128
  • banok
    #128
  • 0ppika
    #127
    Harmadszorra is nekifut az Evanescence
  • 5c0rp330n
    #126
    kezdik felvenni az uj albumot, itt irta
  • jackcsabi
    #125
    Oké, akkor maradjon. Csak elég sok helyen elrontottam, most hogy így jobban megnéztem :s
    Valamiért meg nem mentettem el .psd-be...
  • 0ppika
    #124
    nekem a mostani jobban tetszik
  • jackcsabi
    #123
    Most már a banner tökre olyan összecsapottnak tünik nekem, ezért csináltam egy újat. Szerintem ezerszer jobb lett, be legyen téve a helyére?
    Igaz nem nagy a forgalma a topiknak, de azért hátha betévednek új emberek is.
    Kép
  • jackcsabi
    #122
    Köszi szépen
  • 0ppika
    #121
    Boldog szülinapot!
  • jackcsabi
    #120
    Nekem olyan komolyan nincs Kép
    De bizonyos topikokban alul van egy gyorsválasz lehetöség. A bemutatkozósban meg például nincs, pedig beszerettem volna mutatkozni :/
  • 0ppika
    #119
    hát, kicsit érdekes fórum motor... jobbra fent van egy fülsor, "válasz"
  • jackcsabi
    #118
    Jajj de hülye vagyok, csak nem jövök rá hogy lehet írni a topikokba :/
  • jackcsabi
    #117
    Jó, hogy szólsz, el is felejtettem megnézni ^^
    Na írok a bemutatkozáshoz :)
  • 0ppika
    #116
    na látom sikerült
  • jackcsabi
    #115
    heffi néven
  • 0ppika
    #114
    Milyen névvel próbáltad? Beszélek az adminnal, regelj újra. Régebben rengeteg reklámbot regelt, azért lett így lekorlátozva ...
  • jackcsabi
    #113
    Na ezt már tényleg nem értem, megint visszautasítottak
    Akkor úgy tünik oda se fogok írni.
  • 0ppika
    #112
    nem tudom, próbáld meg újra
  • jackcsabi
    #111
    Megkaptam az emailt, hogy visszautasították a regisztrációm a fórumra. Ez miért van? Szerintem semmi rosszat nem tettem, nem használtam csúnya nevet meg ilyesmiket...
  • jackcsabi
    #110
    Na pont az elöbb nézegettem Ebayt, találtam is Origint. Kártyám nincs, de van kitöl kölcsönkérnem szóval meglesz. Plusz találtam 20 darabos Evanescence kitüzö pakkot is ^^

    Láttam már ezt a fórumot, de nem tünt úgy mintha sokat írnának oda. Vagy ha regisztrálva vagyok akkor több témát mutat?
    Azért regiztem, majd ha elfogadja az admin akkor kiderül.
  • 0ppika
    #109
    ebay

    amúgy meg itt regelve vagy? http://immortalforum.atw.hu/

    kicsit nagyobb élet van, mint itt
  • jackcsabi
    #108
    Az már biztos, hogy Amy ezerszer jobb.

    Most a fél délutánom arra szenteltem, hogy találjak valahol a neten eredeti Origin-t. Találtam is Amazon.com-on, de onnan meg nem szállítanak magyarországra
    Na nembaj keresgélek még, mert hátha...
  • 0ppika
    #107
    naná, biztos hogy bosszú szaga is van a dolognak, de úgysem lesznek jobbak, a lényeg mindig is Amy tudása volt, és marad is ...
  • jackcsabi
    #106
    Na de most komolyan, nagyon érzödik, hogy az Evanescence-t akarják felülmúlni ezzel...
  • 0ppika
    #105
    na hát ez mégsem kamu ...
  • jackcsabi
    #104
    Kösz a segítséget, most már el is rendeztem a számokat rendesen. Örülök hogy végre megvan eredetiben :) Anywhere But Home mindenhol elfogyott már ahol jártam sajnos. De megrendelem a netröl még a napokban.
  • 0ppika
    #103
    tölts le egy audiograbber nevű progit, azzal át tudod konvertálni ...
  • jackcsabi
    #102
    Azt hogy tudom megoldani, hogy a CDröl a számokat bemásoljam a gépre? Csak hogy ne kelljen mindig betenni a CDt ha hallgatni szeretném. A mappából átmásolva nem jó, mert valami .cda filetipusban vannak a számok.
  • 0ppika
    #101
    az Evanescence mindent megér :)
  • jackcsabi
    #100
    Erre csak annyit tudok mondani, hogy majd kiderül mi lesz. Minden esetre én kitartok Amy mellett...
  • jackcsabi
    #99
    Lejártam a lábam egész nap, tüzö napon mászkáltam, de megérte!
    Bezárt az a CD bolt ahova indultam, de körbejártam a város összes könyvesboltját (mert ott vannak CD-k), és sikerült beszereznem a Fallent és a The Open Doort ^^ Nagyon örülök hogy végre megvannak
    Hétföre pedig már az Evanescences póló is megérkezik az egyik üzletbe, le is foglaltattam






  • 0ppika
    #98
    Ehhh, hát ez érdekes lesz, már ha igaz ...
  • jackcsabi
    #97
    Na végre valami jó hír: Kaptam egy kis összeget ajándékba. Szerdán megyek a városba, megveszek 3 albumot + esetleg még ha lesz másik is akkor azt is :)

    (Igen ilyen késön írok, de nem tudok aludni :S)
  • jackcsabi
    #96
    Bocsi elrontottam a képet :
  • jackcsabi
    #95
    Felakartam tölteni ma az Evanescence galériám valahova, van 195 kép, de nagyon lassú a netem és csak 3 óra alatt menne fel.
    Gondoltam feltenném, mert sok nagyon jó minöségü HD kép van benne :) Na de majd talán megoldom.

    Ezt meg csak úgy:
  • jackcsabi
    #94
  • Stupid Peach
    #93
    király lett!!Grat!:)
  • jackcsabi
    #92
    Na végre bekerült a banner, egy helyen elrontottam kicsit a simítást, na mindegy
  • jackcsabi
    #91
    Na ennek örülök, még csak gyakorolgatom a photoshoppot de egész jó lett szerintem.
  • 0ppika
    #90
    nekem tetszik
  • jackcsabi
    #89
    Arra gondoltam ha már ennyire imádjuk az Evanescence-t, akkor a topiknak is legyen egy rendes bannere
    Készítettem egyet, ha tetszik akkor szerintem belehetne tenni :)
    Erre van