72
Memento Mori
  • Tomcom
    #72
    Előtte a létra alján lévő biztonsági izét kell lekapcsolnod.
    Itt egy végigjátszás: http://www.adventuregames.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=845:memento-mori-vegigjatszas&catid=3:vegigjatszasok&Itemid=53
  • Kiinga
    #71
    Elakadtam Maxal Oroszországban a könyvtárban: nem tudom hogyan kell eltolni a létrát????
  • Kiinga
    #70
    VLKI SEGÍTSEN!!
  • Tomcom
    #69
    Hmmm... ha Szamgesz készíti, akkor valószínűleg igaz, és minőségi fordításra számíthatunk. Hajrá!
  • nemlehetigaz
    #68
    Azt írják, hogy ez a következő...
  • kirol
    #67
    Készül is, vagy csak odarakták?
  • csgj
    #66
    Na, kijátszottam végre :P Szerintem egész jó kis kalandjáték volt, csak az eleje indult döcögősen. Meg lehetett volna több helyszín. Skóciában szívesen császkáltam volna más környéken is :P Ja, amúgy tényleg 8 féle befejezés van?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nálam Max kiugrott a kórház ablakán, amikor a csajjal betörtem hozzá... És a csajt kitüntették a festményes ügyéért, meg a hülye Ostankovicot is. Max túlélte a zuhanást, de kómába került. Lara mindig meglátogatta, és nem lehetett tudni, hogy vajon mikor ébred öntudatra... Csak a reményt nem szabad feladni ugyebár :)
  • nemlehetigaz
    #65
    Itt mintha készülne...
  • csgj
    #64
    Oké köszi! :)
  • kirol
    #63
    Légy erőszakos! :)
  • Tomcom
    #62
    Írtam neki már elég rég, hogy nem tudná-e átküldeni nekem a szerkesztőt. De nem válaszolt...
  • Tomcom
    #61
    Elég kell gyorsan ugrani. Ezt meg úgy tudod, hogy amikor a fényképész elmegy a terem közepén lévő vázától balra, akkor gyorsan klikkelj a vázára. ;)
  • kirol
    #60
    Aha, de Imykének nincs meg a játék.
  • csgj
    #59
    Nagyon szépen elakadtam... Kéne egy fotó a Makarov's szórakozóhelyében dolgozó csajnak. De nem tudom, hogyan szerezzek! A múzeumban van egy állandóan fényképező fazon, de vele nem tudom lefotóztatni magam. Meg se hall... :P
  • Tomcom
    #58
    Készül a végigjátszásom hozzá. Szólok, ha kész. :)

    A magyarításról - kicsomagolni sikerült a szövegeket, de a fájl, amiben tárolva van elég kényes. Ha jól tudom IMYke2.0.0.0 fordította le az ugyanezzel a motorral futó játékot (Evil Days of Luckless John), szóval ő nála kellene ez ügyben érdeklődni.
  • Arnold12
    #57
    No most fejeztem be a játékot. A játék közepéih nem nagyon jött be. Túl sok volt az iroda, meg város, skócia már jobb volt, Finnország meg nagyon tetszett. Mondjuk nem bántam volna, ha az egész környezet ilyen lett volna mint a kolostor(talán ezért is az egyik kedvencem a Syberia). Tunguskát is rengetegen dicsérték, engem mégsem fogott meg annyira.
    No de visszatérve a játékra, tényleg nem ártana magyar felirat, mert a végét nem nagyon értettem, de nem akarok konkrét kérdésekkel spoilerezni...Aki végigjátszotta, az tudja mire gondolok.
  • csgj
    #56
    Később izgalmasabb lesz! :) A gépnél a kód 2,1,3,3 ha jól emlékszem :P De az egyik kódot amúgy megtalálod a gép oldalán, kettőt meg egy emailben. A negyediket neked kell kitalálnod...
  • kirol
    #55
    Esetleg fordítható a játék felirata?
    Mert ha igen ,nem lenne rossz egy magyarítás.
  • Arnold12
    #54
    Máris leragadtam a mózeum utáni résznél(Act 4), ahol a laborban levő gépet kell beinditani... Szépnek szép, de eddig nem túl érdekes.
  • csgj
    #53
    Kijött angolul. Eddig tetszik, a grafikája meg marha jó. Egyedül a főhősnő szinkronja idegesít. Borzalmas :D
  • kirol
    #52
    Memento Mori bemutató
  • bogyoka
    #51
    Van valaki aki lejátszotta?
    Elakadtam, már voltam az irodámban, a laborban, beszéltem telefonon, de még a múzeumba nem tudok menni csak a lakásomba, és az irodámba.
    Mit kell még csinálnom?
  • kirol
    #50
    Azt nem tudom. Azt is csak ennek a játéknak a lemezén lévő ajánlókból láttam ,hogy a Mata Hari is kijött. Bár nem tudom az milyen lehet.

    Mondjuk ezt se tudom, mert csak felraktam, de nem volt időm játszani vele. :D

    Ez a 3D-s meg a kameramozgásnak köszönhető, de csak néha olyan szembetűnő, mint pl. a liftes képen.
  • csgj
    #49
    Egész szép :) 3D minden, ahogy látom. De mikor jön ki angolul? :P
  • kirol
    #48



  • kirol
    #47
    Hát ő lenne az:











  • kirol
    #46
    Na, hol van már?
  • zzeN
    #45
    na ennek is ma kéne megjelenie, remélem így is lesz:)

    itt egy új trailer, nagyon szép a zene, meg ez a 3D-s téma h felvágja a késsel a levelet, az nagyon üt:)
  • kirol
    #44
    Érdekes, mert előrehozták a megjelenést! :D

    Az új dátum: Memento Mori - Die Spur des Todesengels - 2008 Október 31
  • Prince23
    #43
    Karakter és hely bemutató trailer
  • kirol
    #42
    Megjelenési dátum: 2008 November 11 !
  • csgj
    #41
    Szép :O Mikor jön már ki? :D
  • kirol
    #40
    Pár kép:







  • kirol
    #39
    Gondolom angol. De nekem nincs meg a magyar, csak a német.

    Art of Murder
    Nyaraló gyilkosok
  • csgj
    #38
    És az Art of Murder-ben a magyar felirat alatt milyen szinkronhang megy?
  • kirol
    #37
    Hát most magyarul is van egy csomó.
    Art of Murder, Sherloch (Arsene), stb.
  • csgj
    #36
    Nemtod mikor jön végre vmikor legközelebb egy új kalandjáték angolul? Már nagyon ki vagyok éhezve rá :P Kismilló kalandgamet jelentettek már be, de abból csak nagyon kevés jött ki mostanában, az is csak németül. :(
  • kirol
    #35
    Kicsit jobb minőségben.

    Bár régi videó tudom.
  • csgj
    #34
    Látom ez is német lesz
  • kirol
    #33
    Egy kis videó: