13
  • Wittgen
    #13
    Nem, nem fogták el. Amit én láttam az annak a végén felolvasták, hogy mit írt a rendőröknek utolsó levelében: ,,Remélem megfilmesítik életemet..."
    Ha még lé kb 70 éves lehet minimum.
  • 5i
    #12
    A zodiákusra kíváncsi lennék, de emlékeim szerint a gyilkost a mai napig nem fogták el (sőt, biztos vagok benne). Így meg annyira nem érdekel.
  • Wittgen
    #11
    ja, nem is olyan rég
    pont 2 hete néztem meg
    nem volt rossz
  • savior
    #10
    kar hogy a zodiakus-rol mar csinaltak egy filmet
  • TM
    #9
    Az majd csak július végén jön. Ha már itt tartunk, az is rém ütős hónap lesz, ha a sikervárományos filmeket nézzük: 4-én Transformers, 12-én Harry Potter, 19-én Fantasztikus Négyes, 26-án Ocean's Thirteen. Whop whop.
  • PrisonMan
    #8
    Ja, és az Ocean's 13-mat kifelejtették/nem rakták bele a cikkbe...
  • PrisonMan
    #7
    14-én érkezik meg hazánkba a Harmadik Shrek, mely valószínű az év egyik legnagyobb sikere megtisztelő címre is pályázhat majd. Mondom ezt annak tudatában, hogy szinte minden ismerősöm imádja a zöld ogrét, ráadásul Amerikában a széria legsikeresebb epizódja lett (hamarosan átlépi a 200 milliós álomhatárt).

    És régebbi postoknál a kommentekben írták, hogy nem lesz siker, meg hogy sz@r...
    Na tessék, én mostam
  • winnie
    #6
    "Piaf és az Away from Her? Nem csak blockbusterekből áll az élet..."

    a piaf kellőképpen blockbuster volt otthonában.
  • adam first
    #5
    Na és a végére maradt a slussz poén McClane. Nagyon várom a filmet a Transformersel együtt, ha a 4. részt elcseszik a PGR13-as besorolás miatt, akkor személyesen keresem fel a rendezőt és a Walmart árúházláncat…..
  • Hesztia
    #4
    Bázz, elsiklottam felette...:)
    No de akkor is...a többi hol marad?:P
  • cateran
    #3
    Nem hülyeség ám elolvasni a cikkeket,mielött beírsz!:D
    "Hol marad a Zodiac..."
    "Na, akkor nézzük most már valóban a júniusi bemutatókat. Kezdjük rögtön a megtörtént eseményeken alapuló A zodiákussal, mely David Fincher új filmje. A rendező eddig olyan klasszikusokat készített, mint a Harcosok klubja vagy a Hetedik, ráadásul Cannesban a kritikusok felállva tapsolták meg az új thrillert."


  • Hesztia
    #2
    Hol marad a Zodiac, a Golden Door, a Piaf és az Away from Her? Nem csak blockbusterekből áll az élet...
  • ProGabe #1
    vadállat egy hónap,QT,Fincher,McClane,kell ennél több? XD

    KATTINT,ÖRÜL,RÖHÖG