16
  • Derapo
    #16
    Dögöjjek meg ha egy részt is láttam,pedig axn-n megy de nem láttam:)
  • mrzed001
    #15
    4-5 környékén még mindenki bizakodott a jobb/komolyabb részek eljövetelében :) ...
    8-10 környékén már a middlefan réteg is kezdte otthagyni
    aztán úgy az utolsó 6-8 részre végre tényleg készültek jó részek
  • winnie
    #14
    amerikára gondoltam - ott éppen ezek a részek mentek nagyon jó, a 4-5. rész környékén kapta meg a teljes évadot, nem?

    ettől persze még én is láttam a hazai trendet, amibe én is beletartoztam, szóval ez jogos.
  • mrzed001
    #13
    Akkor olvasd el a hozzászólásod óta keletkezett commenteket winnie.
    Éppen hogy azért kezdett jól, mert érdekes volt az alapötlet.
    Aztán annyira uncsi és nyál részek voltak, hogy a nézők nagyrésze egyszerűen megunta ...
    Csak az a pár hardcore nézte tovább a következő és következő részt, hogy hátha végre már jobb részek is jönnek ... és jöttek.
    De aki kiábrándult, azt nem lehet könnyen visszacsalogatni.
    Ha lett volna S2 és erősen kezdenek (mint S1 vége), akkor persze a kiábrándultak is újra nézők lettek volna ....
  • akyyy
    #12
    azt a sok mogyorot ki fizeti ki? vagy ingyen küldik ki?

    régebben haveri körökben népszerű volt a sikosító termékminta egymásnak küldözgetése
  • Tombi
    #11
    szar volt, nem bánjuk
  • saco
    #10
    Nálam a 6. rész körül vágódott el, meguntam.
  • Iwant2Belive
    #9
    Jó lenne ha páran rádöbbennének végre, hogy a KERESKEDELMI tv-k nem a szűk hardcore fan rétegnek készítik a sorozatokat, hanem a 18-49-es "átlagembernek". Már kismilliószor bebizonyosodott, hogy az első a második és harmadik fontosságú helyen a nézettség áll és hiába rendkívül színvonalas a műsor, az nem sokat jelent ebben a relációban. Szeretem a post-apoc. feelinget de nekem ez 1 rész megtekentése után nem jött át ezért nem is néztem tovább. Részvétem a fanoknak.
  • edios
    #8
    Én úgy a 6. rész körül hagytam abba, mert hihetetlenül unalmas volt, nem történt semmi.. Kiábrándító volt, amikor arról szóltak a részek, hogy most elváljanak-e, meg szegény gyereket miért csúfolják stb. miközben mellékesen az ország atomtámadás alatt van.
    Ha ilyen családi nyálat akartak csinálni, akkor meg ez a támadásos körítés atomrossz 5let volt:)
    Kb kiütötték mind a két típus rajongói táborát ezzel a húzással szvsz..
  • winnie
    #7
    mégis ennek ellenére az elejét nézték többen, így lehet, hogy akkor maradt volna a sorozat, ha kitartanak, nem?
  • mrzed001
    #6
    Az eleje nyálas volt (de reális, its USA!), a közepe unalmas, node a végére már hozta azt a színvonalat ami az elvárt.
    Valamilyen szinten az írók is hibásak. Ha a kezdeti hülyéskedést rövidebbre veszik, tuti lenne S2.
  • Tinman #5
    Iszonyat nagy csalódás... azt is csodálom, hogy 22 részt megért.
    Posztap barátok közt, harmatgyenge színeszek, csapnivaló forgatókönyv, unalmas/vontatott, gyakorlatilag minden egyes részbe 2x sikerült belealudnom, egy remek alapötlet totális elbaltázása Örökbant neki mindenhonnan
  • pasy01
    #4
    7-8-9-10 rész unalmas.. Utána ujra pörgös, és nem rosz! Szerintem nagy kár érte! Nagyon szerettem!! :((((
  • Sance231
    #3
    Hát, én a Jerichot inkább egy félresikerült próbálkozásként értékelném, mint kultsorozatként (8 részig bírtam, aztán eldöntöttem, hogy nekem nem kell). A történet érdektelen, egyenesen unalmas, a poszt-apokaliptikus hangulatot pedig képtelen magáévá tenni a sorozat. Nem hozta a megfelelő nézettséget sem, szal sztem jó döntés volt kilőni.
  • mrzed001
    #2
    Ebből is látszik, hogy
    a) a csatornák totál dinkák (hány nagysikerű sorozat élte épphogy túl az első szériát, majd lett kultusz?)
    b) nem csak az amcsi nézőknek érdemes sorozatot készíteni (emlékszünk ugyebár nem egy olyanra amelyet pölö a németek mentettek meg, s lett ezt követően hatalmas siker amcsiban is)
    és most lehetne sorolni, hogy idén is hány elsőosztályú sorozatot lőttek le ... hát, inkább mogyoróvajjal megkenegetve kellene őket megsétáltatni egy medveparkban
  • sweech
    #1
    "a fanatikusok mogyorót kezdtek online rendelni a csatorna székházának címére és már 12 tonnánál tart a mogyorószámláló"

    :D