Assassin's Creed - novemberi gyilokmester

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13
Tiszta Thief 3. , nagyon kedveltem ; remélem ez is lesz olyan jó...ha nem jobb!
Szóval kezdhetem fejleszteni a gépem?<#wow1>

Az élet a legjobb méreg...

Moyko
#12
Csak nekem tünt fel hogy full europai arca van a fõhõsnek... <#wilting>

There is only one Boss!

#11
Így legyen, a reklámokban majd megszólaltatják Péter atyát is, aki igen elismerõen nyilatkozik a játék korhûségérõl, és nagyon fekszik neki az irányítás is 😄<#wow1>
#10
nem azért, de ez csak szenzációkeltés volt inkább, feltenném minden pénzem hogy a történelmi egyházak egy árva kukkot sem fognak szólni, max annyit hogy "Jó a progi, sokat toljuk"

#9
Olvasd el még egyszer, nem a játékhoz kapcsolódik, hanem a történelmi egyházakhoz, akiknek a valószínûsíthetõ tiltakozását említette a szerzõ.

"A keresztesháborúk idejére belõtt történet sokakat megfog majd, de szinte biztos, hogy egyes történelmi egyházak nem fogják jó szemmel nézni a program elõretörését."

Erre reflektálva írtam amit olvashattál lejjebb.
#8
öööö... töbször elolvastam a cikket és minden hozzászólást melyet elõtted postoltak, de nem értem. A pedifília hogy kapcsolódik ide? <#confused>

#7
"A magányos "bérgyilkos" kalandjai, ahogyan a Hitman, illetve a Splinter Cell, hatalmasat szólhat."

Nekem a Thief 3 ugrott be 😄

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#6
A pedofíliát élesen elítélik ugyanúgy, mint a homoszexualitást. A katolikus egyház ez utóbbival jobban érintett, mert a cölibátus ezeknek az elemeknek kedvez. Furcsa módon a homo papokat valahogy nem zavarja, hogy a Biblia szerint Isten elõtt ez az egyik legundorítóbb dolog, és nem hagyja büntetés nélkül. <#confused>

#5
A történelmi egyházak megtarthassák a véleményüket maguknak, jól,
hoppá még 1 apróság, a történelmi egyházak - pedofilia tekintetében mi a történelmi egyházaknak az õ véleményük?

Igen, jön PC-re .
sweech
#4
lesz pc-re is

#3
Én úgy emlékszek pc-re jön ki. gamestar
#2
Nem hinném...hacsak nem tévedek, akkor csak Ps3-ra és Xbox 360-ra jön ki (egyenlöre)
#1
Nyamm...
Remélem, nem kell betörnöm a NASA-hoz, hogy normális minõséggel élvezhessem.