28
Egyedi fényezés, festés
  • Ray Z
    #28
    bocsi egy kicsit eltér az autófényezés témától a kérdésem: gitárra egyedi gényezést nem tudjátok vállal valaki magyarországon? és kb mennyibe fájna a dolog?
  • Magnumrolcsi
    #27
    Körbe polírozni az autót bármelyik pasztával lehet, szélvédőt melyikkel lehet azt passzolom. Utána kérdek majd.
  • csiter
    #26
    Hali!
    Most vettem egy polírozógépet és át szeretném polírozni a verdát ami metál ezüst színű 8 éves és nem volt még polírozva.
    Mivel fúrott kút vizével mossuk szerintem vízköves lett és a megfelelő szögben nézve cseppet sárgás beütésű a fényezés és a szélvédőt is ilyen réteg fedi.
    Egyszer egy benzinkúton mondta egy kutas hogy olyan polirzóval kellene át dörgölni ami a szélvédőről is leszedi ezt a "vízkövet".
    Milyen polírozó pasztát ajánlotok???
  • Magnumrolcsi
    #25
    Rossz traktor. :)
    Mindkét oldalt a sárvédők javítva, első - hátsó lökhárítók javítva.
    Kezdés..


    Végre kész.


    Itt már lefújva.


    Tuareg

    Alapozva, kicsiszolva, fülkében kiragasztva. :)


    sajnos a másik oldalról :S


    Audi S6 :P

    Sterimo lehozta a festéket a rücsinél, küszöb végig. Javítva volt annó..nem itt.


    Belsejéről egy kép.
  • Magnumrolcsi
    #24
    Hali.
    Kérdezd meg ahol venni akarod, elvileg jó.
  • FuckeR19
    #23
    Sziasztok
    2Ks szórógittet vettem és az edző (Lesonal MS) leírása szerint az edzőt 2Ks autózománcok,lakkok és gittekhez lehet használni. Akkor ez jó az általam kinézett lakkhoz (beso-glass ms) is?
  • Magnumrolcsi
    #22
    Fényező - mázoló lettem :)))
  • Magnumrolcsi
    #21
    Őket tudom ajánlani, segítőkészek és benne vannak a szakmában.
  • Magnumrolcsi
    #20
    Annyiból ki kell jönnie, ha megtudsz alkudni a mesterrel. :)
  • Nasim
    #19
    Szia,köszi a választ!Metál sötétkék színre gondoltam.A minőség az nem kérdés persze,legyen az,de ne drágán.max 180 lenne rá.
  • Magnumrolcsi
    #18
    Mennyire olcsót, milyen fényezés(metál, akrill) ? Tudok helyeket Debrecenbe és még Hajdúdorogon is. Első gyakszi helyemen viszonylag olcsó, ahol most utoljára voltam az már drágább, de minőségi. Én is megcsinálnám csak nincs helyem hozzá.
  • Nasim
    #17
    Autó fényezés témában nézelődöm mostanában az interneten,de sehol nem írnak konkrétumot,hogy mennyibe is kerül egy komplett festés,persze ez érthető is.Az enyém 1 Opel Astra Sedan 1.4,komplett optikai tuningos,ha tud valaki egy olcsó helyet azt megköszönném! [email protected]
  • Magnumrolcsi
    #16
    Optikai színbillentő hatás, amely három rétegű gyöngy- gyémánt és más speciális színhatású festékeknél érzékelhető. A fedőbevonat rétegei között létrejövő reflexió és refrakció eredményeképpen a más-más irányból beeső fénysugarakból különböző frekvenciatartományokat nyel el.

    Ez a "flipflop" hatás. :)
  • Magnumrolcsi
    #15
    Fekete fényezés matt lakkal :)
  • Magnumrolcsi
    #14
  • DJ Skyline
    #13
    hát, nekem egy fekete fényezés 10x jobban tetszik, mint ezek a flip-flop féyezések!
  • Magnumrolcsi
    #12
    Flipp-flopp fényezés.
  • Magnumrolcsi
    #11

  • Magnumrolcsi
    #10
    Nem olcsó mulatság a flip-flop festék. 60.000Ft-nál kezdődik literje, egy litert mindenképp megkell venni, az a minimális mennyiség.. Rendelésre hoznak csak.
  • Magnumrolcsi
    #9
    Majd kikeverjük valahogy :) Hétfőn megkérdem.


  • jefferson83
    #8
    :))
  • Magnumrolcsi
    #7
    :D
  • soma22
    #6
    biztos vagy abban, hogy létezik ilyen a flip-flop tipusu festékek közt?
    nekem elég gyanus szal ennek nézz utána elsősorban nagyobb festékkereskedések, és külföldi oldalakon.
  • jefferson83
    #5
    Ez, hogy nézne ki? Képet! Kiváncsi vagyok :)
  • M@TriX
    #4
    A TestDrive Unlimited-ben van ;)
  • fifi
    #3
    sztem ilyen festékösszeállítás nincs...
  • SötétBarom
    #2
    Igen sok pénzed van? :D
  • FUCKing
    #1
    Sziasztok!

    Azért nyitottam ezt a témát, mert nem találtam egyedi fényezéssel kapcsolatos 5leteket. Már írtam e-mail-t egy fényezéssel foglalkozó cégnek, de ők nem tudták volna megvalósítani azt amit én szeretnék. Ugyanis egy fekete-tűzpiros flip-flop festést szerettem volna. De azt írták h. nincs ilyen festékük. Az érdekelne h. hol? és mennyiért? csinálnák meg.