79
  • kricsi
    #39
    Ez magától értetődik...
  • Rage47
    #38
    :-DDDDDDD
  • AranyKéz
    #37
    Haverom mindig pina, punci, stb. nevű változókkal programozott. Aztán pár év múlva fingja se volt hogy mi is az adott változó jelentése :D
  • scorpeeon
    #36
    Nemhiszem, hogy abból a rengeteg pénzből ami bejön nekik a reklámokkal pénzügyi problémát jelentene rendes erősorrást biztosítani...
  • TothLaci
    #35
    "Időközben Sólyom Balázs, a T-Online sajtófelelőse szerkesztőségünknek elmondta, hogy a fenti hiba egy külső fejlesztőcég munkatársának alkotása. A fiatalember nem szándékosan akarta kellemetlen helyzetbe hozni a céget, hanem valószínűleg "munkacímnek" használta a kifejezést, de valamilyen varázslatos okból a tesztüzem mellett élesbe is sikerült kiraknia a szövegdobozt."

    Nah persze... Hazudik! :D
  • Renegade
    #34
    novell :-)
  • PoisonBorz #33
    undorító gerillamarketing, undorító gerillamarketing, undorító gerillamarketing, undorító gerillamarketing, undorító gerillamarketing, undorító gerillamarketing, undorító gerillamarketing, undorító gerillamarketing, undorító gerillamarketing, fujj Coke.
  • ZoliJ
    #32
    szarul megírt program gyorsabb gépen is szarul megírt program marad:)
  • Visor
    #31
    Én 13.00 előtt nem tudtam felmenni az IWIW-re. Azt hittem, hogy megint valami technikai hiba csúszott be ami elő szokott azért fordulni.
  • csorfab
    #30
    Akkor 1... lényegtelen, annak a 10%-ából is kijönne már egy, a jelenleginél 5ször gyorsabb géppark
  • fv82
    #29
    Amúgy alig vagytok kockák, bedobnak egy pinát, erre php-ztek meg linuxoztok
  • Commandante
    #28
    Annak idején a TV-ben 1 Mrd-ot mondott az egyik volt tulaj. Gyorsan inflálódik.
  • csorfab
    #27
    Nem értem... Ha már 4 milliárdot kifizetett az iwiwért a T-Online, miért nincs pénz normális vasra, amit alá tudnának tenni?
  • joebacsi
    #26
    :DD
  • ZoliJ
    #25
    miből gondolod hogy a myspace php?
  • szivar
    #24
    Flame problémák? Talán a kocsmában kellene flamelni, nem itt... Ott sokkal jobb, csak a linux helyett az 'anyádat', a szerveren helyett a 'sarkon' szavakat kell használni. Egyből látványosabb reakciók lesznek - próbáld ki...
  • fv82
    #23
    Tök igaz! Akkora poént szúrhattak volna be, erre beírnak egy p*nát.
  • Ratty
    #22
    myspace-nek sikerült ^^
  • bakagaijin
    #21
    Nekem ebből nem jött le, hogy milyen oprendszeren futtatják. Valóban lehet nyolcmagos konfigon is linuxot futtatni (lehet rá fordítani), de gyanítom így első blikkre inkabb solaris lehet a háttérben. Konkrétan a T-nél nem tudom mi a kedvelt. Bár ennek nem sok köze van a rajta futó feltört (?) szolgáltatáshoz.
  • lacalaca85
    #20
    Na, van néha előnye is, hogy nem használ mindenki ablock-ot!
  • Visitor
    #19
    Pina hehe pina
    Akárki is az elkövető, nagyon éretlen - vagy éretlennek akar látszani.
  • davos80
    #18
    Mekkora hír.
  • valamit
    #17
    Nem akarok kekeckedni, de az alapján, hogy a város "Eger" és ismerőseinek száma "1137" nem csorbulnak a személyiségi jogok? ;) És ha már kitakarja valaki, akkor törölje az én hozzászólásomat is.
  • Zacsy
    #16
    hála az égnek le is törölhetnék az egész szart lassú is sosincs frissítés egy utolsó pocsék lap!!!
  • aDannyBoy
    #15
    Targetált banner :)
    na inkább így
  • aDannyBoy
    #14
    http://dl.huh.hu/h_21037_iwiw_tores__targetalt_banner.jpg
    loool :)
  • snorbi
    #13
    A Java-val semmi gond nincs, aki ért hozzá, az egyetért ezzel. Aki nem, az valszeg az 5-6 évvel ezelőtti applet-ekre alapozza a véleményét.
    Más kérdés, hogy a JSP tényleg nem a legjobb választás, de az sem sebesség, hanem inkább karbantarthatóság/fejleszthetőség szempontjából.
    Szerintem inkább egyéb problémák vannak, pl. a képek cache-elése nincs rendesen megoldva, ehelyett mindig letölti az összeset (nem sokat wiw-ezek, szal lőjjetek le, ha nem így van :) ).
  • avman
    #12
    uppsz, ez a nap, de lehet h a hónap lámadíja (a klasszikus, azaz, mikor valaki okosat akar beszólni, mert azt hiszi ért hozzá, oszt közben ezzel fel is fedi, h gyakorlatilag szart sem tud)
  • ZoliJ
    #11
    ahahah, sok jsp guru, mintha értenétek hozzá (php-val tized ennyit se bírna)
  • Pintyőke
    #10
    Csak nem Solarisra gondolsz? :) De ha mar linux, akkor felejtsek mar el a Javat. ;)
  • cadeyrn
    #9
    egy VMS, vagy egy normális UNIX, egy Java helyett PHP-s, Perl-ös vagy urambocsá C alapú rendszerrel szerintem egyetlen 64 bites procival is bírná.
  • PíszLávJuniti
    #8
    talán nem jsp-t kéne használni..
    meg engedni csomó fake felhasználót klubbokat, meg iskolákat, az is sokat segítene..
  • passatgt
    #7
    hát te biztos jobban tudod, mint ők:d
  • lazly
    #6
    :D :D :D :D :D :D
    Megkoronaztad a napomat... :)
  • peba
    #5
    Én erről lemaradtam! :D Egy kis ingyenreklám.
  • Sliderx
    #4
    Ismét egy okos ember.
  • kbupdate
    #3
    DoS? Hát ha már "10-en" be akarnak jelentkezni oda, az már annak minősül:)
  • kbupdate
    #2
    Teljesítmény problémák? Talán nem linuxot kellene futtatni a szervereken:D:D
  • kbupdate
    #1
    Hm meglepő hír. Meglepő, hogy feltörték az iwiw-et, azaz hogy MÉG CSAK MOST. (Ami ki is derült, ki tudja, hogy hányan használják már "átjáróként"...)