64
Mik a véleményeitek, tapasztalaitok a telefonról?
  • kujva anyád
    #64
    Hát tényleg ritkán járnak erre Na engem érdekelne miként tudnám feltolni egy Alcatel OT-806-ra a JSR-82 Tudna valaki segiteni???
  • Harly18
    #63
    Nagyon rég írtak ide, de hátha...

    Nem tudja valaki, ma mit ér egy ilyen telefon? Megvan minden tartozéka, szép állapotú, de fogalmam sincs mit ér, mi nevezhető jó árnak érte. Interneten nem találok semmit, csak évekkel ezelőtti bejegzéseket...
  • uzsidoboz
    #62
    ha memkártyád van akkor formázd le(először gépen majd telon), vagy csinálj több helyet a belső memórián kb ennyi először :)
  • hentesferi
    #61
    Sziasztok !

    Nekem egy eléggé idgesítő , és nagy problémám lenne a telefonnal , nem tudok fényképezni , mert mindig azt írja ki amikor fényképezek eggyet , hogy a "szolgaláltatás nem elérhető" és nem tudom se elmenteni , se megnézni a fényképezni kívánt képet , szinte majdnem ugyanez a probléma a kamerával is , csak ott ha felveszek egy adott hoszzúságú felvételt , és elmentem , utána nézném , és nem tudom , mert ismeretlen fileként kezeli :S Sajnos garancia már nincs rajta , hátha meg lehet oldani valahogy szervíz nélkül is :)

    Előre köszönöm a segítségeket.

  • uzsidoboz
    #60
    Csá, Üdv!

    Eladó egy független alcatel s853 mobiltelefon.
    A teló jó állapotú 2 szer volt szervízben így a garanciája még 1 évvel kitolódott azaz 2009 februárig.
    Minden megvan eredeti állapotban doboz headset adatkábel stb... + Kiírtam egy dvdt amin sok hasznos java progi és kiegészítő van a telefonhoz.

    Szekszárdon és Győrben vok elérhető. Győrben hétköznap hétvégén Szekszárdon.
  • Gyocsika
    #59
    Nézd meg a nyelvbeállitásokat.
  • laciszalmás
    #58
    hogy tudom beálitani a telomon hogy ne legyen angol mert a telon nincs magyar nyelv:(
  • Gyocsika
    #57
    Hogyan tudom beállitani a cellainformációmat, hogy kiirja hol vagyok?
    Pannonos vagyok.
  • Gyocsika
    #56
    Hali nagy gondom lenne, mai nap letörlődött egyszerűen a telefonkönyvem minden számmal eggyüt. Ez hogy történhetett?
    És kezdetm bele visszairogatni ahogy visszairtam megint megállt talán picit a telo és megin eltünt minden.
  • croni91
    #55
    hy! nekem egy cd-t kér telepítésnél :S nem tom mivan egyszer fater elitte a haverjához h csináljon vele vmit jó lett de aztán újraraktam a vindózt és nemjó:S... mit tegyek??? amit írtatok oldal már régen nem üzemel:S sajna
  • stream man
    #54
    FIGYELEEEM!!! ELADO EGY ILYEN MOBIL (Pannonal lett véve) 1 éves dobozban radioscsatlakozoval ELADÓ 20-25ezer közötti áron
  • Gyocsika
    #53
    Összeségében nekem is nagyon bejön a teló.

    De az 1 Gb-os karim nekem is leszokott fagyni és van amikor naponta kell ujraraknom rá a zenéket.
    Van olyan is h nem ismeri fel a telo az összeset , mert most is van rajta 153 szám de a teló csak 149 et ismer fel.
    Ez nem tom miért lehet

    BT-hez jó lenne ha kiadnának valami frissitést, de ez nem valószínű sztem.

    A PC-s progi meg a rendszerliora adatbázisban kell átállitani h a felhasználónak vagyis neked minden féle joogod legyen mindenhez nem emléxem már pontosan.
    Ezt az oldalt ajánlom.
  • totyak
    #52
    Többek között van egy ilyen telóm is és lenne vele kapcsolatban néhány kérdésem:

    Másnál is előfordult, hogy a hozzá kapott PC szoftvert egyáltalán nem tudja telepíteni? Csak ezért, mert nálam ez a gond. Ha van megoldás segítsetek légyszi.

