7
  • Kobaljov
    #7
    kicsit mintha némi hírrel nyakonöntött ingyenreklám volna
  • waterman
    #6
    az a kép feljebb a second life-ból való, ugye? mert itt egy link a maple story honlapjára. kis gagyi supermario féle karakterek rombolnak jobbra balra. ha itt valakinek megtetszik a másik haja, akkor én csak azt tudnám mondani, hogy szánalmas.
    két ismerősöm is wow-függő, de arra inkább dobnék ki pénzt, mert jobban néz ki, mint mondjuk a second life (pláne, hogy átszámolva 15 dollár havonta) és azt csinál az ember amit akar. és nem kell a "játékokért" fizetni. külön élvezet mikor kínai farmerrel találozik és elkezdi óbégatni, hogy már megint itt farmol xian jun, lao chin, meg whoshi woo..
  • Tetsuo
    #5
    Ilyen biznisz kéne nekem is!
  • barr
    #4
    Nem hiszem hogy túl egészséges lehet az a kapcsolat ami így jött létre...
    Amúgy meg nem ennyire fekete-fehér a helyzet.Az h cigire vagy gépre költesz,azzal legalább még közöd van a valót élethez.De most komolyan, épeszű ember csak azért fizetne hogy egy a valóságtól teljesen elszakadt világban trendibb telefonja vagy frizurája legyen??Áhh,betegség...
    Azt viszont meg kell hagyni,hogy hatalmasaz szakítottak a Second Life koncepcióra épülő játékokkal,köszönhetően annak hogy ennyire birkák az emberek..
  • feamatar
    #3
    sztem ez sem nagyobb hülyeség mint amikor valaki cigire vagy akár a gépére vagy valami más hülyeségre köülti a pénzét; mindenkinek meg van a maga hülyesége, nekem is...
  • Mberke
    #2
    Cyndi nő!
  • csorfab
    #1
    Pff ez a Cyndi Lester egy beteg fasz lehet a feleségével, és mind az 50 millió játékossal egyetemben...