14
http://www.johnnyhollowmusic.com
  • Frosty01
    #14
    nekem 9 abszolute, a többi meg nem annyira, de akkor is jól esik hallgatni ^^
    ami sokadik hallgatásra lopta be magát a szívembe: alibi, stone throwers, human lullaby, aegis
  • Dave John
    #13
    Nekem a Boogayman és a Die for love ami nagyon tetszik. Maga a szöveg egymagában kegyetlen jó, de hozzá a zene...élmény
  • PrasCo
    #12
    Már egy ideje hallgatom a honlapjukon, és abszolúte jogos. Igencsak jól összerakott album, én ezt úgy mérem, hogy hány szám "fekszik" róla nagyon, és a Dirty Hands-nél több, mint a fele. ^^ Különösen ilyenek, mint pl. az Aegis, a Superhero, vagy a Hollow World. El kéne kezdenem felkutatni...
  • Frosty01
    #11
    na megvan az új album!!!
    Dirty Hands a címe, 13 szám van rajta, és rajta van a Nova Heart is !!! :D
    ez a szám amiért élek halok
    és az egész elejétől végéig veszettjó!
    nem hogy érdemes.... kötelező beszerezni
  • Dave John
    #10
    Hmm eszembe jutott, hogy nekem az egész album egy mp3-as cd-n van rajta. Ha megtalálom felpakolom a netre ^^
  • Frosty01
    #9
    Én a régi honlapot hallgattam egy darabig, aztán most leszedték...
    pedig fenn volt egy jó szám, a Nova, nem tudom emlékeztek e még rá, nagyon tetszett. De most meg nem találom sehol :(
  • PrasCo
    #8
    Jaja, az bizony
    Meg is van, anno a neten (de nem a weben) khm... "akadtam rá".
  • Frosty01
    #7
    aham
  • PrasCo
    #6
    A régebbi albumuk alatt a simán csak "Johnny Hollow" névvel fémjelzettre gondolsz?
  • Frosty01
    #5
    nekem már megvan
    az újat meg lehet hogy meg kéne vennem? elég jónak ígérkezik :D
  • Dave John
    #4
    Nekem is tetszik a stílus ^^ Kár h a régebbi albumuk nincs fent neten :(
  • Desiderata #3
    tetszik a honlap és a zene is jó, netezés közben főleg, logó kicsit a Poets of the Fall-ra emlékezet :)
  • PrasCo
    #2
    Én is szeretem, bár kellett idő, amíg "hozzáidomultam" a világához. :) A Tremor a nonplusultra-kedvencem, mind instrumentálisan, mind vokállal, de soron kívül csípem még a Rasputin-t is.
  • Frosty01
    #1

    Sziasztok!

    Ők az egyik nagy kedvenceim. Kissé bogaras zenét játszanak, sötét, de mégis hangulatos számaik vannak.
    Eddig egy albumuk jelent meg 2003ban, és mostanában lesz a következő albumuk a 2007es sok új számmal, "megújult" de mégis a szokásos stílusban.
    Aki szeretné meghallgathat itt 4 számot a most készülő albumukból:
    itt
    Honlapjuk