    A BT-hez nincs valami patch, hogy ne csak a füleshez legyen jó? Mikor megvettem e telót tisztában voltam vele, hogy így van, de hátha van megoldás.

    A memóriakártya (512Mb) sokszor szarakodik. Néha percekig tart míg felismeri a teló. Multkor számítógéppel formáztam és utána napokig nem is érzékelte. Aztán mikor végre felismerte, akkor meg keletkezett rajta valami pár kb-os fájl ami egyszerűen törölhetetlen.

    Amúgy alapvetően jó kis teló és mindezektől függetlenül elégedett vagyok vele.
  • tomsh
    #51
    Igen, valóban mintha nem is alcatel lenne, jó masszív és kira készülék. Egész megszoktam, 2.1 hangzása a mai napig verhetetlen, már kínos, hogy mindenki engem les ha megszólal és emberek álla a padlón. Ár/értékben mindent üt.
    1.3mp/8x kamerája is rendben, csak tudni kell használni. Mobilba ennél többet rakni teljesen felesleges, már csak az optika fizikai méretei miatt is (nem minden a megapixel) illetve csak marketing és parasztvakítás.
    (mondjuk jó lenne egy SW-frissítés, hogy BT fullos legyen) de ott van az usb és infra.
    Nehéz elcsípni, mert ritka,anno én is hirdetésben 20k-ért vettem bőrtokkal, 1GB-s SD-vel és minden tartozékkal még 5 hó garival. Megérte.
  • digital
    #50
    Tényleg nagyon megéri. Eddig ez a legjobb telom, csak kiba nehéz hozzájutni. Senki meg nem válik tőle, mert ár érték és tudás és minőség viszonylatában mindent aláz! Pl. a PH! mobilaprójában két másodpercig szokott lenni néha ez a csúcskategóriás Alcatel S853 eladó, de most sincs. Többiből meg hegyek vannak. Zsiger alcatel utálók is sárgulnak mikor szól, nincs olyan teló a földön amelyik így szólna. 1.5-éve megvan és semmi baja!
  • báttyó02
    #49
    jah nagyon megéri

    hangzás nagyon odapüföl :P van jópár szám aminél nagyon durván adja a mélyet,még suliban öltözöben halgattuk nemrég,olyan mintha egy kisebb hifi menne!:D
  • smaczylaci
    #48
    Hy!

    Ez a teló ha jol emléxem már egy éves. Én tavaly nyár elején ilyet akartam venni sopronban pannonnál. Elmentem megkérdezni van-e. van, tuti, később visszajövök mer még nincs lém. Pár hét mulva visszamentem már nem volt egy se. Oké aszonták jöjjek vissza jövő héten jön áru. Visszamentem alcatel nem jött. Akkor a csajszi elkérte számomat h majd felhív ha jön a következő áruval. hát eltelt egy hétvége csörög a teló bejelentkezik a csajszi éés... Az alcatel közlényben kijelentette h többet nem szállít m.o.ba... Óiásit csalódtam mer rengeteg cikket olvastam róla, én magam is teszteltem és naon penge telefonnak tűnt annak ellenére h francia. Ám most visszaolvasva a fórumot és a dátumokat is megnézve újra azon gondolkodok h bepróbálom, végülis előfizusan 20ezerért naon megéri!

    Kérdés: a 2.1es hangzás mennyiben különbözik egy másik kategóriabeli telefonétól? Mennyire jönnek ki a mélyek?
  • uzsidoboz
    #47
    Csá üdv!

