6
  • Atomy
    #6
    "Egyesek azért éreznek felfájást a mobilozástól, mert már előre félnek tőle, és nem azért, mert a készülék káros sugarakat bocsát ki."
    Ez a kísérlet persze nem zárja ki hogy lehetnek olyanok akiknek tényleg a sugárzástól fáj a feje.
    De ez a 17 emberes minta is kevésnek tűnik nekem.

    Egyébként én is elvégeztem egy kísérletet, nílusi krokodilt vagy játékkrokodilt tartottam a fülemhez és megfájdult a fejem.
    Tehát egyesek azért éreznek fejfájást a krokodiloktól, mert már előre félnek tőle, és nem azért, mert a krokodil leharapja a fejed.
  • HJPOWER
    #5
    De az is lehet, hogy összefüggésben van mondjuk azzal, hogy kit kell hívnia a delikvensnek.
    Mikor esetleg a dílerét kell, hogy "Figyelj, haver, ugye nem gond, ha azt 200 ropit egy kicsit később adom meg, mint ahogy megbeszéltük?!?"

    -Szerintem neked is fájna a fejed.

    De amúgy is, addig fájjon ameddig van minek ;)

    Pic*ába az egéssszel!! De amúgy is, csak hogy még 1x leírjam.
  • LowEnd
    #4
    10-12 éve van mobilom. Az első napoktól kezdve, ha sokat (órákat) beszélek, gyakran megfájdul a fejem.

    Pedig akkoriban erről nem sok szó esett. Eleinte nem is foglalkoztam a dologgal. Szóval lehet, hogy nem csak pszichés a fejfáfás?
  • pitbulllll
    #3
    ez olyan mintha én előre vakarnám a farkam de nincs semmi bajom csak oda képzelem a lapos tetüket?
  • adamboro
    #2
    Tehát az egész Föld összlakosságából (kb.:6milliárd fő) 17 embernél váltott ki fejfájást, hogy mobiloznia kell az elkövetkező percekben. Ez tényleg meggyőző kísérleti adat.
  • Toughtful
    #1
    LOL! :D