5047
23001954630.jpg\"


Az nVidia G90-sorozat
  • zoolee
    #2086
    Nem tudom ki flémel az NV topikban a kis ATI jával.

    Vegyél már vissza ember! Vedd észre magad..
    Pár embernek már herótja van tőlletek itt...
    Nem érdekel a hülye oltásod, hogy neked meg tőllem! ez NV topik..Húzzál vissza az ATI topikba..
  • grebber
    #2085
    3870 és 8800GT-re gondolok jelenleg!
  • bardocz
    #2084
    2db lopott ultra
  • Solten
    #2083
    "50 ezer forintért kapsz egy baszott jó kártyát amin gyakorlatilag minden megy maxon"

    Melyik is az a kártya?
  • Solten
    #2082
    Zoooleeeee... Megkérlek ne válaszolj már a hozzászólásaimra a tiéden kívül így sok agyhalott balf@szságait kell olvasnom. Veri tenksz.
  • Ari18
    #2081
    Csak írtam egy számot,hogy kifejezzem,hogy mennyire nem érdekel.
  • zoolee
    #2080
    80%? Mivan? max +10 legrosszabb esetben 20 % +!
  • zoolee
    #2079
    Igazad van, mert az a 5-10% annyira számít...
    MOnnyuk, azt már észre se veszi,hogy a karija 340 wattot fogyaszt..Csak azt, hogy az max 10-15 watt amit a proci + ban használ..
  • Ari18
    #2078
    Köszi,ha filmet nézek akkor meg úgy sem csinálok mást a háttérben,hogy érdekelne,hogy most 20 vagy 80%-on megy a proci.Tehát számomra mind1,szvsz másokat sem érdekli.
  • zoolee
    #2077
    Hányéves vagy?11-12? Mert kb még max abban a korban szokás ez amit te csinálsz...


    Nem tudsz mit felhozni, eltérsz a témától, és kevered a sz@rt! Gratuláltam..Színvonalad közelít nagyon a 0 hoz...
  • Ari18
    #2076
    Nem mindenkinek elég az 1280*1024-es felbontás,ha nagyobb monitorja van mint 19". Megnézném,ha neked 22" monitorod lenne,akkor is ezt mondanád.
  • czky
    #2075
    Azért, mert HD filmeknél kevésbé terheli a procit (amit ki nem sz@r le wehe xD).
  • Ari18
    #2074
    Nem akarok kötekedni de mivel jobb az Ati filmnézésére,mint az nvidia?
    Én általában .avi-kat nézek,szerintem annak édesmind1,hogy milyen kariról nézed.
  • zoolee
    #2073
    Ezt most úgy az egészre értettem, nem csak a 9600 ra...

    És minek akkora beállítás? Hát minek? Mert akkora a monitorom ajánlott, és legjobb felbontása...Csak azért..
  • Ari18
    #2072
    Aki jól csinálja,az évi 50-60k-ból szinten tudja tartani a gépét.
    A másik a memóriák.2006 karácsonyán vettem 29900Ft-ért 1GB/800MHz A-data ramot.most kb 5k lenne.Szerinted ez mi,ha nem fejlődés,és árcsökkenés.
  • zoolee
    #2071
    Gratuláltam, filmnézés.
  • Ari18
    #2070
    Felső kategória 110k-tól? Hol?
    Ati X2 3870 88k szerintem ez közel sem 110k
    nVidia 8800GTX is 80-100k. Talán az Ultra ami sok de az is a beragadt árak miatt annyi.Most már 90-nél nem ér többet.
  • Sgtfathi
    #2069
    Tavaly év elelyén vettél egy 8800Gts-t 80-90-ért, procit 50-100-ezer-ért (core2.x2) most mi van!? 8800Gt-t 46-bruttóért vehetsz,ami azért igencsak ott liheg a gtx-nyakán,ugyan igy prociba is 30-40-körül nagyon jo procikat vehet az ember,nem is beszélve a memória árakról...
  • bardocz
    #2068
    ehh,nekem ehez új alaplap kéne sajna:( mostaniba már nem is kapni procit:S (asus k8n)
  • grebber
    #2067
    50 ezer forintért kapsz egy baszott jó kártyát amin gyakorlatilag minden megy maxon.Ezelőtt nemhinném hogy volt ilyen.
    Azokról a 110K-s dolgokról meg nincs véleményem mivel olyat még ha multibilliárdos lennék se vennék olyat.Meg amugy is csak 50ks-akról szóltam.
  • repvez
    #2066
    AMDx2 4000+ 2x1mb cach, és 2gb 800mhz-es kingmax mars.
  • bardocz
    #2065
    :O milyen proci van melléé?nekem is olyanom van,jah meg menyi ram?
  • repvez
    #2064
    Akkor mit mondasz arra hogy egy közepkategóriás VGA 50k-tól kezdödik a felsökatehória meg alsóhangon 110k-tól?Lehet hogy ez neked nem drágaság,de az NV4 és 5-ös szériánál a felsökategória sem érte el a 100k-t.Abban az idöben 35k-t fizettem a felsö középkategóriáért.
    Visszatérve az elöbbi eszmefuttatáshoz én mindig a legjobb ár/értékü közép kategoriára fejlesztek kb 2 ciklusonként, de attól még eddig mindegyik uj játékkal játszottam.Igen cysis-sel is 6600gt 1680x1050-es felbontáson.
  • grebber
    #2063
    Ami most folyik az minden csak nem drágaság!
  • Solten
    #2062
    Ha a hírek igaznak bizonyulnak, már alig várom hogy az intel is beszáljon a biznicbe, a piacnak még a 2 gyártó is kevés. Ezért van drágasszááág.
  • grebber
    #2061
    "Ha mindenki csak a maximumra hajt akkor egyszercsak el szalad a ló az árak és a játékok terén söt már el is kezdödött."

