41134
bannerkesz.png
**********************************************************



*******************************************

Megszűnt szolgáltatások:
Comodo elemzés
Valami nyavalya lezárta a gépem és kódot kér. :(

  • bmate0007
    #388
    Kémprogram és a vírusfertőzés 100%-a
  • Vardar
    #387
    Spybot 1.4 és a Windows Defender
  • bmate0007
    #386
    hát akkor marad egy ingyenes: Spyware Terminator
  • grebber
    #385
    Azt probáltam nagyon behuzta a gépemet!
  • bmate0007
    #384
    Próbáld ki a Panda Antivírust. (Kategóriában majdnem azonos. Talán a Panda kicsit hatékonyabb.)
  • grebber
    #383
    Nemszedtem le a nodot ,visszatettem mindent alapra így már jó!

    Amúgy ezek a beállítások faszák nagyon mivel igy tutibiztos 100% hogy nemkapna az ember vírus mivel nem enged msn-ezni,nem engedn fellépni a netre,tölteni sem enged!
  • kollektor
    #382
    igen,szerintem se a nod a bűnös
  • kollektor
    #381
    esetleg megpróbálni ezt,hátha nem fogja annyira a gépet:
    AVIRA
  • Apocalipto
    #380
    Oszt majd kiderül h nem is a nod csinálta xDDDDDDdd
  • bmate0007
    #379
    De hogyha a nodot uninstallálod, akkor mik lesznek fent a gépen? Csak a WinCleaner? :) Mert az úgy elég gyengusz, hogy finom legyek. Akkor legalább szedd le és rakd fel a Spyware Terminator nevezetű programot. Ingyenes, eredetileg kémprogram-irtásra találták ki, de véd vírusok ellen is.
  • bmate0007
    #378
    Ájááj.
  • grebber
    #377
    Na szép már msn-en se tudok senkinek se irni.
    Nodot uninstalálom mert ez igy nem állapot.
  • bmate0007
    #376
    Akkor oksa
  • grebber
    #375
    Na jólvan állítgatja a tököm a nodot jó alapon mert vagy a net nem jó vagy ha a net jó akkor meg a torrentekről nem tölt semmit jó ez alapon is nekem!
  • grebber
    #374
    Na egyedül Imont nem állítottam többit mind és ugy müködik a net!
  • bmate0007
    #373
    Bizonyára az IMON-nal lehet valami gond. A többi beállítást hagyd meg az IMON-t pedig hagyd alapon. Ha ez sem segít, akkor...hát ez van
  • grebber
    #372
    Na ez a leirás érdekes mert ezekszerint alap nod alapon hagyva szar se ér VISZONT minent úgy csináltam ahogy ott levan irva és semmilyen weboldalt nem hoz be az explorer mindent vissza kellett a nodon belül állítanom alapra és mostmár jó.

    Mi a tököm miat lehet ?? Azért ennyire ne védjem hogy netre se enged fel!
  • bmate0007
    #371
    Ha gondolod küldök hozzá priviben egy kis útmutatót.
  • bmate0007
    #370
    Nincsmit :) Ha szeretnél egy kicsit hatékonyabb védelmet, akkor tudsz még jó néhány Spyware Shieldet létrehozni, azért, h a gépen lévő jelszavakat védje.
  • grebber
    #369
    Erre gondoltam köszönöm!
  • bmate0007
    #368
    ha a WinCleanerre gondolsz akkor Settings, Autotomatic updates, és az Automatically check for updates négyzetet bepipálod, Save settings. Internet Explorer settings, és az első két négyzetet pepipálod.
  • zvaragabor
    #367
    :)
  • kollektor
    #366
    akarom mondani - igen
  • zvaragabor
    #365
    Akarod mondani a nod32 topikból. [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1111644056&no=2250]#2250[/URL]
  • kollektor
    #364
    #2250 hsz. a NOD 32 beállítása
  • grebber
    #363
    Letudnád irni miket kell ezen beállítani?
  • bmate0007
    #362
    Nod32-vel nagyon jó.
  • bmate0007
    #361
    WinCleaner Anti-Spyware

    Kicsi, hasznos, gyors, (alaposnak nem igazán mondanám) inkább védelemre szolgáló program.

    WinCleaner AntiSpyware is free software that helps protect your Microsoft Windows ® computer against pop-ups, slow performance, and security threats caused by spyware, adware and other unwantednuisances.

    It features Real-Time Protection and an automatic monitoring system against spyware that is both quick and timely so it minimizes interruptions and helps you stay productive.

    WinCleaner AntiSpyware exceeds the protection of most commercial grade solutions! And since experts recommend that you have at least two or three different antispyware programs to maximize the security and privacy of your computer, you will find our free antispyware solution to be of great value.

    Ugyanolyan, (hasonló) védelme van, mint a SpySweepernek, csakhogy ez ingyenes.
  • kollektor
    #360
    Nos -a program állandó jelleggel figyeli a futó taszkokat, a Windows indulást követő programokat, a sütiket stb. Szolgáltatása a fenti alkalmazások semlegesítése, kikapcsolása, vagy végleges eltávolítása, illetve a működésbe lépő programokra figyelmezteti a felhasználót.
  • kollektor
    #359
    nem
  • bmate0007
    #358
    Jaj, de szépen megfogalmaztad! :) Szóval akkor vírusok ellen nem véd.
  • kollektor
    #357
    A Winpatrol már rendlekezik Windows Vista támogatással is. Az alkalmazás a trójai- és kémprogramok eltávolításával járul hozzá rendszerünk biztonságához.
  • bmate0007
    #356
    senki? :(
  • bmate0007
    #355
    1 kérdés: a WinPatrol Plus véd a vírusoktól, kémprogramoktól? Mert én a hivatalos oldalon és máshol se nagyon látom, h olyasmit is írnának, h vírusok ellen is véd. Csak olyat írnak ,h Worm, de az tudtommal féreg és nem vírus.
  • bmate0007
    #354
    hát az lesz a legjobb. ha kicsit erősebb a géped, akkor próbáld ki az avast! nevű antivírust. van belőle ingyenes verzió is, és fizetős(ingyenes: Home Edition, fizetős: Professional Edition).
    ez is egy egész jó vírusirtó. Eset leg még próbáld ki az Avira AntiVir PE-nt is.
  • grebber
    #353
    Nekem a nod nembirja kitisztitani a cuccost.
    De itt ki is ütközött hogy a nod egy kalap fos mivel hogyhogy nem jelete hogy a cucc bekar jönni a gépembre.

    Akkor megmár ne jelezze ha már ottvan rohadjon meg miatta új rendszert kell raknom.
    Bár 330Gb adatot nemtudok megjegyezni hogy eddig törölt-e valamit a vírus.Mindegy majd holnap újrarakom az XP-t!
  • aszizoli
    #352
    A pontos név alapján rákeresve, elképzelhető hogy van eltávolító program hozzá, és avval, (jó esetben) a renszerfájlok is tisztíthatók.
  • bmate0007
    #351
    csak az a gáz, h az svchost.exe programot fertőzte meg.
  • aszizoli
    #350
    Win32. Ez így kevés lesz az azonosításra. Kellene a teljes neve, mert ebből a rendszerűből kismilió van. Valamilyen szinten, vagy a gépedre (pl. lassúlás), vagy a gápeden lévő adatokra mindenképp ártalmasak. Érdemes letisztítani.
  • bmate0007
    #349
    hát csak fájlokat töröl a trójai... katt a "Vírusirtás"-ra