15
Dj Shadow topik
  • lpmaskmancick
    #15
    Gondolom ti is láttátok, hogy 07.16.-án jön a Zöld Pardonba az All Basses Covered Turné részeként. Mikor megláttam a plakáton a nevét, gondoltam, hogy akkor majd el is megyek. Utána néztem miket nyom mostanság a fellépései során, főleg az undorító trap meg brostep megy. Hát kösz nem, pedig jó lenne egy elszállós trip-hop party mint a Live In Tune One Time is volt.
  • RaZoK
    #14
    Helo!

    Örülök, hogy benéztél részben igaz amit mondasz mivel Shadow sosem volt az a mainstream figura, inkább az underground hip-hop része

    viszont meglepő módon elég sokan részt vettek a koncerten, amikor a Szigeten járt:



    =)
  • lpmaskmancick
    #13
    Nemsokára jön ki új albuma, ami a régebbi, eddig kiadatlan dalait fogja tartalmazni. A címe: Total Breakdown: Hidden Transmissions from MPC era 1992-1996

    Fura, hogy a a trip-hop zene egyik legjellegzetesebb alakját csak ennyien ismerik itthon. :\
  • RaZoK
    #12
  • RaZoK
    #11
    KÖTELEZŐ!!

    Dj Shadow Koncert Sziget Feszt2010. Aug. 11.

    A tikett ára 12.000 sajna idén ennyi a napijegy, de szarok bele nekem megéri
  • Maximus4
    #10
    Hát azon az oldalon ennyit találtam,akkor ezek szerint ott sincs fönn az összes,de azért csak összehoztuk:)
  • RaZoK
    #9
    Nekem ezek vannak meg:

    Dj shadow - brainfreeze breaks
    Dj Shadow - Endtroducing (1996)
    DJ Shadow - Funk Spectrum
    DJ Shadow - In Tune and On Time (2004)-MP3
    Dj Shadow - In-Fluxuations
    Dj shadow - live @ bill graham civic auditorium - san francisco, ca - 1999. 10. 08
    Dj Shadow - One To Grow On (2001)
    Dj shadow - preemtive strike
    Dj shadow - schoolhouse funk
    DJ Shadow - The Private Press
    Dj Shadow & Dan the Automator - Bombay the hard way
    Dj Shadow and Cut Chemist - product placement on tour - 2004
    Dj Shadow Live @ ICA
    DJ_Shadow-This_Time_(Im_Gonna_Try_it_My_Way)-Promo_CDS-2007-R3D
    dj_shadow-what_i_do_in_my_bedroom_vol.2-ep-2003

    + mixek, egyebek, élőfelvételek
  • RaZoK
    #8
    hmmm...akkor mégsem az összes van nekem meg...megvan 15 album, de te is kihagytál pár album címet :)
  • moralosan
    #7
    nem vágtam címről milyen a zene, de belehallgattam, és rájöttem, hogy már ismerem :)
    tetszik a zene nagyon, kávérádión megy néha
  • Maximus4
    #6
    Ok csak én is találtam tőle egy párat aztán gondoltam megosztom veled hátha kell,bár én nem hallgatom,de belehallgattam és tetszik.Azért leírom miket találtam:
    The Private Repress
    Asia Born
    Bay Area EP
    Diminishing Returns
    Endtroducing
    Funk Drops Breaks Nuggets And Rareities
    Funky Skunk
    High Noon EP
    Homelands Festival (2000)
    In Tune And On Time Part1 Part2
    Live at Brixton 15.12.06
    One night in bangkok
    One To Grow On
    Preemptive Strike
    Private Press
    Schoolhouse Funk II
    The Hyphy Movement
    The Outsider
    You Cant Go Home Again
    Brain Freeze
    Bombay the hard way

  • RaZoK
    #5
    megvan az összes...

    #3: kösz
  • Maximus4
    #4
    Albumod nincs tőle?
  • plas
    #3
    faja...
    Mixdeluxon itt egy mix: Shadow, Krush, Clausell egyveleg...
    Még egy hétig tölthető: http://www.mixdelux.net/music/acid_jazz_dj_shadow_dj_krush_and_joe_clausell.mp3
  • RaZoK
    #2
    Hopsz...ez alső link amit adtam, az hibás ill. nem az a verzió ami akartam! :)
  • RaZoK
    #1
    Hali!

    Dj Shadow az egyik kedvencem, szeirntem nagyon jó zenéket csinál, a topikot meg kellett nyitnom...Csodáloztam, hogy még nincs ilyen! :)
    Aki ismeri, számot keres az itt felthetei kérdéseit...
    Nekem is lenne egy kérdésem itt rögtön az elején. Valaki tudja, hogy lépett e már fel az országban valamikor?



    [szín=green]Nekem van a tárhelyemen 2 kedvenc szám, azt azért linkelem (Ha valaki kíváncsi rá, vagy csak kell neki a szám az hallagassa meg/töltse le.)[/szín]

    A számok:

    [szín=red]Dj Shadow - Midnigh in a perfect world[/szín]

    [szín=red]Dj Shadow - Blood on the motorway[/szín]



    Dj Shadow hivatalos honlapja