5047
23001954630.jpg\"


Az nVidia G90-sorozat
  • MaSzKa
    #2687
    szerintem nem lehet hibás példány

    az user hozzá nem értéséből romolhatott el

    ismerősőm már 60-100 Ati Hd38xx kártyát adott el és eddig 1db-ot se vittek neki vissza ha jól tudom

    legalábbis mikor 50db-ot eladott akkor megkérdeztem és akkor mind jó volt

    Powercolor Asus Gigabyte Sapphire His volt nála

    de én se találkoztam eddig a 6 év során hibás ati vga-val


    1 ment tönkre amit olyan hiba volt hogy 8x-es vga lett rakva 2x-es alaplapba így több V-ot kapott és ezért megsült de ez nem a kártya hibája volt
  • Solten
    #2686
    Olvasgatom, de már abbahagytam túl fárasztó :)
  • Solten
    #2685
    Én nem hibáztatlak semmivel, de kissé ostoba kijelentés a részedről hogy az exkártyád úgy melegedne mint a jelenlegid. Val.szeg hibás példányt fogtál ki. Az iceq-m szinte ugyanaz a felépítés mint a 3870 de semmi problem vele.
  • MaSzKa
    #2684
    elöjöttek a lámák nézegesd meg páran miket írtak :D
  • Solten
    #2683
    stupid
  • Solten
    #2682
    hehhe
  • MaSzKa
    #2681
    én is azt veszem észre a garanciális alkatrészek amik tönkremennek azok 30%-ba a hozzá nem értő userek hibájából megy tönkre

    pedig azt hiszik mindent tudnak
  • Inquisitor
    #2680
    Túl erősen fogalmaztál szerintem is.
    Viszont a tanárom azt mondta, hogy hülyeség miszerint a kivétel erősíti a szabályt. Ha csak egy ember volt, akinek ugyanolyan konfigban jól ment, akkor bizony a többi elszúrt valamit.

    Kedves SB1 ne vedd magadra, de boltban dolgozom és láttam már sok szervizes problémát, ezért bízvást állíthatom, hogy a userek nagyobbik része (min. 70%) tényleg NEM tud rendesen feltelepíteni, nem csak a drivereket, de még az OS-t sem. Azt hiszik elég nyomogatni a tovább meg OKÉ gombokat. Szóval ha nekem annyi ezresem lenne, ahányszor HW problémára hivatkoztak, miközben simán elszúrták szoftveresen a gépet, akkor nagyon nagyon gazdag ember lennék. :)
  • MaSzKa
    #2679
    statikus feltöltődésről nem halottál még?
  • sb1
    #2678
    Rosszúl raktam be? Miért hová kellet volna???
    Mihez kell érteni? Drivertelepítéshez???
    Na, látom veled nem érdemes foglalkozni..."te hazudsz"...jó lenne, ha inkább azon gondolkoznál el miket illik beírogatni, minthogy minden topikot, minden nap teleraksz képekkel meg infókkal,de saját ötletet, hozzászollást még nem nagyon láttam tőled, na mind1, téma részemről lezárva, mindenki mástól bocsi a OFF-ért !
  • MaSzKa
    #2677
    ezt olvastam most a ph-n is
  • MaSzKa
    #2676
    ",viszont játékok alatt féloránként kivágott, baszottúl melegedett, a netes videókat nem tudtam telljes képernyőbe kirakni vele, és szinte 2 hetente jelent meg valami új driver, szal vagy ennyire nem értenek hozzá az atinál, vagy tényleg valami nem stimmelt vele... "

    erre csak azt tudom mondani te hazudsz vagy nem értesz hozzá
    mert ilyen hibája nem igen volt senkinek se aki értett hozzá

