895
... a nadrágosok meg nem! Lányok! Miért utáltok szoknyában járni?
  • AntiHero
    #132
    Ki kell feküdni a napocskára és az szépen lebarnít.
  • gnar killer
    #131
    vagyok eleget csak engem nem szeret ): (:

    #127: már láttál vagy mi? (:
  • Dexantreal
    #130
    Nem tudom mi a bajod az aláírásommal és nem érdekel, hogy beraktad oda.
    Michael Schumacher kedvencem, mióta nézem a Forma-1-t, vagyis olyan 1996, 1997 óta és mivel visszavonult, már sajnos nem tudok neki drukkolni, de még mindig a kedvencem, így ő rulz és Ferrari, mert őket is megkedveltem még az elején, mikor elkezdtem nézni a Forma-1-t.
    HP idézet a könyvből van, a menkegytabálba szöveg angolul, a Filozófikusak pedig TMNT 2 elején Donatello szövege, amire a társai eléggé bambán néztek, hogy mit akar és meg tetszett az a rész.
    Ha nem tetszik valami, ne nézd, de nekem ne csináljatok ilyen szankciókat, meg mit tudom én mi, mert úgyse veszem ki az aláírásomból.
    Inkább bannoljanak, de én szeretem az ott leírt dolgokat.
    Pfff, ekkora marhaságot, amit te véstél, valami hihetetlen.
  • Super Saiyan
    #129
    XD
  • Sir Quno Jedi
    #128
    Semméknőnemelégedettmagával. Ha azok lennének, nem lenne könnyű őket, egyáltalán nem...
  • Frosty01
    #127
    nem gáz, a vékony lányok is tudnak jólkinézni, és te jól nézel ki.
    ez most halál komolyan mondva van. :|
  • CzGobe
    #126
    persze sokminden függ a szoknyától is, mert ha bokáig ér a bő szoknya, hát akkor nem bizti 8-] szimplán nőies, ugyi... meghát azért 1 nadrágban jobban látszik a popsi (hisz női nadrágok mostmár mind popsimutogatósak) :PP
    arról meg nem tehetek, h a csaj a földalatti korlátjának támaszkodva állt fehér miniszoknyában, amikor nekem pont le kellett mennem... még szerencse, h volt rajta bugyi, mert lehet még mindig ott állnék alatta :)
  • AntiHero
    #125
    Hanem? Menyél ki napra...
  • gnar killer
    #124
    van aki azt mondja, hogy nem igaz, de eleve vékony vagyok. a lábaim olyanok mint 2 piszkafa és fehérek, mert barnulni se tudok (nem, nem a nadrág miatt (o: )
  • AntiHero
    #123
    Simán, Muhahahaa megadta
  • Frosty01
    #122
    mutazsd meg, és majd megmondom hogy tévedsz =)
  • minigirl
    #121
    Lessed privit! :D
  • gnar killer
    #120
    pont az ilyen pasik miatt nem hordunk d;

    én amúgy azért mert vékonyak a lábaim, nem valami szép...
  • Frosty01
    #119
    megpróbálsz camon keresztül belesni a szoknya alá?
  • AntiHero
    #118
    Aham, kértem tőle távirányítós kis autót
    Tőled meg MSN címet
  • minigirl
    #117
    Mamád büszke lesz rád az ovis ballagáson.
  • Frosty01
    #116
    woooooááááááááááw

  • AntiHero
    #115
    De már nagy csoportos vagyok
  • armageddon666
    #114
    ha többen hordanának nem lenne annyira különleges dolog és nem akarna mindenki ilyen aggresszívan alánézni nem-e? O.o
  • minigirl
    #113
    Látom, te is leragadtál!
  • AntiHero
    #112
    Nem is mert ovis

    EDIT: Le ninjázot
  • minigirl
    #111
    Főiskolás... De az sem jobb az óvodánál. Sok pasi leragad azon a szinten...
  • Me0w
    #110
    Azt nem mondtad, hogy iskolas vagy :/
  • AntiHero
    #109
    Nem a ruha teszi nőt, de nem is a smink:)
  • GVG
    #108
    ezért nem hordok én sem...:D
  • Count Adyn
    #107
    Igen erről jut eszembe a régi vicc:
    Képzeld, mama a suliban a fiuók mindig megpróbálnak benézni a szoknyám alá hogy lássák a bugyimat, de ma kib@sztam velük, mert nem vettem fel bugyit
  • minigirl
    #106
    Na, ezért nem veszek fel minit! :D
  • LasDen #105
    ... a nadrágosok meg nem

    ezzel azért nem értek egyet......egy nadrágos lány is lehet szexi.....

    nálunk osztályban egyszer volt, hogy az egyik csaj farmer szoknyába jött suliba, de egyből elvették tőle a kedvét, mivel az lett a vége, hogy mindenki megpróbált benézni alá.....
  • minigirl
    #104
    :D
    Részemről még most sem divat. :D
    Ezért járunk a haverokkal elhagyatott bányatavakra. :D
  • Sir Quno Jedi
    #103
    Én azzal szivattam egyik ismerős hölgyet a balcsin, hogy a vízben nagyon keménykedett és lekerült róla a bikinifelső, én meg szépen felvettem, magamrahúztam és távoztam. Nem örült neki, mert annyira nem volt már bátor, hogy anélkül is jöjjön ki. (ez még az ősidőkben volt, mikor nem volt divat a partimellbedobás) Ráadásul mivel 3szor akkora voltam mint ő, így a ruhadarabnak sem tett jót, hogy viseltem... :DDDDDD

    Aztán persze megszántam és visszakapta, hogy kijöhessen. [mer rendes]
  • GVG
    #102
    már megvolt:P kétszer is
    most már tiétek;)
  • Frosty01
    #101
    nemúgyvanaz. idősebbeké az elsőbbség, szal stipistopi :|
    szóljatok ha befogtátok ;P
  • GVG
    #100
    14 évesen?:D majd csak utánam
  • minigirl
    #99
    Erre már én is gondoltam... Mi lenne, ha ti hordanátok szoknyát.
    Nos, a bátyámat kutató céllal megkértem, h vegye fel az egyik szoknyámat. Az lett a dolog vége, hogy nekem röhögőgörcsöm lett, tesóm meg sokkot kapott. :D
  • Sir Quno Jedi
    #98
    Nemúgyvanaz.
  • Frosty01
    #97
    :F előbb vágatnám le a lábaim mint azt
  • Aspyrin
    #96
    Levágatod, és nem lesz gond a nadrággal :D
  • Sir Quno Jedi
    #95
    Jaja, de férfiaknak egyáltalán nem kényelmes a nadrág, pláne a szűk. Igazándiból már meg tudom érteni a skótokat. Lehet, hogy fel kéne cserélni a dolgot és a férfiaknak kéne szoknyát hordani, a nőknek meg nadrágot, mert nekik nincs mit bassztasson... Hmmm...
  • Frosty01
    #94
    nem minden esetben szolizott cicababa
  • minigirl
    #93
    Szerintem hordanak, csak nem egyfolytában. Mert hidd el, a farmer (nekem) sokkal kényelmesebb.
    Bár, én eléggé sportos vagyok, és gyakran előfordul, hogy csörren a mobil, hogy "mennyünk bringázni", és nincs időm átöltözni. Olyankor elég praktikus, ha már nadrágban indulok el otthonról. :)
    De ha pl bulizni megyek, akkor szivesen veszek fel szoknyát. Igaz, hogy a térdem felett nem mutogatom magam. :)