13
Milyen közvetlenül DVD-re író kamerát vegyek?
  • Pheel
    #13
    Keresőset...
  • csgery
    #12
    Figyej csak:)
    Ha rángatja a kamerát, ott a rászkódásvédelem( a 'la discman:)
    És akármilyen húzogatós a kép, akkor is 25/29,97 között lezs az FPS érték, és a bitsűrűség is annyi lesz, mint amit Te írsz ki DVD-t 4x- esen:)
    Amúgy nem szeretem magam ismételni, de télleg jobban jársz egy merevlemezessel.
    Meg egy kamerát nem rángatni kell, meg nem egy lépcsőről kell gurítani. Mert akko biztos h nem ír. (Meg a kis mini DVD nagyon drága.)
  • Prince of Máté
    #11
    HDD-s érdemesebb venni....
  • HyperGames
    #10
    HG. vagyok, üdv, ban, pls, htx.
  • Schwarz
    #9
    megnézném én azt a dvd-t amit a feszt mozgalmas jeleneteket felvevő kamera heves rángások közepette ír meg ki tudja mekkora sebességgel. még asztali gépben sem írok dvd-t 4x-nél gyorsabban.
    szóval én ilyet nem vennék, inkább hdd-bár az se nagyon szereti a rángatózást, főleg, h mennyit fogyaszt? akksi meddig bírja?
  • Vlala #8
    Leginkább semmilyet.
    Utólgos szerkesztésre, vágásra nincs mód, a lemezt néha csak maga a kamera képes olvasni.
    Jobban jársz a hdd-ssel.
  • Dragooon #7
    szia rexor
  • Brolly28
    #6
    már vissza is jöttél?!:-c
  • csgery
    #5
    Vegyél merevlemezeset! A SONY-nak már van ilyen kütyüje aránylag elérhető áron, és annyiszor törölsz, akárhányszor akarsz, és nem Capturingolnod kellesz a videót, hanem egyszerűen átrakod egy USB sebességével... (vagy IEEE 1334 segítségével).
  • Super Saiyan
    #4
    olyat ami DVD-re vesz fel -.-"
  • ludsimon
    #3
    Ok. Bocshee
  • HyperGames
    #2
    Olyat vegyél amelyik tud topikot keresni.
  • ludsimon
    #1
    Sziasztok!
    A segítségeteket kérem! Milyen DVD kamerát vegyek? Azért gondoltam, hogy ilyet veszek, mert ezzel a legkevesebb a gond. Kiírja DVD-re és kész. Ellentétben a HDD-s kamerákkal.
    Szóval ezek közül melyiket érdemes megvenni, mi a véleményetek róla, előnyük, hátrányuk, stb...: Panasonic VDR-D160, Samsung VP-DC163, Sony DCR-DVD106. Melyik csínál szebb felvételeket?
    Nekem most egy Sony Hi8-as
    kazettára vevő kamerám van, és tökéletes képeket készít, csak 1 gondom van vele, hogy hosszadalmas TV-Tunner-rel felvenni amit már 1x felvettem!
    Köszönöm a Segítségeteket előre is!
    Üdv