48
képek,vélemények az idei fesztiválról
  • Krezga
    #48
    Nevezzük át a topik címét:) Azt a 2007-et már levehetnénk:)

    Amúgy idén is mentek/ott vagytok babodon? A mi csapatunk fele holnap reggel indul (akik mára nem kaptak szabit:))
  • Krezga
    #47
    Jaja, akkor is ott voltunk. Amúgy tényleg nagyon sok pénzt bekaszálnak ebből szerintem.
  • iszakos
    #46
    Mondjuk én ezt az egész bonyodalmat nem értem,amekorra pénzek mozognak ebbe a fesztiválba egyszerübb lenne megvásárolni,és vége lenne ennek az értelmetlen veszekedésnek a terület körül.Mondjuk ennél durvábban is mérgesedett már el a helyzet amikor hegyes vasak álltak ki a földből.
  • Krezga
    #45
    Azt hiszem, még volt olyan, amikor az volt, aztán az akié az a földterület, nem adta bérbe az off-roadra, ezért került ki a bejárható rész alól. Mondjuk ez nem nagyon zavarta az embereket. :)
    (bár nem biztos hogy jól tudom...)
  • iszakos
    #44
    Akkor idén lazább volt a felügyelet,mint tavaly,nekem is feltünt,hogy nagy a nyüzsi arra felé!
    Mondjuk én ugy tudom,hogy sose volt a fesztivál terület része az a dagonya!
  • Krezga
    #43
    A nagydagonya nem került vissza a pálya területéhez most sem. Amikor mentem arra kocsival, megkérdeztem az ott ülő rendezőket (akkor még le is volt zárva), hogy ki lehet-e menni, mondták, hogy kimehetünk, de az már nem a pálya területe. Szóval annyira nem vették komolyan, ráadásul péntek este valami szennyvízcsatorna elrepedt vagy mi, és a mocsok folyt ki az útra. Szó szerint a szarban rugattunk:)
    Amúgy a nagydagonyán sikeresen átmentünk a gépünkkel, pedig oda is sokan beragadtak.
  • iszakos
    #42
    Köszönöm észrevételed,de megkérlek kimélj az ilyen jellegű megnyilvánulásoktól!
    Normálisan is ki lehet fejezni,a nem tetszést!
    Egyébként hol át állitani a topik nevét?
  • iszakos
    #41
    Én vasárnap voltam lennt,hát nemsok ép kéz láb autó maradt!:D
    Idén vissza került a nagydagonya az off roadosokhoz?
    Mert elég nagy nyüzsi volt azon az uton,nem látam,hogy a szerevezők intézkedtek volna,hogy ne menjenek arra!
    erről tud vki vmit?
  • öregember
    #40
    legyen má annyi esze mint házigazda h átírod a topik nevét
    (vedd ki hogy 2007)
  • Krezga
    #39
    Idén is jó volt:) Bár a szombati eső sok mindenkinek gondot okozott (mármint az utána lévő dagonya), de mi azért még el tudtunk benne menni:)
    Most is láttunk sok őrültet (X5-el srác bejött a katlanba:))
  • iszakos
    #38
    Az idei fesztivál is befejeződött,várom minden néző és terepjárós észrevételét!
  • iszakos
    #37
    saját képek
  • iszakos
    #36
    Nagyon jó gépezet,részletes technikai infók érdekelnének róla,meg hogy mennyiből lehet ezt kihozni!:)
  • Krezga
    #35
    Jaja, nagy szerencsénk volt:D Most találtam, ezen a videón a mi gépünk is rajta van (0:31-nél rózsaszín ponyvás samurai)
    videó
  • iszakos
    #34
    Mondjuk a samuraiosok viszonylag könnyű dolguk van,mert sokaknak van,és könnyebb akár ott helyben alkatrészt szerezni.:)
  • Krezga
    #33
    szombaton este öltem meg, de vasárnap már meg lett csinálva, és mehettünk vele.
  • iszakos
    #32
    Vasárnap én is voltam lent,két samurai akkor is elborult!:D
    És hány napig birta a kuplung?
  • Krezga
    #31
    Én csak annyit tudok, hogy a 2-es siratófalon borultak fel.

    Amúgy jó hétvége volt:) Egyszer nekem is sikerült felborulnom, ráadásul 6an voltunk épp a samuraiban. Este meg meghalt a kuplung, és a kocsi meg sem mozdult:) Úgy húztak fel a dagonyától a kempingig:)
  • iszakos
    #30
    Ha vki tud bövebben a balesettel kapcsolatban irja le pár sorban.
    Előre is köszönöm!
    Sajnálom,hogy egy ilyen gyászos esemény történt az idei fesztiválon.
  • iszakos
    #29
    Ezt is megértük,hogy nemsokára ujra feldübörög a Somogybabod!:D
  • Krezga
    #28
    Már csak 3 nap, és mehetünk:D
  • Krezga
    #27
    Már csak azt kell megvárni, hogy mennyi lesz benevezni a kocsit, és minden hír fent van:)
    Én erre leszek még nagyon kiváncsi: "Idén három színpadon zajlanak majd a zenei események", remélem jó lesz:D
    Képeket majd valamikor rakok fel a tavalyiról, jelenleg nincs itthon a dvd, amire ki vannak írva.
  • iszakos
    #26
    hirek az idei fesztiválról
  • iszakos
    #25
    Nem csak az autón tud átmenni szerintem.
    Arról lemaradtam amikor a micrán átment.
    Azért gondolom,hogy jó terepen mert akkora ballonos kerekkel nem hiszem,hogy nagyon elakadna,meg azért erőben sincs hiány.:)
  • szurop
    #24
    Én az IFA-Volgáról beszélek. Mondtad hogy jól mehet terepen. Én meg hogy az autókon, mert átment egyen. Vagyis egyet láttam ilyet, egy Nissan Micra-n átment.
  • iszakos
    #23
    Hát sajna még nem volt alkalmam ilyet vezetni,de szerintem ami a képen van,nem is üzemképes.
  • szurop
    #22
    Vagy tán te vezetted?
  • szurop
    #21
    Meg az autón.Láttad?
  • iszakos
    #20
    Nem hiszem,hogy nehéz lenne.
    Külön-külön se rosszak terepen,de igy összeépítve:):):):)
    Az IFA-Volga párosítás is jól elmegy terepen.
  • szurop
    #19
    Az ilyen már nem túl nehéz?
  • szurop
    #18
    tejóég
  • iszakos
    #17

    vmi hasonló lehetett szerintem
  • zoolee
    #16
    Puff, nem emléxem, annyira rosszul voltam, hogy csak az elmebetegeket néztem az "iszaptó"ban..
  • CoD23
    #15
    én is voltam kb. 4 évvel ezelőtt és az nagyon teccet!!!!!!!!4
  • iszakos
    #14
    A Gaz alap alatt a Gaz 66-ot érted?
    Pontosan nem tudom igazából melyikre gondolsz,de ha eddig kint volt,akkor elvileg most is kint volt.
  • iszakos
    #13
    cikk és képek
  • zoolee
    #12
    Én tavaj voltam meg 2004 ben, akkor volt egy gaz alapra épjtett uaz ami nagyon tetszett...
    Az kint volt e évben???
    10#:Olcsójáték hülyegyerekeknek..Végülis, ingyen iszappakolás..Xd
  • Pheaper
    #11
    XD
  • ngcsnet
    #10


    ez azért elég jó kép lett
  • iszakos
    #9
    itt is találtam pár képet