    az más kérdés rosszul raktad be vagy hibásat kaptál
  • sb1
    #2675
    Nvidia driverekkel sosem volt gondom, problémám, ezért leginkább az Ati emberkéit kellene lecseszerinteni...
    Melegedésről csak annyit, hogy a mostani karim melegszik úgy, mint a 3870-es, pedig van egy kis különbség a kettő között...
  • Inquisitor
    #2674
    A melegedést leszámítva (bár mi számít melegedésnek?) eléggé szofter problémának és user errornak látszik. Nem tudom mi okból, de ATI és Matrox kártyáknál igen könnyű hazavágni a drivereket, illetve nem nehéz NVidia kártya esetén sem, de ott a problémák ritkábban, kevésb látványosan jönnek elő, sok user észre se veszi, bár van olyan extrém eset amikor kevesebb mint felére lassul. Ezért szoktam körültekintő telepítést javasolni, meg nem árt tisztában lenni milyen program melyik másiknak tesz keresztbe a gépen, és nem csak a VG driverre gondolok. Pl. a hőn szeretett ATT ATI buhera programtól kapásból nem indul vagy hibásan fut egy csomó régi játék. Vagy bekapcsolt vírusírtó mellett telepített driverrel garantált a hajtépés. Stb.
  • Inquisitor
    #2673
    Ahhoz képest, hogy egyik híroldal ezt úgy hozta le, az NForce váratlan fagyásokat okoz Vista alatt, ebből meg az derül ki, hogy minden más is azt okoz. Sz'al így nem is olyan rossz az összkép, még ha arányaiban nem is fest jól.
  • Dave0092
    #2672
    nah ennyit az ATI-rol bekéne olvasztatni az összeset és eladni 20 ft ért
  • Inquisitor
    #2671
    "az abit mindig érdekes hűtéseket pakol a vgaira"
    Az nem lenne gáz, de nem szabvány felfüggesztésekkel, ezért se normális másik hűtés nem rakható rá (vagy nagy mértékű barkácsolással, ahol jó eséllyel elszabta a user a kártyát), se cserélni nem lehetett amikor megadta magát. Alaplapokon ugyan ez pepitában :(
  • sb1
    #2670
    Nekem volt 3870-em, a telljesítményével nem volt bajom, viszont játékok alatt féloránként kivágott, baszottúl melegedett, a netes videókat nem tudtam telljes képernyőbe kirakni vele, és szinte 2 hetente jelent meg valami új driver, szal vagy ennyire nem értenek hozzá az atinál, vagy tényleg valami nem stimmelt vele...
  • virs lee
    #2669
    Hát az is. Nagyon nincs mi meghibásodjon az integrált vga-in. ~~
  • Viktor9202
    #2668
    Mert ati-d van, azért az Nvidiát nem kéne leszarozni. Szerintem, de valószinű más is így gondolja
  • MaSzKa
    #2667
    és az nvidia milyen szar
  • MaSzKa
    #2666
    ez nem igaz

    mert ha értenél hozzá akkor az derülnek

    ki az intel milyen jó
  • virs lee
    #2665
    Ebből az derül ki hogy 3x annyian használnak nvidiát mint atit. ~~
  • MaSzKa
    #2664

    A Microsoft egy felmérést készített, amelynek keretein belül vizsgálták, hogy az új operációsrendszer, azaz a Windows Vista rendszerösszeomlását leggyakrabban melyik gyártó szoftverei okozzák. A felmérés a 2007-es viszonyokat tükrözi, az eredmények mindenképpen meglepőek: a rendszerösszeomlások 28,8%-a az Nvidia szoftverei miatt következett be - áll a Microsoft által nyilvánosságra hozott jelentésben.

  • MaSzKa
    #2663
    reméljül az Abit új vga is olyan látványosak lesznek mint régen
    és jó tuningolhatóak is

  • MaSzKa
    #2662


  • MaSzKa
    #2661
  • MaSzKa
    #2660
    az abit mindig érdekes hűtéseket pakol a vgaira
    pl világítósakat :D





  • MaSzKa
    #2659
    újra lesznek Abit vgak


  • MaSzKa
    #2658
  • MaSzKa
    #2657
    érdekes 1 cég
    szarrátuningolják a vga-t azt marad az 1slotos cooler

    BFG Technologies announced today the BFG NVIDIA GeForce 9600 GT OC2 512MB PCI Express 2.0 graphics card for a suggested retail price of $249.99 USD.

  • MaSzKa
    #2656
    ha nem lennél ilyen hülye akkor nem foglakoznál ezzel a kérdéssel :D
    mert szvsz lényegtelen
    azon van a hangsúly hogy lenyomhatja
  • strebacom
    #2655
    A 9800 ban bene van a csomagban!!
  • strebacom
    #2654
    Most fax vagyok sztem nem te tök
  • Zinaj
    #2653
    8 tus szart honnan lehet szerezni modularis taphoz?
  • strebacom
    #2652
    sorry---
  • strebacom
    #2651
    Bocsika, de szülinapi buliba vgyok és már ittam ey kevesweet
  • zoolee
    #2650
    Ha nem lennél analfabéta, akkor látnád, hogy csak PROTOTíPUS!
  • strebacom
    #2649
    Naaaa 67K enyit megér egy GX2 nem vagy sok cáfoljatok meg ha sok!!! ezvolt a mostani ajánlat Solten Tesó mit szólsz hozá enyit megér egy???

  • davidka003
    #2648
    http://ipon.hu/?news=2350