34
A Crackpot Entertainment kaland/akció/TPS-e
  • totyak
    #34
    Valaki nem tudja mikor jön a második rész? Vagy nem is jön, törölték a projektet? Az mondjuk elég béna lenne, hogy félbehagyják a sztorit.
  • totyak
    #33
    Megoldódott, már nem kell segítség.
  • totyak
    #32
    Üdv!

    A Bug Day Afternoon nevű pályán vagyok, amikor egy étteremben kell keresni valakit, de nem tudom mit kell pontosan csinálni. Már kiosztottam a 3 vendégnek a jelenléti lapokat vagy miket, de utána megakadtam. Ha valaki tudjami a teendő írjon. THX
  • csgj
    #31
    A 2. rész még pénzért sem letölthető (dobozos változat meg nincs) egyelőre... Btw, privi megy...
  • totyak
    #30
    Engem is erdekelne. Megmondanad honnan szerezted meg es hogy mekkora a jatek. Csak mert kicsit lassu a netem.

    Ja es a 2. reszt is meg tudod szerezni?
  • gyuri12
    #29
    Honnan lehet megszerezni?:)
    Kíváncsi vagyok rá nagyon.:)
  • csgj
    #28
    Hehehe... nagyon népszerű a topic :P Tegnap lett meg a game 1. része. Jópofa, tetszik :) A szokásos tárgyhasználós kalandjátékokat keveri az akcióval. És jó humora van.
  • csgj
    #27
    Ha jól tudom, elvileg ma kéne kijönnie ennek a gamenek, de nem látom még sehol sem... Persze, eddig vhogy epizódokban volt, de az ING-n kint volt egy március 5-i megjelenési dátum. Ami gondolom a teljes játék. Hivatalos honlapon is ott a dvd doboza... és nem úgy, mint első epizód.
    Szerk.: Most nézem wikipedia 11-ét ír megjelenésnek :S Akkor még tényleg egy kicsit várni kell. Mondjuk látom itt nem sok mindenkit érdekel :P
  • csgj
    #26
    Most nézem, hogy úgy adják ki, mint a Sam and Max-et, epizódokban, fizetős letöltéssel... :S És az első epizód már tölthető. Csak warezban nincs még :P
  • gyuri12
    #25
    de aztán ha kijön,akkor írj róla egy tesztet,vagy rakd fel egy oldalra,hogy letölthessem:D
  • csgj
    #24
    Hamarosan, még ebben a hónapban kijön ez a game. Screenshotokat elnézegetve elég rondácskának látszik, de nem hiszem, hogy ez az előreláthatólag jó hangulatát elrontaná. Sztem klassz lesz ez :)
  • csgj
    #23
    Új videó. Egy kis akciót mutat be... persze nem COD4 féle akciót :D De sztem jópofa Tim Schafer-féle game lesz.
  • gyuri12
    #22
    ez jó cikk vót:)
  • csgj
    #21
    SG cikk :)
  • csgj
    #20
    hm... hát erről meg semmit nem hallani mostanában :(
  • csgj
    #19
    ja, okés akkor :) Egyébként vannak rendes screenshotok a játék honlapján. Csak rohadt kicsik a képek...
  • gyuri12
    #18
    eltűnt ez a topik a sok másik topik között,ezt nem hagyhattam:)
  • csgj
    #17
    hogy mondod??
  • gyuri12
    #16
    up. ez nem süllyedhet,ez nekem tetszik!!444:D
  • gyuri12
    #15
    6-7 éveseknek való.13 vagyok,nem szeretem a gyerekes dolgokat.
  • Thadius #14
    14 alatt hmm.. akkor neked mi a gyerekes? :D
  • gyuri12
    #13
    (mint én:D)
    jah, a spongyabob is jó,mégis mese xD
  • csgj
    #12
    sajnos vannak sokan, akik ránéznek pár ilyen képre, és azt hiszik, hogy ez vmi gagyi mese gyerekeknek.... :(
  • gyuri12
    #11
    jaja

    úgylátom,hogy a többieket nem nagyon érdekli ez a gamma...
  • csgj
    #10
    jó, hát be kell ezekkel érnünk :D De ha még most nyáron jön ki, akkor valóban mutathatnának még többet is
  • gyuri12
    #9
    de nem gameplay^^
  • csgj
    #8



    Ezek screenshotok, nem renderelt
  • gyuri12
    #7
    hát.ebben mai vilgában,még ez a graf se menne a gépemen...:D
    amúgy,tényleg,fílinges a graf,egyedi:)
  • csgj
    #6
    ha render, akkor is a grafikája biztosan olyan lesz... De ennél nekem tökéletes az ilyen hangulatos, jópofa grafika. Így ez legalább rendesen fog futni a gépemen
  • gyuri12
    #5
    jaja
    amúgy a teaser is jó,bár sajnos (ha render) elég gyenge minőségű...
    meg,kénének gameplay képek,viedók is
  • csgj
    #4
    ez az egyedi stílusa, de tulajdonképpen úgyanúgy nem lesz gyerekes, ahogy a Psychonauts sem. Elvégre Day of the tentacle-s emberek is dolgoznak rajta :)
  • csgj
    #3
    "A Crackpot Entertainment fejlesztői csapatának első játéka, az Insecticide egy jövőbeli városban játszódik, ahol a rovarok átvették a domináns faj szerepét az emberektől. A komikus detektívfilmek ihlette játék klasszikus kaland- és akciójátékokból merít. A játékosok a részletekből és a nyomokból kell összeállítani a történet hátterét, és megoldani a rejtélyt.

    A Crackpot mind a pc, mind a DS irányítási rendszerének sajátosságait kihasználja a játék környezetének „precíz navigálásához” és a karakterek különleges képességeinek irányításához.

    „A klasszikus detektívregények és -filmek veleje a közönség bevonása a nyomozásba. Pc-n és Nintendo DS-en keresztül azonban még inkább részesei vagyunk a történetnek” – mondta Rick Stults, a Gamecock Media Group konzol részlegének igazgatója.

    „Az egér és a stylus a kulcs az ’érezhető’ élményhez amit el akarunk érni, és amit a játékosok nagyon fognak élvezni.”



  • gyuri12
    #2
    ez verigudul néz ki:)
    bár,túl gyerekes az egész,de tetszik:)
  • csgj
    #1
    Nem talált a kereső ilyen topicot, úgyhogy nyitottam egyet, főleg mivel nagyon megtetszett a game. A honlapján bíztató infó van alul: "Coming Holiday 2007" :)

    "A fejlesztőkről érdemes tudni, hogy olyan volt Lucas Arts alkalmazottak is benne vannak a csapatban, akik például olyan klasszikus kalandjátékokon dolgoztak, mint a Day of the Tentacle. A játék története szerint az emberiség kihalása után a rovarok lettek a bolygó domináns fajai, társadalmuk fejlettsége pedig vetekszik a modern kori emberekével. A Chrys Liszt és Roachy Caruthers alkotta detektívpáros kalandjait követhetjük nyomon, akik egy furcsa bűnténysorozat kapcsán nyomoznak a bogarak városában. A Crackpot ígérete szerint a játék követi a klasszikus kalandjátékok által lefektetett útvonalat, ám a nyomozgatós részek third person akciórészekkel lesznek megszakítva."


    Videó itt, szerintem jópofa, nekem rögtön a Beyond Good and Evil jutott eszembe róla.