett látszik a foszforeszkálós festékplecsni, azzal sem tudtam mit kezdeni..

  • PíszLávJuniti
    #13
    Az utolsóban meddig jutottál?
    A szines ceruzával mit kell csinálni?
  • Viviszkusz
    #12
    http://listofonlinegames.com/
    http://www.freegamesnews.com/en/?page_id=1361
    Aztán ezt nézd meg: http://ctime.cool.ne.jp/MyDiamondBaby/
    Ez az én nagy kedvencem, mert összetett, és nagyon gondolkodtató:)
    Ráadásul a végén megmutatja, hogy honnan jött az ötlet, és láthatod hogy a szoba a valóságban is úgy néz ki:P
  • Viviszkusz
    #11
    Ha nagyon akarod, olyanokat én is tudok rakni:)
  • Dzsini
    #10
    azért jó az a topic, mert pár jól használható link van benne :)
  • Viviszkusz
    #9
    Én abszolút az online gamekre gondoltam... A plusz topicért bocsi, nem tudtam a máskiról... Az mondjuk már amúgy is elég halottnak tűnik...
  • Qwerty4
    #8
    hmm, padig én pc-n játszodtam ezt, és az se igaz hogy ami ps-es vagy x-boxos az szar!
  • passatgt
    #7
    látom van pc-re is, húha ez tuti jó játék:)
  • Alexease
    #6
    Wolfenstein 3D:) Ha jol emlekszem, ennel egy szobabol kellett indulni:)))
  • Dzsini
    #5
    van már topicja - igaz, nem egyértelmű a neve :)
  • passatgt
    #4
    ps2,xb => szar
  • gyuri12
    #3
    most a netes,flash gémek,vagy mind?
  • Qwerty4
    #2
    A The Great Escape egy ilyen gyöngyszem, ajánlom mindenkinek, aki szeret elszökni nem is egyszer!!!
  • Viviszkusz
    #1
    Hello! Remélem még nincs ilyen topic, mert akkor én hiába kerestem... Itt azokról a bizonyos "kijutós" játékokról lenne szó, melyekben bezárnak egy szobába, aztán ki kell jutnod, blablabla... Van egy pár játék, én is sorra találom az újabbakat, de néha van amikor elakadok. Úgy gondoltam, hogy itt segíthetnének azok egymásnak, akik télleg szeretik ezeket a játékokat.
    Várom kijutós igényeiteket!
    Addig is ha valaki bármit is tud a Room of Rainbow nevű u.ilyen játékról, pls. infókat!