20
az újj anim. film játék adapja
  • gergou
    #20
    Üdv.

    Gondoltam írok ide pár sort, mivel pár napja a tescoban sétálgatva megláttam ezt a játékot. 1500 huf volt az ára, s gondoltam megveszem. Miután kiléptem eme bevásárlóközpontból arra gondoltam, hogy már megint kidobtam majd 3 doboz cigi árát valami gyenge játék kedvéért (nemrég vettem egy notebookot, s gondoltam valami játékot csak kipróbálok rajta).
    2 cd, install, és utána játék indít.

    A véleményem:

    Hatalmas kellemes csalódás! Rendkívül szép grafika, akárki akármit mond, teljesen olyan, mint egy rajzfilm. Fantasztikus zenék, és hangulat. Tele humorral :) Hozzáteszem a filmet nem láttam, de nagyon jó kis játék lett ebből :)
    Alapvetően franciák csinálták, s ők általában sok jót nem tudnak, de ez összejött nekik. Tehát mindenkinek ajánlom, akik 3 doboz cigi áráért inkább szórakoznának egyet, mintsem reggel elszédülnének az újabb száltól :)
  • V43 1105
    #19
  • gabesz752
    #18
    Sziasztok, hogyan kell elindítani a játékot?
    Nfo szerint csináltam a gyökér könyvtárba egy videos meg egy music mappát. A 2cd tartalmát belemásoltam, utána crackeltem, de kéri a cd-t. Mi a megoldás?
  • KapuBen
    #17
    nincs valami trainer a játékhoz hogy az örvény olyan legyen mintha ott se lenne?
  • Gerbill
    #16
    Kösz.
  • KapuBen
    #15
    G-betű a contextual move button különben nekem a 2. pálya nem megy mert mindig belekerülök az örvénybe!
  • Gerbill
    #14
    Nekem eddig tetszik a játék, csak már az elején elakadtam, mert fogalmam sincs hogy kell felmászni a hálóra, ugráltam össze vissza, nyomogattam minden gombot, de sehogy nem sikerült.
  • Guillotine
    #13
    A programot lehetne magyarítani,de az a baj,ha ékezetes betüket használok nem indul el a játék.
  • Gerbill
    #12
    Úgy néz ki megint ps2 portot kaptunk. Remélem azért a játékélmény jó lesz, mert láttam róla egy videót és az nagyon tetszett.
    Videó
  • davos80
    #11
    Zavart,hogy nincs kép:

  • KapuBen
    #10
    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDXDDXXDXDXDXDXXXDxxdxydxdXdÍXdXdxdxdXdxdxdxdxdxDxdxdx
  • moralosan
    #9
    újj (>.<)
  • motyodlee
    #8
    faxa játék :DDD
  • gyuri12
    #7
    tök jóanul néz ki!:D
  • ricsa008
    #6
    2 CD-s
  • PíszLávJuniti
    #5
    ez mekkora :DDDDD
  • KapuBen
    #4
    Cool game lehet!
  • ricsa008
    #3
    igen a képek alapján úgy néz ki
  • hen-tes
    #2
    És tényleg egy patkánnyal kell nyomulni? O.o
  • ricsa008
    #1
    Megérkezet az újj animációs filmből készült játék
    Itt van róla infó

    egy próbát megér én már töltöm