18
  • Cruzifix
    #18
    ez ugye csak vicc?????
  • Mr Gumby
    #17
    Amerika már megint retteg a kivillanó csöcsöktől. A Vatikánnál is bigottabbak.
  • Hegyikecske
    #16
    ezek hülyék, mér kell ennyire lázadni minden ellen? ilyen kukkolást nyilván csak az csinál akkinek SEMENNYIRE nincs magánélete, és a másén akar élvezkedni, de annak nem köztünk a helye... Az meg h illetlen módon viselkedik és ezt más is látja? Hát istenem, talán úgy kellene viselkedni, h amit láthat vki más, az ne tünjön illetlenségnek, de ha mégis így viselkedik akko az a minimum h vállalja is amit tesz, arc nélkül könnyű a rajcsávót játszani. Mellesleg ezek (tudomásom szerint) alapból sem olyan jóminőségű képek (bár még nem láttam ezeket) de ha a gugli earth-höz hasonlítjuk ott még egy kocsit se lehetett felismerni ugye...
  • Tetsuo
    #15
    Gondolom Floridában.. de b*szott szar a kép zoom nélkül is, kb mint 1 telefonnal.
  • Bith
    #14
    Erre én is kíváncsi lennék. :)
  • rotator
    #13
    Ez nem semmi...
  • Wittgen
    #12
    Ez egy tök hasznos cucc, amit persze pár idióta amcsi nem szeret. Méghogy személyiségi jogok. Bazz, aki a nyílt utcán p*sál, az ne dumáljon, hanem örüljön, hogy nem kapzák rajta azsaruk...a csókolózó párok meg mi a f*szt reklamálnak, amikor élőben többen is látják őket. Én mondom az ilyenek húzzanak le a pincébe és soha ne is jöjjenek elő. Idióták. Ennyi erőből az FBI és CIA embereket is ócsárolhatnák. Azok úgyis többet tudnak róluk, mint saját maguk.
  • Morden23
    #11
    Akkor meg pláne.

    Nem tudom, miről beszélünk. Azaz ők.
  • Zro
    #10
    Lehet látni az arcokat, sőt még az autók rendszámát is :)
    De tényleg érdekes szolgáltatás.
  • egyember1
    #9
    nem is lehet látni az arcukat...
    amugy ez egy tok erdekes szolgaltatas :)
    éljen a google!
  • Torrent911
    #8
    egyszer veszik fel max évente frissül ezzel semmiféle rutint nem fogsz tudni kifigyelni
  • Morden23
    #7
    Hú, de k*rvára egyetértek, már pardon.
  • Morden23
    #6
    "Hol bikiniben, vagy ruha nélkül napozó fiatal hölgyeket látunk ezeken a képeken"

    Wáháháhá! A világ új őrülete: google-jerkoff.
    Ekkora marhaságot.

    Abban van igazság, hogy akár kifigyelhető adott emberke napi útvonala, ezzel megkönnyítve mondjuk egy betörő dolgát, de ez is csak belemagyarázás.

    A tiltakozók figyelmébe ajánlom, hogy az internetes megfigyelősdi előtt már létezett egy jóval régebbi találmány: a szem.

    Javaslom, hogy együttes erővel pereljük be az evolúciót (alternatív megoldásként istent), mivel súlyosan sérti a személyiségi jogainkat a szem léte. Le vele!
  • Gerygrey
    #5
    A francért megy ki az utcára, aki ennyire félti a személyiségi jogait. Maradjon otthon, építsen bunkert a pincébe, vegye körül tízcenti vastag páncéllal és meg van oldva a probléma. Ha ennek következtében éhenpusztul, legalább tett valami hasznosat a társadalom megtisztításáért.
  • Inquisitor
    #4
    Hát aki nyílt utcán ilyesmiket csinál, az megérdemli a közröhej tárgyává válást. :)
  • Sanyix
    #3
    "vagy ruha nélkül napozó fiatal hölgyeket látunk ezeken a képeken"

    Zsííír! Hol? :D
  • Chrisx
    #2
    Aki az utcán sétál az is ugyanúgy láthatja azokat akiket a kamera is, akkor meg nem értem mi a probléma. Gondolom a tiltakozók valami jó kis kártérítésre számítanak.
  • InfectedMann
    #1
    Mi van? Mindenki belakar kötni a Google -ba mert legalább valami hasznosat csinálnak?