44
  • crysis
    #44
    Én már töltöm,remélem jó lesz és működni fog!
  • crysis
    #43
    Jó lesz ez a game.Az biztos ,hogy a NÉMETEKKEL leszek benne és leigázom a szövetségeseket.Germany am besten!
  • sasvader
    #42
    Állitolag ebben a hónapban jelenik meg MAGYARUL!!!!!!!!!!!!!!!!
  • sasvader
    #41
    Nézzétek meg a CD Projekt oldalát én ezt nem értem 1-van azt irták megjelenés május és erre meg semmi sincs oda irva!????
  • Cefre
    #40
    Játszik már valai ezzel a játékkal??
  • Cefre
    #39
    Már kijött a játék
  • tttttom
    #38
    E honap 28-án jön ki magyarországon.
  • Cefre
    #37
    Szerintem még nem mert láttam h március 30 at irtak megjelenésre
  • Robber
    #36
    Megjelent már ez a játék? Mert sehol nem találom.
  • Szekely Goree
    #35
    A grafikaja jo ha azt vesszuk, h ez egy RTS, kifogom probalni!
  • LSL
    #34
    Nem értem, mi bajotok a grafikával... Ha jobban megnézitek, akkor látjátok, hogy ez az IL-2 Sturmovik grafikus motorja. És a földi objektudmok rendesen fel vannak fejlesztve, az eredeti játékhoz képest. Szerintem még ma is szép, arról nem is beszélve milyen hatalmas területet kezel.
  • tttttom
    #33
    Nekem bejön ez a játék :)
  • Tetsuo
    #32
    De.
  • Tetsuo
    #31
    Nekem is másodrendű, sőt a gépem nem is szereti a csúcs grafikát! :)
    Csak mondtam a lehetőséget.
  • Sanyix
    #30
    Nem.
  • vampyre
    #29
    Csak egy kis adalék a zászlós képhez, ha már azzal van a probléma. Ez egy reprodukció, Iwo Jima elfoglalásánál játszódott le ez a jelenet...
    http://en.wikipedia.org/wiki/Raising_the_Flag_on_Iwo_Jima
  • Pluskast
    #28
    Sőt a Face of Wars sem szebb és az elég közel ál stílusát és témáját tekintve ehhez.
  • Pluskast
    #27
    Már nem azért de mit szeretnétek? Quake wars grafikát egy stratégiai játékba? Egy stratégiai játéknál szerintem másodrendű a grafika kérdése. Lásd Hoi Victoria. Másrészt meg mondjuk ha a mai új és jó RTS gamékat nézzük akkor teszem azt a Tiberium Wars sem szebb csak max több benne a csiri-viri scifi efekt.
  • Tetsuo
    #26
    1 RTSt is megcsinálhatnak hasonlóan részletesre mint 1 FPSt, minimális többlet gépigénnyel, csak kis kreativitás (meg idő) kell hozzá.
  • Tetsuo
    #25
    most ugyanaz az amcsizászló, mint régen a szovjet.

    on
    A játékot remélem nem qrják L nagyon és télleg decemberben jön meg!
  • Psyho06
    #24
    Miért olyan ronda ez a játék?Vegyétek figyelembe hogy elvileg ez egy rts lesz és ahoz képest szerintem nagyon is szép.
  • kicsizoz
    #23
    Ez lehet karikatúrakánt is feldolgozni, kérdés a játékban hogyan jön le..
    Ha pl. csak az amcsik fognak szemétdomb tetejére 3-an zászlót telepíteni, akkor még vicces is lehet.. :)
  • Morden23
    #22
    Abban azért igaza van, hogy volt még egy-két "zászló" a II. VH-ban, amit ki lehetne ide-oda tűzni.

    Szimplán annyi a helyzet, hogy a világ nagy része jobban elfogadja az "amerikai zászló a domb tetején" látványt, mint amennyire az ameriakiak ez utóbbinak a hiányát.

    Unhatod az amcsiszidást, de itt nem az amerikaiak lettek szidva, hanem az az idióta világnézet, miszerint Amerika a világ közepe, és a II. VH valójában pár kis ország civakodásáról ÉS a nagy magasztos Amerikáról szólt.

    (Mellesleg ettől még a játék elég szimpatikusnak tűnik.)
  • kicsy
    #21
    "Szerintem egy RTS-t keverni egy II. vh. stratégiával nem egy jó ötlet."

    RTS = Real-Time Strategy, bár mostanában sokszor ez kimerül az egységek mozgatásában, ettől függetlenül ennek simán része a menedzsment is.

