144
Nissan Skyline
  • redbull0304
    #104
  • redbull0304
    #103
  • pszihopata
    #102
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
  • pszihopata
    #101
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
  • redbull0304
    #100
    Főleg a régebbieket (R32,R33) szokták felhúzni akár 1000paci fölé is! R34-ből még nem láttam 1000paci felettit, de tuti megoldható! Ha megnézed a youtube.com-on a Drag Skyline-ket azok is R33,R32! Bal kormányt biztos meglehet oldani csak pénz kérdése...
  • Sippie
    #99
    Üdv emberek! Jó ideje csodálom már én is a skyline-t, és az egyik kedvenc autóm külsőre, belsőre :) Technikailag annyira nem néztem utána, de hallottam a történeteket hogy 700-900 Lovasra is fel lehet húzni a skylineok motorját. Ez csak az R34-re igaz? Nem tudom milyen motor van a régebbi verziókba, R32, R33, azokból is ki lehet préselni több lovat? Bár látom hogy gyakorlatilag jobbkormányos mindegyik, balkormányosokat be lehet szerezni egyáltalán? Na mintha lenne rá pénzem, csak érdeklődöm :)
  • Gibor
    #98
    Azttudom hogy nem VT, csak így nemtudtam hogy leírni :D
  • [Walaki]D`Lair
    #97
    Ez nem VT bazz...
  • Gibor
    #96
    Grafikát nem rajzolok szebbet, de szebben eldolgozom a hibákat az biztos...
  • desigo
    #95
    szebbet rajzolsz?
  • Gibor
    #94
    Elég gagyi VT...
  • desigo
    #93
  • [Walaki]D`Lair
    #92
    "Aki Tud 6-700 lovas Skyline-al annak majdnem ugy azt kell tudi 1 gyengébb autóval."

    Najó...határeset, elfogadom...:D:D:D:D
  • desigo
    #91
    Egy 140 centis japónak mindegy,hogy milyen csak menjen keresztbe :)
  • hering1
    #90
    Azt mondtm Hogy az a jo Sofőr aki ugyanunugy tud driftelni egy gyengébb autóval is mint 1 erősel
  • hering1
    #89
    Én is ezt mondtam
  • [Walaki]D`Lair
    #88
    Nagy tévedés, hogy aki erős autóval tud, az tud gyengével is...inkább fordítva van ez, mert gyengével sokkal ügyesebbnek kell lenni...