    Meg tudná nekem vki mondani melyik programmal lehet feltölteni gépre az üzeneteket meg a telefonszámokat ugyanolyan formában ahogy a telon vannak. fontos lenne mert sajna el kell küldenem a telot szervízbe és vhogy vissza kell mentsem rá!

    előre is köszi

    Uzsi
  • mathee93
    #46
    Sziasztok ti vittétek már szoftverfrissítésre a telót ? és ha igen lett vmi változás vagy jó lett a Bluetooth ?
  • laliking
    #45
    faja :) akkor ahogy tudom megveszem :)
  • báttyó02
    #44
    igen,látni fogja mindet a mobil
    csak valamiért a mobilon belül a memokari lekérdezésnél 320megát ir ki 1gigásnál
    de lényegtelen,mert mondom beolvassa az 1gigányit is:)
  • laliking
    #43
    köszi
    másodikat nem egészen értem. akkor, ha rányomom az egy giga zenét, akkor utána az egészet látja a mobil?
  • báttyó02
    #42
    első igaz
    második részben igaz: tényleg csak annyit lát a mobil,de mikor rádugod az usb-re a mobilt,rögtön látja az 1gigát,és rá is tudsz huzni gigányi zenét
    harmadik megintcsak nemigaz:)
  • laliking
    #41
    Most akarok ilyen mobilt venni, de hallottam róla pár dolgot, amiről kiváncsi lennék mennyire igaz.
    -alapból nem jár hozzá memókártya. ez legyen a legkevesebb :)
    -512mb-s minisd-t simán viszi, de az 1gbminsdről csal 320megát lát. (ez igaz?)
    -mp3akat csak 5,2mb-ig enged feltölteni.
  • báttyó02
    #40
    ismerjük
    #17
  • stream man
    #39
    oldal
  • Gyocsika
    #38
    Máma megjött a 1Gb-s kártyám nagyon szuper!
  • ruffirant
    #37
    kösz.Remélem menni fog neki
  • spy803
    #36
    Olyan dehja vű élményem van. Tegnap ült előttem a héven egy csávó, és egy ilyen telefonnak a doboza volt nála :)
  • Gyocsika
    #35
    De ez mind pontosan az oldalon OT s853 mas telefon kiválasztani és akkor a softvares és ott benn lesznnek a dologok.
  • Gyocsika
    #34
    Én talán tudok segíteni.
    Itt az oldalán az alcatelnek van egy két dolog ami segíthet. Ki kell választani a telót és akkor be kell menni oda hogy softvares .... és ott lesznek ilyen patchek meg egy help nevezeű fájl is és talán neki is az lesz a problémája mint nekem.
    Tehát ha egyszer csak megáll a telepítés valami 1601 vagy hasonló hiba meg fatal error.. akkor a megoldás
    Start menü / futtatás / regedit
    ott a HKEY_CLASSES_ROOT / jobb egérgomb / engedélyek
    utána a megjelenő ablakban speciális és ott a saját felhasználó nevünkre rá kell menni és szerkesztés és ott pedig teljes hozzáfárást kell beállítani.
    Ezután alkalmaz/ és ott alul a második izét azt a gyermekobjektumok... be kell pipálni és utána OK
    Ezután mindent le okézni!
    Gép újraindít.
    Progi telepítése és reményeink szerint jó lesz.
  • ruffirant
    #33
    haveromnak is ilyen van.neki valamiért nem megy az a progi amivel cuccokat kell felrakni rá.pech.de am szerintem is jó telo.
  • stream man
    #32
    nekem volt ilyenem most leváltottam egy sonyericcson K800i-re :))
  • zoolee
    #31
    Jujj..szép meg minden, de én az ilyen kis zsbben elveszős telókért nem vok oda..Ma is befoctam, hogy elvesztettem a V3 ma mat a buszon, erre ott volt a zsebemben de olyan kicsi az is, hogy uff..
    Egy komunikátor az már teló..:)
    De am jól néz ki..
  • akyyy
    #30
    mer ceruzaelemmle működik
  • Gyocsika
    #29
    oké :) mind1 , tudod kinek a pap kinek a papné :D
  • Drephis
    #28
    hát elég érdeksen néz ki :/
  • Pheaper
    #27
    ki lehet tisztitani :)
  • Gyocsika
    #26
  • Gyocsika
    #25
    Nem , teljesen jó!