18
  • virs lee
    #18
    Ezzel csak azt érik el hogy átmegy a közönség más oldalakra, és folytatódik minden tovább.
  • chuky123
    #17
    torrent erre lett kitalálva mint minden más peer to peer hálózat.
    Azaz illegális tartalmak megosztására. Aki mást mond az hazudik
  • AljasGetto
    #16
    Hehe, szerintem fölösleges annyi energiát belefeccelni a keresőbe, elég, ha egyszerűen bezárnak, mert a reklámbevétele egy csöppet le fog menni az oldalnak...
  • Hegyikecske
    #15
    " nem véletlenül, hiszen Justin Bunnell, a TorrentSpy egyik alapítója egyben a cég vezérigazgatója is." >> fura véletlen...
  • Hegyikecske
    #14
    lol nem ugy volt h magán célra legális a zene/film letöltés ?:D
  • Inquisitor
    #13
    Lol. Mondjuk a Piratebay-en is voltak olyan érdekes tapasztalatok, hogy "húzos" torrentek nem voltak elérhetőek a keresővel vagy listázással, még is ott volt az oldalukon, itt se lesz más szerintem. Ha meg igen? Én maradok eMule-nél. :D
  • M0rph3u5
    #12
    gyökér barom
  • savior
    #11
    valoszinuleg nincs benne az adatbazisban a vilag osszes filmje/zeneje stb. masreszrol meg ha nem pont ugyanaz a torrent neve, mint ami az adatbazisban van, akkor gondolom bent is hagyja talalatkent
  • bakagaijin
    #10
    Ez nem igaz, a last.fm is virágzik, pedig tele van olyan zenékkel amit kevesen ismernek/ismertek. Egyszerűen kell (biztos létezik is már) ajánlási rendszer, amiben a nézők tudnak javasolni hasonló filmeket az alternatívok közül. (imdb is tud ilyet, de ott sok külsős film csak igen gyengén van adatokkal ellátva, és magának a site-nak sincs is lokalizált felülete, ami sok ember esetén akadály)

    Egyébként bármilyen meglepő is, de itt alapvetően _amerikai_ filmekről van szó, akik már igen régóta nem csináltak nézhető filmet, legalábbis egyre ritkábban. Ellenben a világ többi része nincs kizárva, fel lehet fedezni hogy Hollywood a filmes univerzum csak egy igen icike-picike szelete. Mármint ami a filmeket illeti, különösen a jó filmeket illeti, nem pedig a pénzt.

    Harmadrészt pedig, ha valaki megnézte a FileRigts.com-ot, akkor lehet látni, hogy két dologra szűrnek rá: már ismert torrentfile-ra, vagy egy file hash-ére. Innentől kezdve a képzeletre bízom...
  • intrex
    #9
    De ugyanígy a kis költségvetésű, kevésbé neves filmstudióknak is befellegzett, mert hát honnan fogja tudni a világ hogy készítenek valamilyen filmet, ha még a mozikban sem vetítik. De főleg igaz ez a zenékre, gyakorlatilag semmilyen általam kedvelt zenész műveit nem játszák a rádiók, zenei hírlapokat meg csak ezért nem fogok elkezdeni olvasgatni, nem beszélve arról, hogy azokon is csak az űberszar sztárzenék mennek. Amelyik zene valóban megtetszett eddig, azt természetesen megrendeltem legális formában a netről. Ja igen, ez meg a másik: a hazai lemezboltok szintén a sztárvilágra mennek rá.
  • Ironka
    #8
    Na ezeknek az oldalaknak befellegzett, ha megcsinálják.
    Átveszik a helyüket majd mások.
  • avman
    #7
    remélhetőleg neked holnaptól már nem. barom.
  • Vorpal
    #6
    Jó hát akkor holnap - ISOhunter lesz a neve és kész - mehet ujra a per
  • TorrenteXY
    #5
    De ha letörlik a jogsértőnek mondott anyagokat, akkor mi marad?:D Egy-két ingyen cucc, de a tartalmak 80-90%-a mehetne a levesbe. Szívás :/ Én szerettem a TorrentSpy-t.
  • junior117
    #4
    ja kell a reklam nekik ugye? a reklamozasert ban jar...
  • Darth Sith
    #3
    nah, akkor ezeknek is befellegzett :)
  • mousee
    #2
    Pirate Bay :)

    Mér, mi az a Bithumen???!! ;)
  • kernerster
    #1
    Ezután nem tom hogy fogja-e vki látogatni az oldalt, de én tuti nem. Egyébként meg ott a BitHUmen.