11
  • Mike at home
    #11
    akkor azt FBI-s pedok adták fel
    ez az igazi furfang
  • Mike at home
    #10
    a terrorizmus elleni harcban is ez a hívószó: "védjük meg gyermekeinket a terroristáktól", de ha megkérdeznéd Johntól hogy a 15 éves kölke éppen hol van és mit csinál, vagy mondjuk tudja-e a gyereke legjobb barátjának a keresztnevét fogalma sem lenne
  • Mike at home
    #9
    Európában is sok lenne a pedofil, ha 21 év lenne a korhatár
    arról nem beszélve, hogy USA-ban egy 7 éves gyerek is lehet szexuális bünöző, mert hozzzáért Juliska - fedetlen bőréhez. Volt olyan amikor az óvodás gyerek a óvónő mellei közé furta a fejét, es az feljelentette szexuláis zaklatasert, a gyereket kezelésre ítélték.
    nem hiaba keregették el a sok puritánt europából eleink
  • szombi
    #8
    Azt nem írta. De nem is érdekel. Talán téged igen?
  • duke
    #7
    "miben állítólag egy prágai férfi gyerekeket kínál fel ,,különböző célokra"
    Es mennyibe kerultek oradij vagy napidij volt esetleg kilora adta ?
  • szombi
    #6
    Nem feltétlenül a pénz ami számít. Csak egy kis furfang.

    Nemrég jött nekem egy ímél, amiben állítólag egy prágai férfi gyerekeket kínál fel ,,különböző célokra''.
    Na, megnéztem az IP címet a forráskódban, majd egy ingyenes, IP-cím kereső proginak megadtam.
    Nos, nem Csehországban, hanem egyenesen az USA-ban adták fel, hozzá egy elég hosszú domén tartozott,
    de benne volt az FBI szórészlet is...
  • Frosty01
    #5
    azoknak van elég pénzük.....................
  • fourgee
    #4
    "Már-már sírva fakadok, hogy míg ilyen apróságok miatt elkapják a pitiáner kis perverzek farkát, addig az igazi nagykutyák akik pusztán okosabbak, szabadon portyázhatnak."

    Na igen... Ebben a témában szoktam mindig azt írni, hogy érdekes dolog hogy amikor felszámolnak egy pedofil hálózatot, akkor mindig csak azokat fogják el, akik képeket, videókat töltöttek le innen-onnan. Én már azt szeretném végre látni, hogy azokat fogják el, akik ezeket a felvételeket készítették... Az olyanokat kellene lecsukni, betenni egy olyan cellába, ahol egy nagyfarkú, azonos neműeket kedvelő egyén várná őket szeretettel... :) De ilyen hírt érdekes módon még nem hallottam...
  • duke
    #3
    Ez az egesz egy undorito Myspace reklam semmi mas.A myspace-nel nagy ivben szarnak a sexualis bunozokre meg az aldozatokra,csak a bevetel szamit.

    "Nem fogjuk hagyni, hogy szexuális bűncselekmények elkövetői üldözzék a gyermekeinket."
    Es akkor azok akik nem kovetnek el ilyen buncselekmenyt azok uldozhetik a gyerekeinket ? peldaul a sima fegyveres bunozok uldozhetik a gyerekeinket ?
  • fv82
    #2
    szerintem a south parkból (11.04) vették az ötletet
  • szombi
    #1
    Ekkora marhákat! Amcsiknál mindenki hülye? Talán 1 embernek csak 1 e-mail címe lehet?
    Na meg ha egy profilt azért hozok létre hogy 13 éves lányokat zaklassak,
    akkor talán nem kéne megadni a postacímemet meg a saját, meg anyukám nevét...
    Már-már sírva fakadok, hogy míg ilyen apróságok miatt elkapják a pitiáner kis perverzek farkát,
    addig az igazi nagykutyák akik pusztán okosabbak, szabadon portyázhatnak.
    Pedig nem kell más, mint az hogy minden oldalról biztosítva legyen az anonimitás.

    Talán nem azt az e-mailt kéne bűnözésre használni, amin keresztül a legjobb haverokkal is tartom a kapcsolatot.
    Most nem akarok tippeket adni senkinek, mert a végén még engem vesznek elő, ugyanis az sg.hu rendszerében csomó adatom szerepel...