29
Fires of Liberation
  • JonasSandor
    #29
    Megjelent pc-re is a 7-dik része lehet tolni aki akarja.
  • drevil666
    #28
    és???
    Én még a sima BF2-vel nyomom nem a trendi bad company 2-vel.....
    régimódi vagyok.
  • Seth
    #27
    2007. jún. 24.
  • drevil666
    #26
    Xbox emulátort használtál már mert ez a játék érdekel?
  • drevil666
    #25
    Ez a játék kell nekem:)
  • blackfire001
    #24
    Helló! Pls segítsen valaki! Első küldetés, megtámadták a várost. 30 percem van. 5x csináltam meg, de mindíg elbuktam. Fél órát kapok, folyamatosan követem a nyilat (ellenfél), folyamatosan szedem őket, de semmi. Egyszerűen nem veszik hasznomat az USA-nál, pedig már 40 gépet tutira leszedtem...

    Szval első küldi, mi a feladat, hogy lehet végrehajtani...? Ennyi. Pls vki HELP ME!
  • Laza
    #23
    Egy ujabb hangulatos trailer:
    http://www.gamer365.hu/show-article.php?id=3359&news
  • ColdFire
    #22
    ezaz, nekünk szimulátor kell nem játék :D
  • Boconadi
    #21
    de hát mi mikor jáccanánk egyáltalán ezzel a játékkal?
  • ColdFire
    #20
    de hát mi mikor jáccanánk külsőnézetben? :)
  • Boconadi
    #19
    Egy kis hasonlóság van... (hogy van két mfd mind2nél :D)

    Dehát igaz ami igaz. Grafikára nagyon szép, szimulátornak ilyen lenne, azt hiszem beszarnánk. Szvsz engemet rohadtul idegesit a külsőnézetben hogy tele van hülye írásokkal a képernyő.
  • Boconadi
    #18
    én a kabint néztem, de a videokból látva rájöttem hogy tényleg ez lesz az F-16 Kabinja.
  • ColdFire
    #17
    vagy nem, nemtudom :D
  • ColdFire
    #16
    ki van irva a bal felső sarokba, hogy Destroyed, és fölötte ahogy zuhan le
  • L Viper #15
    Elnézést, ez nem ide tartozik természetesen
  • L Viper #14
    Ízlés szerint rakhatsz ide bármilyen wav-ot, az ottlévők helyett.

    D:\Games\Falcon4\music\
  • L Viper #13
    A külső nézetek gyönyörűek.
  • Boconadi
    #12
    E3 Demo
  • Boconadi
    #11
    október 23-án jön.
  • Boconadi
    #10
    Pár új kép:

    Ha ez F-16 cockpit lenne, igen szégyen lesz a játék. Inkább F-22 -re hasonlít.











  • ColdFire
    #9
    veszek ixboxot nemsoká, jöhecc :D
  • akyyy
    #8
    nem fikáztam, csak gondoltam, viszont videó után megtetszett. ha meg valóban csak arcade, akkor lehet ki kéne próbálni :( csak sajnos nem lehet.
  • ColdFire
    #7
    ha nem tudnád az ace combat egy sikersorozat konzolon, nem kéne fikázni, az irányítás nagyon jó, egyszerű, mint a jatek tortenete.
    alapbol az uj konzolok kontrollerén van joy, szval az irányításra szavunk sem lehet
  • Zenty
    #6
    arcade game ,szal nem egy szimulátor. Nyomkodsz ketőtőtt ,és már mindet csinál :D
  • akyyy
    #5
    jó ki shangulata lehet azért:)
  • Palinko
    #4
    az első képről nem mondtam volna meg,hogy nem a valóság...
  • akyyy
    #3
    szépnek szép, de gondolom irányíthatóság egy nagy 0. :)
  • Zenty
    #2
    király game itt a trailerje:
    http://www.youtube.com/watch?v=IKgOAdnZ7Aw

    , és igen sajna csak xbox360 jön :( ( legalábis másra még nem jelentették be)
  • Boconadi
    #1
    Colfire -nak köszönhetően rátaláltam e remek kinézetü játéknak a képeire. Sajnos tudomásom szerint csak konzolra jön ki, azon belül is Xbox360-ra. A képek magukért beszélnek, mivel gyönyörü. A Gamekapocs.hu-n találtok még képeket, érdemes őket végigpásztázni.

    Tudtommal a játék sajnos nem szimulátor, rendes történet van neki megírva. Egy pilótáról szól, akinek elkell hagynia feleségét és gyermekét a katonaság miatt.




    A keresőt megnéztem, nem talált csak Ace Combat 5-öt. Beírtam hogy Combat 6, Ace 6, úgy sem. Ha van már ilyen topik előre is elnézést kell kérnem!