14
  • winnie
    #14
    szerintem cseppet sem lényeges, pláne, hogy mellékkarakter volt, csak valakinek ez valamiért szúrja a szemét:)
  • Kagemusha
    #13
    ...most fontos ez, hogy meleg vagy hideg? Freddie Mercury is a fiukat szerette es nezzetek meg, micsoda notakat csinalt a Queen...
  • Gabosh
    #12
    :d milyen cink lehet arcnak most , sokan sorozatfüggök télleg azthiszik h meleg .:D
  • Wittgen
    #11
    Ehhh..nekem meg az jött le a sorozat nézése közben, hogy belezúgott a kiscsajba...
  • winnie
    #10
    kár, mert a sorozat készítője mondta ezt és ő gondolom jobban tudja.

    de mit számít, hogy meleg vagy sem? ő egy kitalált karaktert.
  • booa
    #9
    BEJELENTENÉM HOGY ZACH NEM MELEG!!!!!!!!!!!!!!!CSAK MINDENKI AZT HISZI A SOROZATBAN....F*OK!!!!!
  • winnie
    #8
    plusz, ezért is került ki a sorozatból, mert a menedzsere "melegteleníteni" akarta, mert szerinte rosszat tett a srác színész imázsának.
  • Dakkon
    #7
    tényleg így van. meleg a fickó, és tényleg utalt is rá, többször is. Clair-el azért romlott meg a kapcsolatuk régebben.
  • Randal
    #6
    Az volt. Utalt ő is rá hogy "más"
  • Atisz #5
    "Claire eddig meleg barátja, Zach kikerült a képből, mivel ő lesz John Connor az új Terminátor-sorozatban."

    Lol, egy pillanatra elgondolkoztam azon, hogy mi lenne ha a sorozat készítői a filmen belül ezt a magyarázatot adnák a szereplő sorozatból való kiválására
  • daneelolivaw
    #4
    "Míg a rajongók azt találgatják, hogy vajon az új hősök milyen képességekkel fognak bírni és egyáltalán mikor indul a sorozat 2. évada" - szeptember 24.-én indul a 2. évad, én ezt már egy hónapja tudom, nincs szó semmiféle találgatásról
  • crotinake
    #3
    Zach miért lett volna meleg?
    Mert egy hülye díszpicsa le buzizta a soroztban? Ne vicceljünk már!!!
  • kozmate
    #2
    Ő nem meleg?
  • Mentoloshurkaka
    #1
    Hát, ahogy a fejét elnézem, nem ő lesz a kedvencem.