51
Sport és Utcai motorok
  • Desiderata #11
    én autóba szeretnék kamerát szerelni, utána pedig ollózni valami király videót, de asszem ez már másik topik témája...
  • pszihopata
    #10
    Ha már esések.Én szarrá törtem egy gpx 750-et,egy fzr 1000-est,meg egy gsx 600 f-et.Csak varrt sebek meg egy bordatörés,kis nyakcsigolya gondok.
  • Boconadi
    #9
    Láma esésem még csak babettával volt, egy komolyabb csak 1x, de akkor sem én voltam a hibás.
  • ColdFire
    #8
    én szeretem ezt a motort, semmi bajom vele, a külseje nem nagyon izgat, mégis tetszik, a hangját meg szeretem ha megyek vele, külső szemlélőként biztos rossz hangja van...

    amugy onboard felvételhez: kamera csak tippem nincs hogy, és hova tegyem, ezért meg se veszem :D
  • tigeroo
    #7
    fú:D kinem állhatom azt a motort...haveroménak olyan hangja van mint egy fűnyíróé...röhejes ahogy kinéz az a kismotor

    (nemtom mi értelme ennek a topicnak,de amugy én eddig 4x borultam, és mindegyik elég láma volt)
  • Aspyrin
    #6
  • ColdFire
    #5
    gondoltam már rá, de a megvalósítás sehogy sem jött össze... :(
  • Desiderata #4
    szoktál videókat készíteni motorozás közben?
  • ColdFire
    #3
    pl a láma borulásaidról :D , h kinek milyen motorja van, merre turázott, merre fog turázni, programok, stb -.-
    fantázia rulz
  • Boconadi
    #2
    és miról óhajtassz beszélni? Mert így első látásra kissé feleslegesnek tűnik a topik.
  • ColdFire
    #1
    Itten lehet ilyenekről beszélni :D
    nekem egy TZR 50em van, nem éppen sport, csak a maga kategóriájában, de utcai :D

    a robogó topikbol meg elküldtek :D