36
Nico Rosberg
  • nearo
    #36
    Akkor:
    Még nem jelentették be, de Nico valsz megy a mercihez :)
  • icemankimi
    #35
    még nem jelentették be!
  • nearo
    #34
    Up.
    Nico megy a mercihez.
  • nearo
    #33
    valóban
  • zsola01
    #32
    Érdekel valakit egy f1-es liga? He igen akkor ezt nézzétek meg:OHF1CL nagyon jó kis liga Itt a link nézzétek meg:http://gportal.hu/portal/hf1l/ jelentkezzetek jó lessz
  • Jeff Gordon
    #31
    igy igaz,Hugo,dehát végülis mind1...
  • antijuve
    #30
    mer a sok barom pc-s játékhoz van...
  • Djemba
    #29
    a bannerben az Hakkinen fia a 2002 Monacoi nagydíjon!!!
  • RIZLA
    #28
    ööö......... annyi kérésem azért lenne, hogy mentsd el a bannert valahova, ne tölem linkeld légyszi!
    Csak a szerencsén mult, hogy nem töröltem le.

    Köszi.
  • HUNtalicska93
    #27
    igen,márcsak felkéne pörgetni:)
  • RIZLA
    #26
    nah ...törpént vmi ........ (Y)
  • Jeff Gordon
    #25
    lehet h meg kéne kérned,hogy rakják be?
  • HUNtalicska93
    #24
    nem,csak 3 napig kórházban voltam,ezért nem tudtam jönni,de felpörgetem majd,csak jöjjön egy modi aki betenné a bannert:)
  • nearo
    #23
    Ezért nem kéne olyan témáról topicot nyitni, amihez semmi közünk sincs...
    -.-
  • RIZLA
    #22
    hát.... ez be is halt ....
  • RIZLA
    #21
  • HUNtalicska93
    #20
    fasza,csak egy admint kéne találni,aki betenné
  • Jeff Gordon
    #19
    jó lett
  • antijuve
    #18
    Hehe...a pilótára értettem...hehe

  • nearo
    #17
    Hehe... kire értetted, hogy tehetséges, a topicnyitóra, vagy Nicora? :D

    Szerk.: sztem mindekttő-.-
  • RIZLA
    #16
  • Jeff Gordon
    #15
    rendben.soksikert hozzá.
    akkor ne legyen igazam...
  • HUNtalicska93
    #14
    mér ne törődnék vele?hiába nem nagyon csípem,de ha már topikot nyitottam,akkor foglalkozni is fogok vele,hírek,banner,dizájn,de hát a sok okos ezt nem érti..
  • Jeff Gordon
    #13
    én nem ugattam le,de csak gondolj bele,ha nem irnak bele mások véleményt,akkor a témainditó se fog foglalkozni vele,és akkor már ki is halt,kb 50hsznél.
  • hunbasser
    #12
    nem tudom,h mi a baj azzal,ha vki topikot nyit egy olyan versenyzőnek,akinek nem szurkol,hanem csak szimpatikus.és ha kíváncsi a Rosbergről alkotott véleményetek?simán elfér ez a topik,csak sok fórumozó itt azt hiszi magáról,h ő a "basszszájba",csak azért mert már 3 évnél régebb óta regelt.nem tudom,h miért jobb nektek,ha leugatjátok a topiknyitót.nem tudom,h miért szúrja ez a topik a szemeteket...
  • Jeff Gordon
    #11
    lol ez a topic,ill a hsz-ek:) ehhez nekem is hozzá kell szólni.
    hát friss reg hülyeségeit mindehol nehezebben viselik,ez tény.
    az is igaz,hogyha nem vagy fan,akkor értelmetlen volt megnyitnod,mert valószinüleg nem fogsz vele törödni(pl banner vagy ilyesmi)

    de egyébként jó ötlet,sztem is jó kis pilóta,kár h monacoban eltaktikázták...
  • antijuve
    #10
    lol:).látom már megy a szeretethullám.

    egyébként tehetséges srác
  • HUNtalicska93
    #9
    fogd má be a pofádat,oké,thx!
  • baca01
    #8
    minek nyitsz topikot, ha közöd nincs ehhez az emberhez...
    [topiknyitási kényszerben szenvedő 13-14éves kismuksó] na ennyit rólad, és még ráadásul offolod is a nálad jóval idősebbeket... na ennyit rólad
    folytassam?
    !!!netikett rulZ!!!
  • HUNtalicska93
    #7
    mér te hol láttál n.rosberges tápigot?SEHOL,gondoltam,én akkor nyitok egyet,dehát látom itt már semmit sem szabad az "újoncoknak",és attól hogy te itt vagy már 2001 óta,még nem kéne leugatnod mindenkit,na ennyit rólad
  • Alexease
    #6
    Vagyis egyszeruen csak, topic nyitasi kenyszer...
  • HUNtalicska93
    #5
    hogy érted?am ne vok rosberg drukker,de ilyen tápig még nem volt:D
  • Gonosz Élien
    #4
    Miss Nico.
  • HUNtalicska93
    #3
  • HUNtalicska93
    #2
  • HUNtalicska93
    #1
    Nico Rosberg (Wiesbaden, 1985. június 27.) német-finn kettős állampolgársággal rendelkező autóversenyző.
    Nico Rosberg autóversenyző családba született, hiszen édesapja Forma-1-es világbajnok volt. Hat évesen ült először gokartba és 11 éves korától versenyzett. 2000-ben második helyezett lett a Forma-A gokart Európa-bajnokságban. Ezzel egy időben néhány Forma-Super A futamon is részt vett.

    2002-ben váltott autókra a német Forma-BMW sorozatban és rögtön meg is nyerte a bajnokságot. Még ebben az évben (mindössze 17 évesen!) lehetőséget kapott a Forma-1-es BMW-Williams csapattól, hogy tesztelje autójukat, s ezzel Nico Rosberg lett a legfiatalabb versenyző, aki valaha Forma-1-es autót vezetett.

    2003-ban és 2004-ben a Forma-3-ban versenyzett édesapja csapatában, majd 2005-ben a GP2 sorozatba ment a Nicolas Todt (Jean Todt fia) tulajdonában lévő ART Grand Prix csapathoz. Akárcsak annak idején a Forma-BMW-ben, itt is azonnal bajnok lett, legyőzve a sokra tartott finn Heikki Kovalainent.

    Ezzel az eredménnyel Nico bizonyította, hogy nem csupán neve miatt érdemes rá odafigyelni és 2005 novemberében bejelentették, hogy a következő szezonra leszerződtette Forma-1-es csapatába a Williams istálló.
    Rosberg tehát 2006-ban debütált a Forma-1-ben a Williamsszel. Első Forma-1-es versenyén, a 2006-os Bahreini Nagydíjon megfutotta a verseny leggyorsabb körét, s – Fernando Alonso rekordját megdöntve – ő lett a legfiatalabb pilóta, akinek ez sikerült.