    Ami a játékot illeti, remélem a fejlesztőknek nem csak az arcuk nagy, és valóban belekerülnek az írt fícsörök, nem csak mutatóba..
  • freeman07
    #20
    Személyes kedvenc: Making History 2.0 Ajánlom nézzetek utánna, ha érdekel a téma.
  • lekvároshurka
    #19
    temeg hülye vagy zenty :D nagyon nagyon hülye :D mégis mit szeretnél ? mongol zászlot szurjanak kiaz amcsik egy 2. világháborus programba ?:D szánalom hogy milyen hülyék lettek 1esek ezzel a folyamatos amcsifikázásal.. föleg hogy itt a 2. világháborurol van szo :D én magyarként büszke vagyok a magyar zászlora ök mérne legyen azok a sajátjukra? 50 évet vártunk rá hogy megbukjon a nagy vörös lobogo sarloval-kalpácsal érdekes akor mérnem szidtad az usá-t? humm ?...akkor szidtuk a nagy vöröst.. de tod fü alatt lapitva mert igy nemlehetett volna :D bocs mindenkinek tudom ezmár igy erösen "off" ahogy itt irni szokták de már unom eszt az amcsiszidást... :D
  • bricsi01
    #18
    Ez nem nagy probléma.
    Ha elveszted az irányitást akkor Pause, azt lehet gondolkodni, küldeni.
  • Zenty
    #17
    pff amerika zászló? Nah már tuti nem is kell, ez szánalmas lehet ha ilyet be raknak...
  • kicsizoz
    #16
    >"A grafika egy rakás f.s! "

    Nagyon remélem, hogy ennél jobb nem is lesz, mert ez stratégia lenne...
    Örülnék, ha végre valamelyik fejlesztő nem a grafikát csiszolgatná, hanem a játékmenetre öszpontosítana, hamár stratégiát készít...

    Bár az RTS rész erősen megkérdőjelezi a játékélményt, de majd meglátjuk...
    Második világháború jöhet, de a ki tud gyorsabban kattintgatni stratégiákból már elegem van... Lehet ami nekem kellene azt taktikai játéknak hívják... na mindegy..
  • kicsizoz
    #15
    Szerintem meg annak kellene csak hozzászólni, aki legalább 1 mondattal tovább olvas a bevezetőnél... :)
  • Revenge
    #14
    "Az előző mondatot természetesen nem mi találtuk ki, a fejlesztők vélekednek így a programról."

    1 erős kv és minden rendben:)
  • gomb2
    #13
    Ezek a vadészgépek állóhelyzetben is lebegnek, akárcsak az őr :)

    Sztem amúgy nem lesz rossz, bár már a világháborús téma kissé túlspilázott. Természetesen a nagy szabadság a játékmenet befolyásolására adhatja a sava-borsát.

    Egyébként "NeoG #8", nem olyan rossz, hogy még ezekre a régi gépekre, mint Gyuri12-nek van is fejlesztenek manapság olyan játékot, ami élvezhetően elfut rajta. Én egy Athlon1400+,512MB,Radeon8500 konfiggal rendelkezem és hidd el, annak idején ez komoly pénzbe került. Sokba fájna csak játékra hardverre beruházni. Ezt nem kritikaként mondtam, csak úgy megemlítettem.
  • CsőKujts
    #12
    Nem annak kéne játékokról irni aki akar hanem aki tud is.
  • CsőKujts
    #11
    A legnagyobb marketingtámogatást kapó fejlesztések mellett egy aránylag kicsi stúdióban minden idők legkomplexebb, és legjobb stratégiai játékát fejlesztik.

    Te hülye vagy ember?
  • Sir Quno Jedi
    #10
    Na, a grafika tényleg horror, ahogy mondjátok, de a játék még lehet jó is akár, bár nekem az eddigiekből nem az esett le.
  • bigfoot
    #9
    sztem kurva jó game lesz
    Hearts of Iron is szeretem,de sztem ez még azt is üti
  • neoG
    #8
    legalább gyuri12-nek is van rá esélye, hogy saját gépén tolhatja
  • jeti00
    #7
    a képek sikerültek ilyen rosszra v ez a grafika? ^^
  • Godefroy
    #6
    "RTS-ekből rengeteg van"

    És?

    Autokból is , mégis veszik őket.
  • ColdFire
    #5
    elképesztő O.o
    remélem a légierőre is lehet gyurni :)