11
  • winnie
    #11
    wow, nem tehetséges? zenész, "humorista", műsorvezető - jó, nem mainstream, amit művelt, de még sosem hallottam, hogy nem tehetséges.
  • gabeone
    #10
    Annak az embernek valaki nagyon tolja a szekerét.. Szerencsés de nem tehetséges. Ebben legalább is nem. Ezt csak egy nagyon pici rosszindulattal, talán írigységgel írom le, de ami fontos, hogy ez tény.
  • stargatelost
    #9
    inkább nem kellett volna lelőni a "Benne leszek a TV-ben-t" , gondolom szar volt a nézettség, de akkor is, jó volt az a Hajóssal :D
  • DjDano
    #8
    Egyetértek
  • gabeone
    #7
    Stahl bármennyire is unszimpatikus, be kell vallani, hogy jól csinálja amit csinál. Van hozzá tehetsége. Egyébként egy alkoholista.
  • trogi
    #6
    Nekem is sikerült véglegesen leszoknom a kereskedelmi tévékről. Pár műsoruk van amit megnézek (nem sorozatok!) aztán ennyi. A felszabadult időmet így másra tudom elhasználni/pazarolni (ahogy tetszik) .

    Egyik tévé sem tud érdekes, normális műsort adni...
  • winnie
    #5
    "Remélem ezek a műsorok is elkopnak hamar. "

    miért van benned a késztetés, hogy tévét nézz? pláne, hogy kereskedelmi tévét. én valahogy örülök, hogy ha olyanműsor van benne, ami nem érdekel, több időm jut másra. ezért lep meg, hogy valakit idegesít, hogy nem nézheti az ő drága tv2-jét vagy rtl-ét.

  • Kobaljov
    #4
    ja nem az csak 5. után van nálunk is ha jól rémlik
  • Kobaljov
    #3
    gondolom az amerikai első 5 osztály és a magyar között egyébként vannak különbségek (pl. földrajz)
  • Szuli
    #2
    Már megint a köcsög stohl, nincs más ember ebben az országban??
  • Grifidos
    #1
    Megaxar a négyzeten...
    Remélem ezek a műsorok is elkopnak hamar.