75
Combat Mission újra, Modern környezetben
  • neuro
    #35
    Úgy értettem én is... a letöltős verzió :) Igaz az árat elnéztem mert a szimpla tényleg csak 45 dollár.

    Most nem tudom melyiket rendeljem meg: ezt vagy a Theatre of War-t...?
  • kiskorúbézoltán #34
    Nem, nem, holnap le tudod tölteni ÉS egyszercsak küldik CD-n nyomtatott kézikönyvel meg egyébbel a 60 dodis úri vagy 45-ért a szimpla (csak CD és kézikönyv) változatot.
    Én beértem a szimplával....:)
  • neuro
    #33
    Holnap jelenik meg a letöltős verzió 60 dollárért.
  • Adam II
    #32
    Megjelent már?
  • ColdFire
    #31
    remélem addig mukodesre birom a masik gépem, most be se indul :@
  • Adam II
    #30
    Reméljük nem csúsztatják
  • ColdFire
    #29
    hmm, még 3 nap elvileg!
  • neuro
    #28
    Paradox Interactive announced today that their big summer release - Combat Mission: Shock Force, has gone gold.

    Shipping to stores worldwide on July 27, this tactical military simulation has strategy fans all over the world in suspense. Combat Mission: Shock Force is the latest installment in the Combat Mission series developed by Battlefront and has been referred to as their flagship title.
  • PrasCo
    #27
    :DD
  • kiskorúbézoltán #26
    És milyen szép lánggal fognak égni... :D
  • PrasCo
    #25
    Hohohhóó, szép lesz a Stryker Group-pal nyomulgatni... 8)
  • Bucser
    #24
    Gondolom ez még nem volt:)
  • PrasCo
    #23
    Addig lehet CMBB-zni, és elmesélni, hogy kinek sikerült frontálisan kiszednie az IS-2-eseket...
  • ColdFire
    #22
    sajnos ja
  • Adam II
    #21
    Bocs elkerülte a figyelmem. Az még soká lesz:(
  • ColdFire
    #20
    olvass vissza 17vagyhány hszt -.-
  • Adam II
    #19
    Mikor jelenik meg?
  • neuro
    #18
    [GAMEPLAY]
    To accurately simulate the often frantic and rapid pace of modern combat, the Combat Mission: Shock Force game engine was designed and programmed from the start to be RealTime. Experience Combat Mission like never before as you order your units while the battle rages on around you.

    Knowing that RealTime play is not for everyone, Combat Mission: Shock Force also offers the exact same ground breaking WeGo hybrid turn based system that propelled the original Combat Mission games to an unprecedented three Wargame of the Year Awards from PC Gamer magazine.

    Play the game as you want, in RealTime mode or in the traditional WeGo turn based style. Battle against the AI or another Human player via TCP/IP, PBEM (Play By Email), or Hotseat.

  • ColdFire
    #17
    opcionalis real time mode? ami? O.o
  • neuro
    #16
    Hát elvileg ugyan az a taktikai motor lesz alatta + opcionális real time üzemmód.
  • ColdFire
    #15
    shock force is végtelenig variálhato lesz sztem, csak nézd meg a tüzérséges videot, hány gombot nyom meg az inditas elott O.o

    már nagyon várom;)
  • neuro
    #14
    Hát az biztos, hogy még mindig a CM az egyetlen valamire való háborús taktikai játék... Egyszerűen nem lehet megunni, főleg mert nem jön ki olyan játék, ami csak egy kicsit is megközelítené játszhatóságban és valósághűségben.
  • ColdFire
    #13
    GS-ben azt írták, néhány patchel sokat javithatnak rajta O.o
  • PrasCo
    #12
    A WW2-t én is unom, kivéve, ha ahogy a CM csinálja. :o)

    @Coldfire: Bár a Wargamer-en nem aratott osztatlan sikert, azért a Battlefront égisze nem hazudik a ToW-val kapcsolatban. Mégis, én a demo után kicsit többet vártam tőle. Raktak bele egy kis CM-et, némi Close Combat-örökséget (bár ez CM-en keresztül érződik), valami kis Soldiers HoW utánérzéssel is, szóval mindenből egy kicsit, aminek az eredménye az lett, hogy jó úton indult el; de igazából sokkal, de sokkal több volt benne, mint ami végül lett.
  • VRSDM
    #11
    heh hogy mih? én erről még nem is hallottam, de most így, pffuuuufhuuuuuj de megtetszett :] / az más kérdés hogy imádom a desert bdu-kat :]
  • ColdFire
    #10
    ajánlom figyelmedbe a theatre of war-t, most jött ki nemrég
  • neuro
    #9
    Jó lesz ez, én már úgyis unom egy kicsit a WW2-t...
  • PrasCo
    #8
    Sajnáltam, hogy nem a CMBB-t rakják rá az új motorra... remélem, az lesz a következő.
    Habár még talán ebből is lehet valami.
  • ColdFire
    #7
    VIDEO
    VIDEO
    VIDEO
  • ColdFire
    #6
    VIDEO
  • ColdFire
    #5
    O.o
  • akyyy
    #4
    "...de most itt az új rész..."
  • ColdFire
    #3
    Ja és a megjelenés: 2007. Július 27.
  • gyuri12
    #2
    ilyent még nem pipáltam!:O hejj lesett az állam
  • ColdFire
    #1
    Új Combat Mission, az eddigi részeket is nagyon szerettem, mert a fejlettebb, bonyolultabb stratégiák közé tartoznak, de most itt az új rész, szebb külsővel, modern egységekkel.