17
Úgy hallottam hogy magyarországra érkezik egy nagyon híres bélyeg erről nem tudtok információkat h mikor készítették vagy hogy ki lesz e egyáltalán állítva? előre is köszi az onfókat(egy hobbi bélyeggyűjtő)
  • kalikali
    #17
    http://www.sellosmundo.com/Europa/Italia/sello_5803.htm
    EZ az,megtaláltam,de mennyi lehet az értéke?????
  • kalikali
    #16
    Sziasztok! Tudnátok segíteni nem találok egy béllyeget a neten! Pste italiane 20 lire: Félrefordított női fejjel,a fejen hajelkötő van.
    Segítségeteket köszönöm.
  • gameplusz
    #15
    Szerintem A Kék Mauricius a legértékesebb ;)

    "Kék Mauritius : A világ leghíresebb, és egyik legdrágább bélyege. Az 1847. szeptember 21-én kibocsátott bélyegből a világon 27 darab maradt fenn. A mauritiusi bélyegek tartják a világ bélyegárverési rekordját: 3 829 500 dollárért cseréltek gazdát 1993-ban."
  • PeeTeR
    #14
    passz, de ha ezt beszerzed es megmutatod egy janynak biztos befuto vagy :DDDDDD
  • Hajnalcat
    #13
    Engem inkább a világ legszebb és legrégebbi bélyegei érdekelnek...

    (Egyébként már 4 bélyegalbumom is van. Szeretem őket gyűjteni lány létemre.)
  • koloncos
    #12
    Hello!
    Nem ez a bélyeg. A Bélyeg festője Horace A Talbot volt, aki kisgyerkkorában festett bélyegeket.

    Erről még pontosabb információt a vikipédiáról, vagy a nyomozás.blogon tudsz rákeresni
  • marosiviki
    #11
    Én azt halottam, hogy valami nagy értékű bélyeget hoznak mostanában hozzánk kis hazánkba. A bélyegek amúgy nem varázsolnak el engem annyira :)
  • trz
    #10
    a legutóbbi asszem ez:


    de komolyra fordítva a szót ezek közt kell lennie gondolom
  • JAG1
    #9
    Úgy 20 éve gyűjtöttem a bélyeget, megnézem az albumomban hátha... :-)
  • masika
    #8
    Mmm úgy látom nem sok mindenki hallott a dologról hmm pediG azt hittem h igen...
  • masika
    #7
    hmm érdekes kis blog kár h nincs hozzá szólás még mert engem is érdekelne a téma, és sztem ráhibáztál összefügg a kérdésemmel is;)
  • masika
    #6
    HMm nem igazán!!!SŐT EGYÁLTALÁN NEM!
  • koloncos
    #5
    Hello!
    Milyen az a Hoffman bélyeg?

  • KOXX
    #4
    Hoffman bélyeg?
  • masika
    #3
    Hmm honnan tudod h erről a bélyegről van szó amúgy? vagy h jött ez az infó???
  • koloncos
    #2
    Hello!

    Hallottam róla, ha jólk tudom őt Talbotnak hívták, gyerekkorában bélyegeket festett.Több információt a www.nyomozas.blog.hu-kapsz.

    Hello!
  • masika
    #1
    Várom infóitokat!