639
  • miki36
    #439
    Motta és Coda visszatérnek az olimpiáról, és bevethetőek lesznek a Villarreal illetve az Espanyol elleni edzőmeccsen.
  • miki36
    #438
    korábban is volt már róla szó, lehet hogy új stadionunk lesz:)

  • miki36
    #437
    -t
  • miki36
    #436
    Siqueirat és Boudianskit is minden bizonnyal távozik majd.
  • miki36
    #435
    Roman Eremenko, mint ahogy az várható is volt, a Dinamo Kijev játékosa lett.
  • miki36
    #434
    Maurizio Domizzi vagy Cristian Terlizzi érkezhet még a csapathoz, Pinzi pedig minden bizonnyal távozik.
  • miki36
    #433
    Di Natalet behívta Lippi a válogatottba
  • miki36
    #432
    topfocitól mitvársz?:D nyilatkozat miatt tettem be, de úgy látszik a csapatokat még mindig nem ismerik
  • kretyás
    #431
    az a sunderland a Newcastle volt :}
  • miki36
    #430
    Gökhan Inler, az Udinese játékosa bejelentette, hogy biztosan marad a csapatában, s nem távozik az Arsenal alakulatához.

    Inler ezen a nyáron nagy kérdőjel volt az Udinese számára, hiszen nem lehetett tudni, hogy megy, vagy marad. Nos, a középpályás elmondta: erre a szezonra biztos, hogy marad.
    Inler egyébként azután lett ilyen felkapott, miután remekül teljesített tavaly a Serie A-ban és a 2008-as EB-n sem lehetett rá panasz. Az Európa-bajnokságot követően a Sunderland és az Arsenal is bejelentkezett a svájci válogatott labdarúgóért, de a játékos kivásárlási ára meghaladta volna a 8 millió fontot.

    Arsene Wenger, az Arsenal menedzsere Matthieu Flamini pótlására igazolta volna Inlert Londonba, aki egyébként a legnagyobb fiatal talentumok közé tartozik a Serie A-ban, s még a napokban is tárgyal az ifjú focista ügynökével, ám az angolok lekéstek az ajánlattal, s Inler eldöntötte, hogy marad korábbi csapatában.

    „Udinese játékos voltam és az is maradok. Jövőre is az Udine mezét öltöm majd magamra" - nyilatkozta a török felmenőkkel rendelkező játékos, majd arról kérdezték, hogy mi a helyzet az Arsenallal. „Ami az átigazolásomat illeti, semmi. Én nem igazolok sehova, mert Udinese játékos vagyok, és még egy jó darabig az is szeretnék maradni."
    (szintén topfoci)
  • miki36
    #429
    Nikola Vujadinoviæ, az Udinese újsütetű középhátvédje mindig is a Seria A-ban szeretett volna játszani.

    A 22 esztendős montenegrói utánpótlás válogatott játékos kedden lett az Udinese játékosa, miután 1M euróért megvásárolták a CSKA Szófiától a Liverpoolhoz távozott Andrea Dossena megüresedett helyére. A 191 centi magas futballista elárulta, gyermekkorától arról ábrándozott, hogy egy nap az olasz élvonalban keresse kenyerét.

    „Nagy tradíciókkal rendelkező klubhoz kerültem, akik rendszeresen jelen vannak az európai kupaküzdelmekben is. Keményen fogok küzdeni, hogy bebizonyítsam, helyem van a csapatban. Mindössze egy hete ünnepeltem 22. születésnapom, van időm. Nagy álmom vált valóra, 9 éves korom óta követem az olasz focit, mindig is arra készültem, hogy ebbe a bajnokságba igazolok, így most boldog vagyok.”
    (topfoci.hu)
  • gabber_saviola
    #428
    csak azért magyar, mert a böngészőtök is az :)
  • miki36
    #427
    jah, énis észrevettem, nemgyenge:D
  • Gunnersboy
    #426
    jobbfelső sarokban: "keres" :DDD
  • ForzaInter
    #425
    legelső menüpont lol? lehet magyar szerkeszti honalpot:DD
  • Gunnersboy
    #424
    azér a pans ellen a 4-1 nem valami fényes eredmény :|
  • kretyás
    #423
    fasza a poloja :D
  • miki36
    #422
    Görögországban edzőtáborozunk, eddig egy 3-1-es vereség a Paok, és egy 4-1-es vereség a Panserraikos ellen. Hát mit ne mondjak, eddig nem fociztuk le őket. Bár igazából semmi jelentősége nincs az eredménynek, a lényeg hogy sikerüljön a kondíciót megfelelő szinte hozni.
  • miki36
    #421
    Vujadinovic
  • miki36
    #420
    Újabb 2 igazolás: Odion Jude Ighalo, a Lyn Oslo csapatától 1.9 millió euroért, és Nikola Vuyadinovich a CSZKA Moszkvától. Előbbi csatár, utúbbi pedig védő.
  • miki36
    #419
    UDINESE. Tissone (c, Atalanta), Nef (d, Piacenza), Bradaschia (a, Treviso), Sanchez (a, River Plate), Langella (a, Atalanta), Motta (d, Torino), Pasquale (d, Livorno), Calà (d, Messina). Cessioni: Dossena (d, Liverpool), Sivok (c, Besiktas), Candreva (c, Livorno), Asamoah (a, Rennes), Zapotocny (d, Besiktas), Laurito (a, Livorno), Migliorini (c, Livorno), Monteiro (a, Bari), Mesto (d, Reggina).
  • miki36
    #418
    Az Udinese nem adja Inlert az Arsenalnak

    Habár az olasz és az angol sportsajtóban is erősen tartják magukat a pletykák, miszerint Arsene Wenger az udinei Gökhan Inlerrel szeretné megerősíteni az Ágyúsok alaposan meggyengülő középpályáját, az olasz klub elnöke szerint ebből semmi nem igaz.

