32
3d böngésző
  • Super Saiyan
    #32
    :o
  • Doomista
    #31
    lol nálam végtelenségig tölt a program :O
  • Zsoltika 007
    #30
  • Super Saiyan
    #29
    meggondolta magam, kaki
  • Super Saiyan
    #28
    ez tők jó böngésző :] csak 1 nagypon picit akad. de muris
  • tzsoltika
    #27
    én nem is telepitettem
    letöltöttetem és indult is
  • KILLER2
    #26
    leginkább a böngésző.
  • a_n_d_r_e_w
    #25
    Na mielőtt átmenne a topic MS fikzásba, a nem indulásról két cég tehet: az nV a szemétrevaló Vistás drivereivel és böngésző, mert erre ügyelni kellett volna
  • KILLER2
    #24
    xD
    Ezt a programot kiismerni. Mintha csak ízlése szerint válogatná a gépeket. Egyiken elindul, másikon nem. De nem vesztett nagyt a világ, mert ahogy a képeket nézegettem, szép, jó meg miden, de mint böngésző...
  • soma22
    #23
    nekem egy 1.5-ös cerka m-en, 504 mega rammal és intel vgaval minden gond nélkül, akadásmentesen fut.szép, meg vagány, de ha böngésző akkor ff
  • KILLER2
    #22
    Hát én már enm akarom ezeket megérteni.... Újabban az MSnek sok dolgára már azt se nagyon lehet mondani, hogy marketing, akkora faszságokat művel. Erre tökéletes példa az XBOX 360.
  • Schwarz
    #21
    valaki (pl májkroszoft) biztos látja értelmét annak, hogy egy ilyen gépen egy nyomorult webböngésző még csak el sem indul
  • KILLER2
    #20
    Hát ez rohadt jó.
    Nekem is "Failed to crate the 3D engine, cannont run SpaceTime"
    Midnezt Vistám egy Core 2 Duo procival, 4 GB RAMal, meg egy 8800 GTS 640 MB-s kártyával. Szóval nagyon fasza.
  • jefferson83
    #19
    XP SP2, semmi gond nincs vele. Viszont azt ne mondja senki, hogy kényelmes vele a böngészés. 1 percig leköt aztán kezd idegesítő lenni :)
  • Schwarz
    #18
    nah, itt be is fejeztem a telepítést:

  • Schwarz
    #17
    hát ez marhajó, már egy böngészőhöz is erőmű kell? ugyan mitől jobb ez, mintha firefoxban lapozgatnék? ráadásul gondolom zabálja az erőforrásokat rendesen.
  • Super Saiyan
    #16
    1024 x 768-on is megy?
  • Zsoltika 007
    #15
    Igen nekem is úgy települt de ha ie alatt kattintasz akkor letölti az exe-t.
  • akyyy
    #14
    aki szeret ebayan vásárolni, ott valoban van értelme, hogy ha karórát vásárolsz, a képeit látod egymás után.
  • Cat 02 #13
    jah mér néztem de ff nél vhogy kiegként települt v nem tom, 1ébként sztem semmi értelme de lehet csak nem láttam az össz funkciót :)
  • Zsoltika 007
    #12
    Különálló program.
  • a_n_d_r_e_w
    #11
    :D
  • Cat 02 #10
    hö? ez FF kieg?
  • grizzly21
    #9
    ne tetézd a bajt!! :D
  • Zsoltika 007
    #8
    Este ha vége a melónak én is kiváncsi leszek mit szól a vistára.
    Mondjuk még béta szóval nem kell levonni messzemenő következtetéseket.
  • a_n_d_r_e_w
    #7
    ha már megvan jogtisztán :P
  • grizzly21
    #6
    aki felrakta a vistát az meg is érdemli ezt:)
  • a_n_d_r_e_w
    #5
    "Failed to create the 3D engine, cannot run SpaceTime"

    mindez Vistán, 6600GT-n, a legújabb nV driverrel. Köszöntem
  • Cat 02 #4
    celeronon le se merem próbálni :D
  • Zsoltika 007
    #3
    Pentium M 1.86Ghz, 512 ram, Mobility X600. Ezen szépen fut.
  • Nuki
    #2
    szvsz ez olyan embereknek tényleg jó, akik drága pénzekért vesznek egy új gépet, mondván hogy biztos kell... de mégse használják ki.
  • Zsoltika 007
    #1
    3ds böngésző

    Egy New York-i cég hasonló nevű ingyenes böngészője a weboldalakat és a keresési találatokat szabadon lebegő objektumokként jeleníti meg.

    Az objektumokat a 3D-s térben át lehet lapozni, rendszerezni lehet őket és keresni, navigálni lehet közöttük. A grafikus megjelenés szinte egy FPS-re emlékeztet, az ember gyakorlatilag egy virtuális térben közlekedhet. A SpaceTime használói egyszerűen "átrepülhetnek" az objektumok között, mehetnek jobbra vagy balra, le és fel, nagyíthatják az egyes oldalakat és azok tartalmát. "A SpaceTime azért különösen érdekes, mert amit látunk, az mindig újra felépül - éppen úgy, mint egy játékban, ahol a játékos bármilyen pozícióba kerülhet" - jelentette ki Edward Bakhash, a SpaceTime vezetője.

    Sg cikk

    Honlap

    Hardver követelmény:

    Operating System: Windows 2000, Windows XP or Vista
    System Memory (RAM): 512MB
    Graphics Adapter: 128MB plus 3D Capable
    CPU: Pentium 4 2.4GHz or AMD 2400xp+
    Screen Resolution: 1280 x 1024
    Color: 32-Bit True Color
    Network Speed: 768 Kbits/sec