639
  • miki36
    #519
    Bologna - Udinese 0-3
  • miki36
    #518
    Flores is a pályán, Quaglia helyett
  • miki36
    #517
    Fernando Dago illetve Pepe Toto csere, és Santacrocet kiállították
  • miki36
    #516
    Vitale és Santacroce is besárgult a vendégeknél
  • miki36
    #515
    UDINESE(4-3-3): Handanovic, Nef, Coda, Domizzi, Pasquale, Inler, D'Agostino, Isla, Pepe, Floro Flores, Di Natale.
    A disposizione: Belardi, Lukovic, Motta, Tissone, Pepe, Quagliarella, Sanchez.
    NAPOLI(3-5-2): Iezzo, Cannavaro, Contini, Aronica, Maggio, Blasi, Gargano, Hamsik, Vitale, Pià, Denis.
    A disposizione: Giannello, Rinaudo, Santacroce, Montervino, Mannini, Pazienza, Zalayeta.
  • gabber_saviola
    #514
    jaj de nagyok vagytooooook
  • miki36
    #513
    köszi, nektek is:P
  • LasCar16
    #512
    grat nektek :P !!!
  • miki36
    #511
    hatalmas gratuláció a csapatnak!
  • Gunnersboy
    #510
    igy kell ezt csinálni
  • 9csöves9
    #509


    kurvajó odds volt rátok,csak a Roma meg a Werder elvitte pillanatnyilag minden pénzem:D
  • miki36
    #508
    2 gólos előnnyel fordulunk, védelem kurvajó eddig, csak szögleteknél picit bizonytalan, középpálya rendben, Sanchez meg eddig MoM nálam:)
    Pepe-Toto cserét kérek, Sanchez meg jöjjön át jobboldalra, és kivégezzük őket:D
  • miki36
    #507
    Inler góóóóóóóóóóóóóóól, 0-2:D
  • miki36
    #506
    viszont megint kurvagyorsan és kurvapontosan kontrázunk, Sanchez és Flores kurvajó eddig
  • miki36
    #505
    jönnek most nagyon a hazaiak, de Samir a helyén:D
  • miki36
    #504
    góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóllll
  • miki36
    #503
    padon Belardi, Di Natale, Motta, Pasquale, Quagliarella, Tissone, Sala
  • miki36
    #502
    kezdő:
    Handanovic
    Ferronetti-Coda-Domizzi-Lukovic
    Isla-Inler-D'Agostino
    Pepe-Floro Flores-Sanchez
  • miki36
    #501
    Martin Atkinson vezeti az esti mérközést
  • miki36
    #500
    újabb jó hír, D'Agostino 2014-ig hosszabbította meg a szerződését!
    ték:)
  • miki36
    #499
    igen, én is ebben bízom
    mindenesetre gólt kell szerezni idegenben
  • miki36
    #498
    köszi:)
  • 9csöves9
    #497
    hajráhajrá,a németek lebecsülnek titeket
  • gabber_saviola
    #496
    sok sikert nektek mára!
  • miki36
    #495
    BORUSSIA - 4-4-2 - Weidenfeller; Rukavina, Subotic, Hummels, Lee; Blaszcykowosky, Hajnal, Kehl, Kringe; Valdes, Frei (Kruse, Kovac, Shmelzer, Tinga, Sadrijij, Klimowicz, Zidan) ALL Klopp
    UDINESE - 4-3-3- Handanovic; Ferronetti, Coda, Domizzi, Lukovic; Isla, D'Agostino, Inler; pepe, Quagliarella, Di Natale (Belardi, Nef, Motta, PAsquale, Tissone, Sanchez, Floro Flores)
  • miki36
    #494
    link
  • miki36
    #493
  • gabber_saviola
    #492
    vereség ellenére is gratulálok, nagyon jók voltatok tegnap.
