3
Siemens Ef81
  • Dante73
    #3
    Nem pörög a topic...
    A legnagyobb előnye, egyben a hátránya is a telefonnak; Nem sokan használják, nincs ilyenje mindenkinek, ergo; nem jön szembe a telcsid az utcán... És sajna a neten sem...
    Köszi a választ. Régi Siemenses vagyok, (C45, Mt50 Mc60, C75, stb...) tudom hogy működött, párszor csinálltam. De most azt írja hogy hiányzik az alkalmazás. Idegesítő, mivel raknék rá valami jobb médialejátszót, ami, pl tudja folytatni a filmnézést, ahol abbahagyom, (bár, még nem találtam ilyet, kifelyezetten ehez a telóhoz) Egy két játék, stb sem ártana, bár inkább alkalmazások érdekelnének.
    Bárkitől, bármilyen tippet elfogadok!

    Dante.
  • scorpeeon
    #2
    Akkormár ménem EF91-et vettél, az tényleg odab@szós telcsi :) De ez sem rossz annyira csak már a gyártója megszűnt aza baj vele. Sajna BenQ-Siemens-eket annyira nem ismerem hogy segíteni tudjak. Régi Siemens-eknél simán felmásoltad és kész.
  • Dante73
    #1
    Helló mindenkinek!

    Most vettem egy ilyen telefont, fügetlenül.
    Sajnos, hiába kerestem, nem találtam olyan topikot, amiben ezzel a telefonnal foglalkoznának, pedig agyon jó telefon!
    Kezdésnek rögtön lenne is egy kérdésem, tudja valaki, hogy rátöltött java játékokat, alkalmazásokat, hogyan lehet működésre bírni?
    Nekem azt írja ki, hogy az alkalmazás hiányzik...
    Minden telefon-guru segítségét előre is köszönöm!

    Dante.