83
Idén sem maradunk nfs nélkül!!!!!!!
  • sebtib
    #83
    Hali!
    PS3-on hogyan lehet átállítani a gombkiosztást?
  • Leky
    #82
    Bocs megtaláltam.
  • Leky
    #81
    Most kezdtem el játszani a Prostreet-el és az lenne a kérdésem, hogy hol a fenébe található a autókereskedés? Írja nekem, hogy a kereskedésben tudok autót vásárolni, de én a térképen csak a garázst találom.
  • Akey
    #80
    A PS2-es verzióban csak koszolódás,kopás meg pókhálósodás van. Én megválnék a saját példányomtól. PAL, original (kékdobozos), magyar nyelvű. 3000-ért vihető.
  • bigbigle
    #79
    van benne (ps2-es verzió)-ban törés?
  • bigbigle
    #78
    érdemes-e megvenni ps2-re ha a legutóbbim az undurgrund pc-re tehát jobb ahoz képest?megér 5000ft-ot?(meg én úgy se vagyok olyan jó az ilyenekben tehát sokáig ellehetek vele.)
  • Amse
    #77
    Játékosok fóruma / Need for Speed Pro Street
  • gabikamionos
    #76
    De jo hol van a topik de nekünk nincs bene mag a proceszor 2,6
  • Amse
    #75
    kérdezd meg a pc-s topicban, mert a konzolokon jól fut a gyengébb hardver ellenére is. ;)
  • gabikamionos
    #74
    Azt akarom kérdezni hogy miért ir ki hibát a gépben van ATI 9600 256MB 1,5G-RAM
    PROCESZOR 2MG
  • Shaikan
    #73
    NFS ProStreet PS3-ra eladó 4000 Ft-ért.
  • Lara Snake
    #72
    Az összes versenyt meg kell nyerni, és egy "versenyen" belül meg kell lennie a (dominate) fokozatnak. Így mennie kell. Ha nem, akkor írjátok le részletesebben, hogy mi a gond.
  • Street
    #71
    Ezt énis szeretném tudni , ha dragot viszek akkor a bal alsó sarokba lévő zöld csík fejjebb megy , de a körverseny után nem. Szal hogy lehet a következő versenyeket elérni?
  • HUNMarcus
    #70
    hogyan lehet továbbjutni az első versenyről??? már 4x ugyan azt adja, nem tudok mást választani...!!!
  • Winz
    #69
    PS3-on ki tolta a Prót?
    Azon is retek?
  • dinomano
    #68
    Nah, én PS2-es verziot probalok szerezni; kivancsi vagyok a game-re...PC-s verziot toltam picit; nekem tetszett a game... Jo, hat közel sincs olyan jo mint régi részek(értsd: Underground elöttiek); de legalabb nem tuningtré, éjszakai palyas, városban furikazos sztoris lámaság... :-P Kezd visszaterni jo iranyba a sorozat... :-P Bár a menü atlathatatlannak tünt, nem értettem igazabol, hogy miért kellett "szétdarabolni" menüt/versenyeket stb.; de kifejezett pozitivum hogy nincs sztori (amerikai unatkozo milliomosgyerekekkel)... :-)
  • pit37
    #67

    Sziasztok , nagyon ideges vagyok mivel WII re megvettem pénteken és azóta sem tudok a teljesített feladatok után tovább lépni pedig minden rekord idős és stb amit olvastam itt nálatok mindent megpróbáltam a kérdés az hogy mikor enged tovább mert nem szeretnék 1% játszani állandóan mellesleg előre is köszönöm az infót..

    Péter
  • Rena11
    #66
    nekem csak a celofán kellene az is eladó? :) :D :P
  • Csabesz6
    #65
    jolvan,jó játékot:D
  • redbull0304
    #64
  • redbull0304
    #63
  • Csabesz6
    #62
  • Ronin1350
    #61
    Ha véletlenül megvette valaki (úgy kell nekeki megérdemli )vagy "megszerezte" ez a fost , szerimtem dobja el jó messzire a DVD t mert azt sem érdemli hogy a port fogja a polcon.
  • BigReaper
    #60
    Elado original, celofanos, NFS: Pro Street, 11.990.- ért, eredetiségért garit vállalok! érd : [email protected]
  • tom110
    #59
    http://www.sumotracker.org/announce letölthető
  • redbull0304
    #58
    Sziasztok!

    Van egy 950lovas Charger-em és nem áll két kerékre! :S Valamit be kell állítani? Vagy mi lehet a gond?
  • Csabesz6
    #57
    nyugi sztem pcre is elbaszták:D
    egyebkent enis ugy vettem eszre hogy nincs törés.
  • Norberto91
    #56
    sztem ps2 -re ebaszták, mert nem is törik a kocsi meg szélcsatorna kimaradt:S vagyis én nem láttam:S
  • Röfikapitány
    #55
    Hi!Valamit nem értek ebbe a nfs-be!ELkezdtem játszani egy kariert!Megnyertem a 2 gyursulást a versenyt meg az időfutamot kiirta hogy lenyomtad meg stb és nem tudok továbblépni még sem! a VErsenynapi haladásba is ki van irva hogy lenyomtad a versenynapot pipa és nem lehet továbbmenni!!!!Ilyenkor mi van?
  • David88
    #54
    megvan, sikerült
  • David88
    #53
    és nem indul a játék, ha arra megyek, hogy nem akarom frissíteni
  • David88
    #52
    üdv. nekem játék indításakor akar valamit frissíteni a konozolon. mit? és minek? nem értem
  • Rena11
    #51
    nem is me ps3 :D amúgy meg ja ez itt konzolos részleg
  • Prince of Máté
    #50
    Irányítás jó, grafika szar, szal PS2-re sem érdemes megvenni (egyébként sztem jó játék, de nem venném meg)
  • Csabesz6
    #49
    nemérdemes "megvenni"sztem
    többet ér egy üres dvd--.--
  • Street
    #48
    Heló! Valaki mondja már meg nekem , h ps2 - n jó a grafja , meg az irányítás , szal érdemes "megvenni" ??
  • Victor1103
    #47
    Hello!
    Valaki tud egy Xbox360-as regiómentes vagy Pal-os torrentet?
    Köszi!
  • dani z
    #46
    én leszedtem ps2 re de nem tom kiirni :S
    vmi dgr fájlban van
    aki tudja ho kel kiirni az ien va kicsomagolni az írjon már
    előre is ksöz
  • Csabesz6
    #45
    hát én játszottam vele.én is 46ra emlékszem
    de tökmind1 mert sztem elég fos lett a jeték:|
    eleinte tetszett,de vhogy nem jön be igazan...
  • Balyy
    #44
    Aki ps2-n játszik az írja már le h hány autó van a játékban mert nekem csak 46 a pc-s verzióba meg több!