  • miki36
    #491
    jaja, sok játékost adunk/adtunk el nagycsapatoknak
    több csapat is vinné Quagliarellát, Zapatat és Felipet is, nameg Inlert és Sanchezt is...
    remélem sikerül őket megtartani, bár Quagliarellara nagyon kevés esélyt látok:(
  • campy
    #490
    sztem a legjobb játékos Di Natale legalább is nagy formában van a gyerek:):D , viszont én sztem Iaquinta hiányzik még anno neki tetszett itt a játéka ja és Muntari se volt itt rossz! és hát az egyik Juvés a másik pedig Interes lett
  • campy
    #489
    azért a Floro Flores majdnem egyenlített a végén csak nagyon 11-est akart hidd el jobb volt a Juventus ezt nem csak azért mondom mert nekik szurkolok:) egyébként nem vagyok Udinese drukker de sztem képes lehet a meglepetésre a csapat idén legalább az 5. helyre odaérnek sztem!!! vagy inkább 6.
  • miki36
    #488
    Kicsit részletesebben:
    Samir rohadt jó volt, neki köszönhetjük hogy nem szaladtunk bele egy nagyobb pofonba.
    Ferronettit ki kellett volna állítani, ennek ellenére küzdött, hajtott, de én Mottát látnám inkább jobbhátvédként.
    Coda nagy tehetség, fel kell szednie magára 20 kilo izmot, és meg is lesz.:)
    Lukovic elsősorban nem középhátvéd, de nem vallott szégyent, már a Palermo ellen sem volt rossz. Nem értem hogy miért nem Domizzi kezdett...
    (várja Zapatat és Felipet)
    Pasquale jó volt, sokat segített a támadásoknál, bár védekezésben nem alkotott maradandót.
    D'Agostino helyett Tissonet a csapatba!:)
    Inler kihagyhatatlan, továbbra is. Motta középpályán kezdett elvileg, de játszon már jobbekket, helyette meg Obodo játszon:)
    Pepe játéka ma sem tetszett, Sanchezt akarom a kezdőben látni. Quagliarella ma szar volt, úgy látszik már nagyon Torinóba képzeli magát. Totonak se jött ma össze sok minden, majd következő fordulóban, a Napoli ellen:)
  • miki36
    #487
    nem játszott ma jól a csapat, Quagliarellat már szünetben le kellett volna hozni, Sancheznek meg kezdeni kellett volna
    Tissonet kurvára hiánnyolom a kp-ról, védelem meg Samiron kívül nem alkotott nagyot ma
  • miki36
    #486
    Felipe és Zapata még legalább 1 hónapig nem játszhatnak:(
  • miki36
    #485
    Juventus (4-4-2): 1 Buffon, 21 Grygera, 33 Legrottaglie, 4 Mellberg, 28 Molinaro, 16 Camoranesi, 22 Sissoko, 18 Poulsen, 11 Nedved, 8 Amauri, 10 Del Piero. (12 Chimenti, 15 Knezevic, 6 Zanetti, 19 Marchisio, 7 Salihamidzic, 17 Trezeguet, 9 Iaquinta). All.: Ranieri.
    Udinese (4-3-3): 22 Handanovic, 32 Ferronetti, 13 Coda, 6 Domizzi, 26 Pasquale, 88 Inler, 21 D`Agostino, 15 Isla, 7 Pepe, 27 Quagliarella, 10 Di Natale. (80 Belardi, 23 Motta, 25 Nef, 24 Lukovic, 8 Tissone, 83 Floro Flores, 11 Sanchez). All.: Marino.
    Arbitro: De Marco di Chiavari.
  • miki36
    #484
    Holnap 12:30-kor mutatják be Domizzit a Stadio Friuliban.
  • miki36
    #483
    nem is mondtam, hogy nem bírom:D
    jót tenne neki egy év kölcsön egy olyan csapatnál, ahol alapember lenne
  • Gunnersboy
    #482
    naaa én bírom Codát :D
  • miki36
    #481
    Siqueirat is lepasszoltuk, az Anconanak.
  • miki36
    #480
    köszipuszi:D