24
Nemsokára itt a szóbeli esetleg valakinek már volt hogyan készültök rá? (tanulási módszerek, segédeszközök)
  • Frosty01
    #24
    és ettől most jobban érzed magad?
  • TomBond
    #23
    Van már egy ilyen topik!
  • Kaplan
    #22
    Ezt akartam mondani... :DDDD
  • csul1
    #21
    Igen pont ezt szeretném elkerülni én is.
  • Rash87
    #20
    Jót húzni nehéz,én 2 éve tapasztaltam.Töriből tanultam a legtöbbet,csak pár tételt nem tudtam.
    A tanár rendes volt,volt még 7-8 tétel,s felolvasta melyek maradtak,abba volt 1 ,amit nem tudtam,hát b@sszameg az élet,hát nem belehúztam abba az 1be,amit nem tudtam...
    Azért a minimum megvolt,szerencsére,a többi tantárgyból meg kevesebbet tanultam,azok meg simán megvoltak...
  • csul1
    #19
    Nálam sak az ezzel a baj, hogy örülök hogy ha a felére emléxem annak amit elolvastam 3x persze ez még nem is lenne olyan nagy gond. Viszon mire oda jutok hogy szóbeli a másik felét meg elfelejtem.
  • Geeryy
    #18
    leülsz es olvasod a teteleket. en is ezt teszem. ugye pont 100darab tetel van (5x20).hetfon kezdtem szerintem holnap vegzek.a tori es az irodalom teteleket 2x-3x,nyelvtan angol info atolvasas szintjen.napi 2oranal nemtudok tobbet tanulni de ez eleg is.
  • csul1
    #17
    sorry hibájába :D
  • csul1
    #16
    Hát mondták hogy spurival is lehet gyorsan sokat tanulni de inkább maradok a legális megoldásoknál , nem esem tóni hibályába
  • autoszimulator
    #15
    de pörgött mint a disznó D:
  • csul1
    #14
    Tóni extasy-t szedett :P
  • autoszimulator
    #13
    tóni is szedte a tabikat, azt befüggött tőle, vigyáznéék :CCC
  • gercse
    #12
    hát igen a magyar gázos...
    nyelvtan része egzaktabb, azt tutira tanuld meg, az irodlmit meg...(hát az nekem is nehezen megy...)
  • csul1
    #11
    Tom hogy nem nagy cucc a szóbeli tavaly előrehozottat tettem infóból és simén megcsináltam 1 betü tanulása nélkül. De az infót vágom a magyart meg utálom. ( 4 évig tulajdonképpen annyit tanultam mint infó szóbelire )
  • gercse
    #10
    főleg ha jót húzol de ha nem:D
    #7: ez nekem is bejött, csak sokszor lusta vagyok :D
  • shad0w
    #9
    a szóbeli sokkal kevésbé parás dolog mint amilyennek előtte tűnik... majd utólag rájössz. meg ha továbbtanulsz ott úgy is hozzászoksz :)
  • csul1
    #8
    Hát én most kicsit többet szeretnék tenni a reménykedésnél ezért is nyítottam ezt a fórumot. Olvasgattam és találtam ilyen memó növelő tabikat néhányra azt mondják hogy elég jó. Bár ki tuggya milyen mellékhatásai vannak.
  • wantonly
    #7
    Az egyetemen már túlvagyok jópár szóbelin. De én rossz példa vagyok, mert mindent az utolsó pillanatra hagyok. :P

    Én úgy szoktam tanulni, hogy mindent leírok, nem puskának, hanem fogok egy füzetet és mindent leírok amit tudni kell könyvekből/jegyzetből amit találok. Szerintem így sokkal jobban megmarad, mintha csak átolvasnád és utána könnyebb is tanulni a saját jegyzetedből. Az a legjobb, ha át is fogalmazod a saját szavaidra.
  • gercse
    #6
    ejj, akkor már értem miért a para...(akkor én nem is panaszkodom a 66 százalékommal)
    hát próbálj meg azért kipihent lenni, és ne eröltetsd, ha nem megy
    reméljük szóbelin nem lesz gond a tanárral
  • csul1
    #5
    Elég gáz lett a magyarom mivel a magyar tanárom utál és összesen 19%-os lett, szóval kivülről belülröl valahogy meg kéne tanulnom a magyar tételeket csak elég gáz mindent bemagolni.
  • gercse
    #4
    jaja, holnap én is ezeket fogom olvasgatni, tanulgatni töriből...
    infó nem vészes, magyar meg, mindig is távol állt tőlem ,de csak kihozok 60 százalékot
  • gercse
    #3
    olvasom a tételeket és ha megragad akkor jó, ha nem akkor meg ez van:D
    improvizálni kell, meg pihenni, :D
    nekem kedden lesz, és a törit még nem vettem elő..., szal, mondjuk nem is számít a továbbtanulásnál...
    írásbeli milyen lett?
  • Bandee1987
    #2
    készits a tételekről vázlatokat, próbáld meg főleg ezeket megjegyezni, mert ez alapján majd fel tudod épiteni a rendes szóbelidet.
  • csul1
    #1
    Hát én kávéval próbáltam tanulni de eléggé rosszul lettem tőle szal nem jött be