11
  • adorjan
    #11
    Nekem megvan az SG-1 1-8 évad
    nem mintha valakit is érdekelne
    de amúgy sirály a sorozat
  • Su0my
    #10
    Én csak azt sajnálom, hogy a filmet nem tudom sehol sem megvenni :S

    Kedvenc sorozat, elsők közt fogom megvenni, VÉGRE!!! VÉGRE megjelenik DVD-n!
  • DJ Boss
    #9
    Igen jó minőségben? :)

    kb. az első 2 évad szinkronját még szeretem is, a többi is elmegy, de amilyen TVrip minőségű hangja van az általad emlegetett verzióknak... Borzalmas.
    Az angol hang meg legalábbis én dualos verziómnál össze vissza dolby surround, 2 évad 5.1... a képet Div3 (!!!) lox-motionnal tömörítették leméretezve... szóval nincs egy összeszedett, fasza riliz, legalábbis sehol se találtam.

    De te tudod, neked mi a jó. ;)
  • Kagemusha
    #8
    Azert en kivancsi lennek, mennyire lesz pofatlan a kiado az arkepzesnel, mert egy esetleg tul draga ar eseten bukna, nem is kicsinyt!
  • hypno
    #7
    Kicsit mintha megcsúsztak volna a DVD kiadással, mert ha mpeg2-ben nem is, de igen jó minőségű DVDRip-ben, magyar és angol szinkronnal és felirattal az összes leadott rész megszerezhető.

  • Army1990
    #6
    Talán, de az is lehet hogy az új készülő sorozatra gondolt a Universe-re. Persze az még csak tervbe van véve.
  • csuszi
    #5
  • Hooligan666
    #4
    Sg1, SgA, Stargate: Infinity. Gondolom erre gondolt.
  • PrisonMan
    #3
    Nekem is csak az rémlik...
  • magyarszurke
    #2
    hogyhogy 2 testvérsorozat? én csak az Atlantiszról tudok
  • xido
    #1
    hát az betenne ha bukna...szeretném a polcomon látni végig és csak 10 évad SG-1-ba kellene belefeccölnie a kiadónak:))