    Éppen ellenkező eset van most végre rájöttek nem kell kibaszott drága VGa-kat gyártani mostmár egyre olcsobban kapni nagyon jó VGA-t.
  • Kori
    #2060
  • Solten
    #2059
    Egyik agytalant kidobják jön a másik (zoooleeeeeeee)
  • repvez
    #2058
    Ha már igy bele melegedtetek a vitába akkor én is rádobnék egy lapáttal.
    Sztem meg éppen azért tart itt az egész VGA és játék piac ,mert mindenki ugy gondolkodik ahogy egyesek itt akik arrol vitatkoznak hogy melyik a gyorsabb 1-2 fps-el.Ha mindenki addig használná a VGA-ját amikormár tényleg játszatatlan egy játék akkor nem kéne 3-4 havonta cserélgetni százezrekért öket és talán a játékok is jobban optimizálva lennének.Csak tudnám miért kell mindig ezt az én farkam a nagyobb játékot játszani.Amig egy VGA 30fpst visz normál beállitások mellett attól még ugyan ugy végig lehet játszani és esetleg késöbb is elöveszed amikor már tényleg váltani kell és akkor már tényleg tudja fullba is futtatni és ujra élmény lesz játszani mert nem csak az lesz a különbség hogy 80 fps helyett 160-al megy a játék.Tudjunk már kompromisszumot kötni.Ha mindenki csak a maximumra hajt akkor egyszercsak el szalad a ló az árak és a játékok terén söt már el is kezdödött.Mert miért csináljanak jo játékot és olcsó hardvert ha a nép ugy is megvesz mindent csak hogy az övé fullba menjen 100fps-el.
    peace
  • bardocz
    #2057
    nekem meg kurváva nem lesz új vga,mert nem veszek havonta új gépet azért,mert van egy jobb alkatrész bele,meg hogy fussom a krájzisz 2
  • G18XM8
    #2056
    1-2 év múlva biztos hogy másik videókártya lesz. 1-2 év múlva egy 9800GTX-en sem mennek jól a játékok.
  • bardocz
    #2055
    csak lehet 1-2 év múlva nem mindegy majd,hogy 35 fps,vagy 15
  • G18XM8
    #2054
    Engem nem érdekelnek a "tesztek", mindegy hogy atinak vagy nvidiának adnak több pontot, úgy is ugyan az a szemmel látható teljesítményük.
  • bardocz
    #2053
    ugyan ez fordítva is igaz,csak ti jöttök azzal,hogy ahol nv nyer tesztben az csalás...cask nektek fel se tünik már
  • G18XM8
    #2052
    Arról beszél, hogy aki meg van győződve arról, hogy egy adott kategóriában az nvidia jobb, azt nem lehet ráébreszteni, hogy az ati vetélytársa is van olyan jó, mert az nvidia logón túl nem lát, és a grafikonokon túl. És filmnézésre tényleg jobb az ati, szebb képet csinál.
  • Gabesz amd64
    #2051
    miről beszélsz?
  • G18XM8
    #2050
    Zolika! A Far Cry 2-t egy 8800GTS G92-el sem fogod úgy nyomni, de lehet egy 9800GTX-et is megizzaszt ilyen beállításon nvidia ide vagy oda, sőt! Már megint butaságot írtál! Ejnye! Különben is 19"-os moncsim van, az max. 1280x1024-re képes, de minek nagyobb felbontással játszani? Egyébként most nem akarok köpködni de simításnál az nvidiák szoktak meghalni, igaz nagyobb felbontásnál meg az ati lassul be. De ha egy 3870-en szaggatni fog mint az állat, akkor egy 8800GT-n is, vagy 9600GT, amelyik szimpatikusabb. A te kártyádon meg sehogy sem... Vagy épp, hogy.
  • MaSzKa
    #2049
    én 1et tudok

    akinek az a meggyőződése hogy az nvidia jobb sebességbe abba a kategóriába amit venne azt lehetlen meggyőzni arról hogy az ATI legalább olyan jó és több mindenbe jobb (pl filnézésre is)
  • MaSzKa
    #2048


    elvannak hajolva a lemezek :D



  • davidka003
    #2047
    Azt is kétlem, hogy te majd az Nvidiáddal "totál fullon nyomod filterrel, simítássa, 1680*1050 ben".