15
Dawn of Mana
  • Seth
    #15
    Na a gamespot is beszállt a buliba egy5.1-es értékeléssel. Jajj istenkém de elcseszte a SquareEnix a ps2 alkonyát
  • Victor1103
    #14
    Mi az a "feketemacska"????
  • Banyapapa
    #13
    "feketemacskán" probáltad öke
  • Victor1103
    #12
  • Seth
    #11
    nincs mit, majd megy jövőhéten
  • Victor1103
    #10
    Hát akkor 1 ilyen ajánlatot nem tudok visszautasítani.Elküldtem a címem e-mail-be.1000-szer köszi szépen:)
  • Seth
    #9
    ingyen
  • Victor1103
    #8
    Komolyan?Mennyiért?
  • Seth
    #7
    MGS2, DC,Sui III megvan, ha kell elküldöm őket
  • dinomano
    #6
    En adok egy eselyt ennek a game-nek,d e hat inkabb csak a graf. miatt vok kivancsi rá..én is O.Sphere-re joban izgulok... :-P remeljük meglesz hamarosan... Igaz, egyelöre le kell mondanom game-ezesröl. Se idö,se lehetöseg...
  • Victor1103
    #5
    Én ezeket próbálnám ki szívesen:Metal Gear Solid 2,Twisted Metal:Black,Suikoden III,Devil May Cry,Red Faction meg még sok más...csak az a baj hogy torrentről ezeket már képtelenség megszerezni boltba meg szintúgy nem kaphatóak.Most a Viewtiful Joe-t töltöm kíváncs i vagyok rá hogy milyen..
  • Seth
    #4
    Dettó. De még szerencse hogy bőven tudok válogatni a sokéves termésből, rengeteg jó címet nem is próbáltam még
  • Victor1103
    #3
    God of War 2-vel lezárult szerintem az élvezhető játékok sorozata Ps2-re.A Manhunt2-re vagyok még kíváncsi de azon kívül már nem sok mindenre:(
  • Seth
    #2
    Képeken tényleg rendben van, de 1 pozitív értékelőt sem olvastam róla. Megint sikerült a SquareEnix duónak elcsesznie egyik legjobb frencsájzukat :(
    Az hogy minden fejezet végén lenullázódik a karakter levelje és statisztikái és előlről kell kezdeni a grindolást, hát ennél nagyobb hülyeséget nem is csinálhattak volna,hova gondoltak? Ha ez nem lenne talán még ki is próbálnám, de ez marhára zavar. A pánik rendszer is baromság. Odin Sphere-t nyomom, bár az is hasonlóan semmi másról nem szól csak a hentelésről, de legalább szórakoztató és szép rajzolt 2d ^^
  • Victor1103
    #1
    Hi!
    Valaki próbálta már ezt a játékot?A grafika szerintem a legnagyobb OK a játékban meg eléggé Kingdom Hearts-os beütése van.
    Képek itt ha valakit érdekel
    Dawn of Mana képek