    Könyörgöm a használtautó.hu-n ilyen szar kamu hirdetések vannak, vagy max szürkeimport hirdetések...
  • hering1
    #87
    Sziasztok Szeintm Felesleges arról vitázni h. melyik a legjobb driftautó Nincs 2 1forma sofőr és kinek mi jön be nekem a Skyline a másiknak pl. a 350z. Jah és lehet 5-600 lovas autód ha nem tudsz vezetni Driftelni akkor Jön a másik a 120 lovas Hacsival és megver Driftbe. Az autó is sokat számít de szerintem a sofőr mégtöbbet Aki Tud 6-700 lovas Skyline-al annak majdnem ugy azt kell tudi 1 gyengébb autóval. a magyar Skyline-okról annyit h. tudomásom szerint 1 R33 gts-t type M van Meg egy R32 GTR 523 lovas De láttm a Hasznaltauto.hu-n Eladó 34 33 okat nem tom h. vn ez. (SKYLINE fan)
  • [Walaki]D`Lair
    #86
    Hány éves vagy? Kb. 14-15 lehetsz...
  • Roman Pearce
    #85
    Az s15-ös mennyibe kerül?
  • redbull0304
    #84
    Van Mo.-n egy kék R32 GTS az is tuti :)
  • Roman Pearce
    #83
    Tudom, nem nekem írtad
  • Roman Pearce
    #82
    Utánna néztem kicsit.Kb 7-8 mF körül ingadoznak és tovább fel.
  • [Walaki]D`Lair
    #81
    bazz nézz már utána a szériáknak mielőtt baromságot beszélsz...
  • Dj Siegfried
    #80
    Ja, de a 95 ösnek nem egészem FAST & Furious eleje van ám, létezik 1 régebbi kiadás is, az nem olyan szép. kissé nyújtott, lapos...... mind1
  • Dj Siegfried
    #79
    Tényleg 3 milka, de 95 ös! Egy 12 éves széthajtott kocsiról beszélünk....
  • Roman Pearce
    #78
    Hy all! Am...lehet, rosszul tudom, de egy skyline méghozzá a 99-es r34-es 5 milliótol indul(használtan).
    Persze ezzel nem azt akarom, hogy több 100,000 km-rel, hanem 70,000 km alattira gondoltam.
    De nem tudom.
  • [Walaki]D`Lair
    #77
    De a Skyline is 280Le alapesetben, csak erre 1700kiló felett van a súlya...igaz az RB26DETT-ben igen komoly tuning potenciál rejtőzik :))
  • [Walaki]D`Lair
    #76
    Vagy mert például az EVO8 280Le és turbós...ja meg AWD :DDDD
  • ThodEE
    #75
    Nem tom azért jobbnak látom a Nissan-t monnyuk összkerékkel mint s2k mert EVO8 is azért büntette pécsen s2k mert összkerék jobban gyorsult de ez az én saját véleményem!!!
  • [Walaki]D`Lair
    #74
    Na persze...:D:D
  • Dj Siegfried
    #73
    2 ülés, nem a legjobb:(
  • karyrz1
    #72
    Én 500.000 huf ért találtam vámadót skyline-ra és 80.000 huf a forgalomba helyezése....szóval 4.000.000 huf egy skyline! de ennyi pénzért Honda s2000-et veszek inkább:)))
  • Dj Siegfried
    #71
    majd angliában:) ha végre lediplomázok:) az biztos hogy kiélem magam:)
  • Dj Siegfried
    #70
    Hát igen, tényleg 3 millió, de azon még sok minden nincs rajta ám:(
    nézz utána a reg adónak, na az a kemény!! Annyi mint az autó:(
    De ha megnézed akkor ugye az 95 ös? hat milka egy 12 éves autóért.....hát... nem tom, szerintem ki van hajtva a lelke.
    www.pistonshead.com ezen leskelődj. 500 ezer huf ért r33 asokat:)
    a reg adó kb 1 milka, de lehet hogy keveset mondtam......
    na és az előzés..... KEMÉNY DIÓ!!!! papa tempóban lehet vele utazni, nem kétség, de a komolyabb tempóhoz már nem árt 1 balkormány.....
  • [Walaki]D`Lair
    #69
    "Nagyon durva.Nem amatőrőknek.Ha kell szerzek neked."

    Lol ne dőlj már be ilyen baromságoknak, csak a regisztrációs adó 2.6 millió az R34-re...
  • karyrz1
    #68
    Ja és nem csak kettő van magyarországon:) R33-ből van 10 r34-ből egy:) De lehet behozatni nem drága.....én is tévhitben éltem mert azt hittem valami drága cucc a Nissan Skyline de mikor megpillantottam 3 milkáért azt a fehér r34-es megállt a szivem:)
  • karyrz1
    #67
    Csáó Ezt Nézzétek meg;)
    http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=1382973&command=ugras&screenwidth=1280
  • Dj Siegfried
    #66
    Nagyon kösszzzzz!!!!!!!!
  • [Walaki]D`Lair
    #65
    Akkor használhatod külföldi rendszámmal, ha van külföldön egy bejegyzett céged, vagy családtagod, és kölcsönszerződéssel, vagy cégpapírokkal. De ez nem mentesít az oda fizetendő kötelező biztosítástól, súlyadótól (ami nem biztos, hogy kevesebb, mint nálunk!)