    A török származású, svájci válogatott Inler mindössze egy szezont töltött még Olaszországban, de tavalyi teljesítményével, és az EB-n nyújtott produkciójával máris sikerült felhívnia magára a figyelmet. A 24 éves középpályás iránt érdeklődött állítólag a Juventus és az Inter is, de a két talján óriás már biztosan nem szerződteti idén. Az Arsenal azonban állítólag továbbra is kitartóan ostromolja a játékost, akinek a szerződésében elvileg van egy 6,5 millió eurós kivásárlási ár, amely összeg kifizetése nyilván nem okozna gondot a londoni klubnak.

    Hleb, Gilberto Silva és Flamini távozása, valamint Rosicky folytonos sérülései miatt az Arsenalnál égetően fontos a középpálya megerősítése, de az Udinese elnöke, Pietro Leonardi szerint ezt semmiképpen nem az ő játékosukkal fogják megoldani. A klub első embere cáfol mindenféle értesülést, ami Inler eladására és az Arsenal érdeklődésére vonatkozik, ugyanis a svájci középpályás alapembere az UEFA kupára készülődő fekete-fehéreknek, és eszük ágában sincs lemondaniuk róla.

    Abból kiindulva, ahogy az Udinese ragaszkodott Andrea Dossenához, aztán mégis eladta a Liverpoolnak, nem vagyunk meggyőződve, hogy nincs az a pénz, amiért lemondanának Inlerről. Az átigazolási időszak mindenesetre még több mint egy hónapig tart, tehát bármi megtörténhet…
  • miki36
    #417
    Gazientepsporral toltunk egy 0-0-t, Marino elégedett volt a látottakkal. Annak ellenére hogy igen gyenge talajon játszottunk, jól tartottuk a labdát és jól is játszottuk meg.
  • miki36
    #416
    Tomas Vaclík, a Cseh utánpótlás-válogatott kapust szemeltük ki.
  • miki36
    #415
    istenséghez még vágnia kell 15 gólt a bajnokságban-
  • Gunnersboy
    #414
    áhh......miér csak félisten? :S



    AS:D_AS:Dasd_:DA:D
  • miki36
    #413
    Sanchezt már félistenné nyilvánították:D
  • miki36
    #412
    nincsmég, teszek ha lesz:)
    Bassano ellen most megy barimeccs, Di Natale és Quagliarella góljaival 2-0-ra vezetünk, Sanchez már a 3. percben gólpasszt adott:D
  • Gunnersboy
    #411
    na, csak megnéztem :D
    valami csapatkép nincs már? zúj mezbe:D
  • miki36
    #410
    én látom :O
  • Gunnersboy
    #409
    nemlátom a képt :o
  • miki36
    #408

  • miki36
    #407
    Ma megérkezik az edzőtáborba Di Natale és Quagliarella is, és bemutatkozik a szurkolóknak Alexis Sanchez is.
    Zapata, Felipe és Tissone még sérültek, de minden bizonnyal felépülnek a szezon kezdetére. Obodo viszont még mindig sérült, remélem ő is edzésbe áll hamarosan.
  • miki36
    #406
    Udinese forward Antonio Di Natale has declared: "At 31 I have choosed to remain here, thanks to the good relations with the club and the ambiance in general"

  • miki36
    #405
    nem vonok le következtetéseket, csak barimeccs volt:)
  • Gunnersboy
    #404
    :SSS
  • miki36
    #403
    vége, maradt a 3-0
    4-2-3-1-et gyorsan el kell felejteni, a csapatnál évek óta jól bevált 3-4-3 kell, esetleg egy 4-4-2
  • miki36
    #402
    már 3-0-ra vezet az Athletic:(((

    Láthatóan sokkal gyengébb a kondíciónk mint a Bilbaonak, ez meg is látszik az eredményen.
    Védelem meg nem igazán működik, ez a Morero-Lukovic belső tengely nagyonnemjó eddig
  • miki36
    #401
    én azt mondom, kifejezetten jó a sorsolásunk
  • miki36
    #400
    1. forduló
    Udinese-Palermo

    2. forduló
    Juventus-Udinese

    3. forduló
    Udinese-Napoli

    4. forduló
    Bologna-Udinese

    5. forduló
    Udinese-Siena

    6. forduló
    Udinese-Torino

    7. forduló
    Lecce-Udinese

    8. forduló
    Udinese-Roma

    9. forduló
    Catania-Udinese

    10. forduló
    Udinese-Genoa

    11. forduló
    Inter-Udinese

    12. forduló
    Udinese-Reggina

    13. forduló
    Fiorentina-Udinese

    14. forduló
    Udinese-Chievo

    15. forduló
    Atalanta-Udinese

    16. forduló
    Udinese-Lazio

    17. forduló
    Milan-Udinese

    18. forduló
    Udinese-Sampdoria

    19. forduló
    Cagliari-Udinese