23
  • chuky123
    #23
    Sanyix igazad van én meg azt hittem hogy ez még mindig a Mír.
    A wikipédián utánaolvastam. Ez nemzetközi ürálomás (ISS)
  • assdf
    #22
    De az rohadt nagy film volt, főleg az a beszólása hogy amerikai müszer orosz müszer mind egy kutya made in taiwan.. :D
  • cain
    #21
    ahogy elolvastam, hogy oroszok javították meg, az a snitt jutott eszembe, amikor szergej elkezdi ütni a 98as villáskulccsal az űrrepülő műszereit az armageddonban... :D
  • Sanyix
    #20
    A Mir, már jópár éve az Indiai (?) óceánban pihen :)
  • item
    #19
    A vörös bolygó...
  • item
    #18
    Köszi..
  • chuky123
    #17
    off: Mint abba a Marsos filmbe a Címe nem jut eszembe. Az űrszondának vmi Orosz oprendszere volt és nem akart felszálni kis medvék mászkáltak a képernyön.
    Csak onnan jutott eszembe Mert eredetileg az ürálomás is orosz volt (Mír) aztán persze nemzetközivé vált. Lehet hogy orosz oprendszer fut
  • Axon
    #16
    Direkt a te kedvedért böffentettem be ;-)
  • item
    #15
    Nemhinném hogy windows futna, meg az hogy lefagy a windows nembiztos hogy a szoftver hibája. Úgy szeretem ezeket az értelmes beszólásokat.
  • Axon
    #14
    Lefagyott a vindóz...
  • Balu0
    #13
    "Minden számítógép működik az űrállomáson"

    - vagy 24 órája.. lassú let az SG tudomány rovata.. máshol ez a hír már lepörgött a főoldalról.. :(

    Mindegy .. kommentelni úgyis ide járunk nem ? :D
  • Frosty01
    #12
    rágógumit készítenek belőle
  • darkhill
    #11
    hát figyelj "kutyába" ugyse látod az arcát viszont azon gondolkoztam hogyha mégis besiklik a kigyó akkor vajon mit csinálnak a gumikkal? majd fennragad valamelyik I.T. ürhajó "szélvédőjén"
  • PíszLávJuniti
    #10
    Erre én is kíváncsi lennék :)
    Ez a nő maratonfutó, úgyhogy jól kidolgozott hátsója lehet, arc arca kicsit indiános beütésű.
  • Darth Sith
    #9
    odafönt hogy mennek a kóbor numerák? mert nem létezik hogy fent egyik férfi elvtárs kibírja fél évig, amikor fent vannak, és mondjuk az egyik társa nő...
  • neoG
    #8
    vagy lóg, "nézőpont" kérdése
  • Pintyőke
    #7
    Egesznap allo fa***** dolgozni. :D
  • Psichopat
    #6
    Vagy a nagymellű nőkkel utazó férfiak :D
  • PíszLávJuniti
    #5
    A nagymellű nők örülhetnek odafent :)
  • lacalaca85
    #4
    Suni a haját sem fogja össze az űrben, akkor miért viselne melltartót?
  • Thrawn
    #3
    Amikor az első amerikai nő - Sally Ride - visszatért az űrből, természetesen a melltartó viselése/nem viselése is terítékre került a sajtótájékoztatón. Sally így válaszolt: "A súlytalanságban nem lóg semmi."
  • neevous
    #2
    Szerinted lenne vmi értelme?:)
  • PíszLávJuniti
    #1
    Az űrállomásont melltartót sem viselnek a nők?