5047
23001954630.jpg\"


Az nVidia G90-sorozat
  • Ari18
    #2407
    Olvastam...De akkor minek csinálják meg? Tudhatták volna,hogy azonos eredményt fognak kapni.Amúgy már törölték is.
  • markastor
    #2406
    Olvastad a tesztet?
    Írják h. procilimites, csak tesznek rá.
  • Ari18
    #2405
    Ebben az a legrosszabb,hogy az ilyen idióták jutnak hozzá először.Legalább csinálhattak volna egy normális tesztet.
    Nem is értem mit akarnak egy 2,8Dual Core-al,itt látszik mennyire nem értenek az egészhez,nem tünt fel,hogy procilimites a teszt.sok bolond.....
  • markastor
    #2404
    Nem Core2.
    Pentium dual-core.
    Meg a helesírás...
  • Inquisitor
    #2403
    Már az is gyanus, hogy az van oda írva Core 2 proci 2.8Ghz. Ennyi erővel lehet E1200-es Celeron vagy E8000 proci is.
  • Viktor9202
    #2402
    Very High/XP/32bit. Néztem már Vistán is a játékot, de nekem azon is jól ment, 1-2 fps csökkenés volt csak
  • zoolee
    #2401
    Az a "vacak" proci egy 7900 GS -t is nyögenyelősen hajt meg, nemhogy 9800 GTX -et..
    És valamit benézett a csávó..Nem toom hol lát az 512 bitet, meg 1 giga ramot..Vagy csak lemaradtam valamiről?
  • Inquisitor
    #2400
    Very High-on? És Xp vagy Vista alatt? 32 vagy 64 bit?
  • zoolee
    #2399
    Grat..Majd ha nemsokára lesz normális, nem beta driver, akkor dobhatnál pár képet..
  • Viktor9202
    #2398
    Ahol neki a Crysis-ben 14 fps GTX-el, az nekem 33 fps 8800 GT vel ugyanezen a beállításon. SZÉGYEN?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
  • Inquisitor
    #2397
    Volt egy ismerős, aki dolgozott ott egy ideig, hát hallottam érdekes sztorikat, nem is bírta sokáig :D
    Én anno akkor dobtam hanyathátast, mikor egy régi műsorban elmondták, a GeForce 4 MX az nem teljesértékű GeForce 4 magokból készül. Ugyebár a kettő VGA-nak égvilágon semmi köze nem volt egymáshoz az életben.
  • grebber
    #2396
    De az a szörnyű hogy az ilyen emberek műsort vezetnek és kapnak érte fizetést is.
  • Inquisitor
    #2395
    Pfff. Ez a "teszt" ... ilyen alaplappal, és procival? Két csúcskártyát? Jót nevettem.

    Mondjuk ez a Crysis dolog azért sziven ütött: "1024x768, minden very High, Antialias nem volt. szépen futkározott, 15-25 FPS között mocorgott a Fraps, ..."
    És ez még nem is 1280, hanem 1024.
  • Inquisitor
    #2394
    Nem is tudom. Ami kezdőárakat láttam eddig 9800GTX-re, ami várható tőle teljesítményben ... most kéne azonnal vennem egy 50K fölötti erős VGA-t, maradnék tisztelettel a 60K alatti G92-es 8800GTS-nél.
  • grebber
    #2393
    És a végén még fokozzák is : "Szerintem nem lett jobb a 9800GTX bizonyos szinten, viszont olcsóbb lett. hamarosan Lessz még egy teszt, ott már SLI-be lessz meghúzva."

    Azt majd csodálkoznak miét nem hoz sok fps-t az SLI ilyen procival :D
  • berlinboy6329
    #2392
    Hát ez az....Mondjuk nem semmi proci van alatta,meg az se semmi,hogy fele annyi pontot kap markban,mint amennyit én mindenhol látok(10k)....
  • grebber
    #2391
    A megszégyenített VGA-k 8800GTX vs 9800GTX.

    Erre csak anyit tudok mondani LOOOOOOL.
  • MaSzKa
    #2390
    nekem is logitech van :D
  • Solten
    #2389
  • Solten
    #2388
  • Solten
    #2387
  • Solten
    #2386
  • Solten
    #2385
    Garantálod?? LoL
  • virs lee
    #2384
    És te nem unod még? Ha előlről kezded a flémet, repülni fogsz te is, azt garantálom!
  • Solten
    #2383
    Elveszik a benne a táp és az alaplap
  • Solten
    #2382
    Francokat, ref.hűtő az ref. hűtő.
  • sb1
    #2381
    Enermax Liberty 500W...Meg is ilyedtem, mert a kari dobozán ott figyel minimumnak az 580W felirat, de semmi gond, pedig 2 napja folyamatosan nyúzom
  • sb1
    #2380
    Ja, kell neki, direkt neki választottam Chieftec UNI LCX-03B
  • Solten
    #2379
    Hivatalosan kinnt van vagy 20 oldalon 4 napja...
  • strebacom
    #2378
    Faxa...milyen tápod van és hány Wattos( Enermax, ha jól látom)
  • Solten
    #2377
    aztaa.. azért szép nagy a kuckód is...
  • Solten
    #2376
    Jellemző ezt a a ph írta...
  • Solten
    #2375
    Virsli nem unod Még? Úgy értem megkímélnél mindenkit ha az ostobaságaidat nem terjesztenéd. Nem baj, ahogy ismerlek pár nap és megint kibannolnak végre
  • sb1
    #2374
    Na, gondoltam felteszek 1-2 képet a mérete miatt, eszméletlen a súlya is ..


  • strebacom
    #2373
    Ja oszt mégis mindenki tesztel, de lehet hogy csak papíron...ahogy ez látszik!!
  • virs lee
    #2372
    Kell is a csaló béta ATI driverek ellen. ^^
  • MaSzKa
    #2371
    Az NVIDIA egyébként a mai nappal csak félig oldotta fel az új grafikus gyorsítóra vonatkozó hírzárlatot, ugyanis teszteredményeket hivatalosan legkorábban egy hét múlva lehet csak közzétenni.


    jelenetem 1 hét múlva kész lesznek a csaló beta driverjeink
  • virs lee
    #2370
    Neis, a végén még túl sokat tanulnál belőle, és az ártalmas. ^^
  • strebacom
    #2369
    Na az elöbb rosszul mondtam meg Quake4 na azt nem szerette SLI, azzal olyanokat produkált hogy húúú, na de ez már a múlté, vagyis VÓT...
  • MaSzKa
    #2368
    dzsiFOSkilencezernyócszázgéixkettő