28
Numen (Action RPG / Hack `n` Slash RPG for PC)
  • Jakuza001
    #28
    Hogy lehet ezzel menteni ? Menuben nincs, kilepesnel nem jegyzi meg nalam az utolso allapotot, tehat igy gyakorlatilag jatszhatatlan.
  • shaba23 #27
    Valaki próbálta már?
    Nekem sajnos a grafikus motorjának hála nem fut...olcsó húsnak híg a leve:)
    CPAL3D hiba, amit eddig úgy tűnik nem tudok orvosolni..
  • Aurelianus
    #26
    Eléggé nagy a hallgatás a project körül...

    itt egy ÚJ VIDEO INTERJÚ a készítőkkel sajnos csehül. Visoznt exclusive gamplayekkel, amleyek még angolszász oldalakon sem jelentek meg...
    A játék a cseh weboldal szerint 2009 júliusában kerül a boltokba. Nagyon remélem nem csúsztatnak többet! 2004 óta fejlesztik....

    http://www.youtube.com/watch?v=FdYWM0VODjA
  • Aurelianus
    #25
    Reméljük kijön valóban 2009 tavaszra és nem csúsztatják tovább.

    A diablo 3 nyári bejelentés után kicsit megtorpantak...

    Reméljük hasznos tartalmakkal ruházták fel a dio-TQ klónt.
  • dante3
    #24
    Megnyílt a játék weboldala!
  • STREEX
    #23
    Új képek
  • Cat 02 #22
    Hát sro is sajna ilyen :D

    1ébként volt egy Gyűrűk urás gém azin hack'n'slash volt naon nagy volt XD
  • csgj
    #21
    igaz, nekem sincs sm3 támogatás a karimon...
  • Istencsászár
    #20
    Tedd hozzá Dx9 sm3 támogatás mert hiába van dx9es kártyám semmire nem megyek vele már, officera jó.
  • csgj
    #19
    ja igen... nagyon rá akarják erőltetni az emberekre a vistát...
  • Sir Quno Jedi
    #18
    Még jó ideig lesz dx9 támogatás és/vagy dx9 verzió a gammákban. Amúgy eg szarérhúgyér jönnek a kisebb dx10-es karik. Ami nagyobb visszatartó erő a dx10 esetében, aza vista (így kisbetűvel).
  • Hegi90
    #17
    Sztem meg DiabloII powa. Azt ugyse tudja felérni egy hack n slash rpg se! :). De azért jónak tűnik.
  • csgj
    #16
    Hát én valszeg fel fogom adni, ha itt lesz full a directx10... majd játszom a régi gamekkel újra meg újra :P Áá, hát nem fogok havonta fejlesztgetni a gépen... hehh, nem is fogok tudni! Nincs pénz, és akkor még el is várnák, hogy a játékokat is vegyük meg eredetiben 12ezerért... De mégis aki ráállt a gépezésre, az nem tud elszakadni tőle, és rá fogja költeni a pénzét... Ez aztán az igazi üzlet, mi?
  • Sir Quno Jedi
    #15
    Szerintem meg nyugodtan legyen elcseszettül magas gépigénye, csak legyen ahhoz méltó a grafó is, mert nem múltszázadi játékokkal akarunk nyomulni 2007-ben és utána!
  • Ben C
    #14
    mész és gyaksz
  • ColdFire
    #13
    énis :DDD
    te még most se tudom h ez mié hack n slash, azmi
  • Doomista
    #12
    lol...mikor eloszor elolvastam, a hack szorol az jutott eszembe hogy valami hack rpg xD
  • precision
    #11
    hekenszles roxx
  • Rage47
    #10
    akkor meg miért baj, ha nem mennek a pc-s játékok...
  • mucsácsó
    #9
    Hát nem is kicsi...még az emberek felett is vmi véletlen voltál sárga színű felkiáltójel van...nem tudom, hogy ez hogy juthatott eszükbe a fejlesztőknek :P

    De azért majd meglessük, talán nem lesz rossz...
  • gyuri12
    #8
    nem.konzolra gyűjtök:)
    és Picar,nézjed meg az aláírásomat,ott van a konfigom.ezen manapság nem nagyon mennek el a gammák(nem véletlenül töltöm most is a Dio1-et:D)
  • Rage47
    #7
    legyél jó kisfiú és kérj karácsonyra újat
  • Picar77
    #6
    lol :D
    te mindenhol ezzel jösz XDD
  • csgj
    #5
    jaj de nagyon Titan Quest utánzat..
  • gyuri12
    #4
    jó,csak úgyse fog elmenni a gépemen:S
  • 1488
    #3
    na ez engem is érdekel.
    mikor jön ki?
  • Lyan Kyj
    #2
    elsőre: Titan Quest Extra
    Amúgy kíváncsian várom, ha nem is váltja meg a világot, kikapcsolódásnak igencsak megfelelő lesz. (aztán ki tudja?..)
  • bepe79
    #1
    Numen (for PC):

    Es iiiiigeeeeen, ujabb :respect: :up: hack`n`slash RPG game erkezik, a Witcher, a Sacred2, a Legend: Hand of God, es a Loki mellett. Itt: http://rpgvault.ign.com/articles/798/798732p1.html olvashato rola az rpgvault ign interju, es par szepseges kep is virit a cikkben:





    Igy elso ranezesre nekem egy kicsit olyan Titan Quest-es, ami nem is olyan nagy baj, sot! Csak ne legyen akkora gepigenye, mint annak. Itt van meg par kep kedvcsinalokent:





    Ahogy elnezem, ezzel a grafikaval nem lehet olyan veszett nagy gepigenye, ha egy cseppet is optimalizaljak.





    :up: :respect:

    En nagyon varom ezt is, valoszinuleg megveszem, ha menni fog a laptopomon!

    Udv: Bepe