61
  • hykao #21
    Hát az már csak januárban fog szvsz...
  • kirol
    #20
    Na megjelent külföldön.
    A magyar is jöhetne lassan!
  • hykao #19
    #15
  • Mitosz16
    #18
    Mikor jelenik meg ??? Egyik oldal írja: Dec. 06 Másik írja: Nov 30. Harmadik írja: Dec 14. Hát már a tököm se tud ezen kiigazodni, tud valaki segíteni ebben ?
  • hykao #17
    ismertető a PC Dome-on
  • kirol
    #16
    És még ebben a hónapban. Nem hinném. Ami novemberre van írva az se jelent meg.
  • hykao #15
    Úgy tűnik itthon magyar felirattal fog megjelenni a játék: KATT
  • hykao #14
    Akkor te a német demót töltötted le, mert már van olyan is.
  • kirol
    #13
    Na most jutottam el odáig, hogy leszedtem ezt a francia demo-t, bár miután felraktam, nekem eléggé németnek tűnt.
  • hykao #12
    Hamarosan.
  • kirol
    #11
    Ez a rész mikor is fog megjelenni?
  • kirol
    #10
    Én még most fogom újrakezdeni az Awakened-et, ha lesz időm, magyarul, mert eddig az angollal jutottam el egy darabig.
  • hykao #9
    Franciául ugyan nem tudok, de azért belekukkantottam a demóban, csak, hogy mire lehet majd számítani.
    Nos a grafika kicsit még szebb lett az Awakened-hez képest, valamint ezúttal már BLOOM effekt is alkalmazható, illetve célkereszt is választható - maradt az Awakeneddel debütált FPS nézet (nekem nem volt gondom ezzel).
    Párbeszéd ügyben viszont visszajött a jó öreg választható, listás rendszer - már akinél többféle kérdés lehetőség van.
    Meglátjuk.
    Nekem eddig történet tekintetében az Ezüst fülbevaló viszi a prímet, de ha évente kiadnak egy Awakened szintű Sherlock játékot, akkor sem haragszom meg... :)
  • kirol
    #8
    Na van francia demó!
    Ki tud franciául? :)
  • hykao #7
    A bannerképre kattintva elérhető a játék hivatalos oldala. (sok kép, infó stb. a játékról)
  • hykao #6
    kis trailer
  • kirol
    #5
    Miután rájöttek, hogy a kiírt dátumra nem lesz meg, mert ugye volt konkrét is.
  • hykao #4
    Hosszú még a nyár...és a "nyarat" is csak "várható megjelenés"-ként tűntették fel... :)
  • kirol
    #3
    Én meg az Awakened -et se, mert vártam, hohy múlt hónap végén megjelenik magyarul. Erre itt van megint hónap vége, erre b@szik megjelenni.
  • Taranov
    #2
    Még a Gyilkosság az Orient Expresszent sem játszottam végig :-:/
  • hykao #1
    Még erre az évre ígérik a Frogwares féle Sherlock sorozat legújabb tagjának megjelenését.
    Ezúttal a híres tolvaj - Arsène Lupin - nyomába eredhetünk.

    A kinézet az eddig elérhető 9 kép alapján kísértetiesen hasonlít a legutóbbi Sherlock játékéra, ami cseppet sem baj, hisz kalandjáték kategóriában elég szépnek számít ezafajta tejesen 3D-s grafikus megjelenítés.
    Kíváncsi leszek, hogy marad-e az előző részben debütált FPS-nézet.





    További képek itt: KATT