5047
23001954630.jpg\"


Az nVidia G90-sorozat
  • VL1
    #3527
    Nemtudom megállapítani mijen márkájú.
  • VL1
    #3526
    A gyári hűtés van a kártyán.
    De a 70fok nemnormális akármijen a márkája a tápnak nem?
  • davidka003
    #3525
    A friss hideg levegő hosszútávon megöli a kártyát.
    Tápegység milyen márka? 9600 GT-n a gyári hűtés van?
  • VL1
    #3524
    Mitröhögsz?
    Most nincs pénzem tápegységre
  • tugyiti
    #3523
  • VL1
    #3522
    Lehethogy rosszhejre írom de légyszi segítsetek szóval van egy 9600gt-m a mit egy 350w-os tápegységgel működtetek és hát 60-70-fokos alapállapotban és egy asztaliventillátorral hűtöm, szóval azt szeretném kérdezni hogy a ventillátor hosszú távon nem-e okoz károsodást a kártyában?
  • Imrusssss
    #3521
    Azért ez se rossz!!!
  • Solten
    #3520
    tök jól néz ki :) Kár hogy 9600GT...
  • V43 1105
    #3519
    Volt már ? Katt .. : )
  • G18XM8
    #3518
    Akkor tényleg nem éri meg...
  • davidka003
    #3517
    55ezet Ft körül lesz az ára.
  • G18XM8
    #3516
    Nevettséges... Biztos, hogy drágább lesz a simánál, de hogy nem éri meg az is biztos, csak marketing...
  • Solten
    #3515
    Hehhehh, ez már kész vicc...
  • Bircsike
    #3514
    Parasztvakítás felsőfokon.9600 GT
  • reaper4
    #3513
    van. a 8800gt 512-es is fele annyiba kerül, mint amennyibe tavaly került a gts 640-es és az is gyorsabb. 1 ph teszt.
  • gettobuxa
    #3512
    mármint 2x annyiba? persze hogy van :)
  • davidka003
    #3511
    "fele annyiba kerül és mégis gyorsabb?"

    Nincs ilyen.
  • kirol
    #3510
    Most nem igazán vagyok képben VGA-kban, de talán már van olyan GeForce 9-es, ami kb fele annyiba kerül mint az én 8800GTS-em, és mégis gyorsabb?
  • Solt
    #3509
    "Ezek mindenkit kiröhögnek, lenéznek, megszűnésre kárhoznak.."

    Hmmm... már megint a Feri!
  • grebber
    #3508
    Ja leszaroznak mindent de mégis felvásárolják azt ők használják
  • Solten
    #3507
    Ezek mindenkit kiröhögnek, lenéznek, megszűnésre kárhoznak.. Ez a kis beszólás Háncsicscsung részéről gondolom az intel-nvidia warhoz kapcsolódik.
  • grebber
    #3506
    Az Nvidia felvásárolja a RayScale-t

    "A múlt hónap folyamán az Nvidia elnök-vezérigazgatója, Jen-Hsun Huang kinevette az Intelt, amiért az el volt ragadtatva a ray tracing által kínált lehetőségektől.

    Erre:

    A legfrissebb információk szerint az Nvidia a korábbi véleményének megfelelően cselekedett a minap és felvásárolta a ray-tracing szoftvermegoldásokkal foglalkozó vállalatot, a RayScale-t.
    Kineveti, lenézi, majd megveszi? "
  • ToCsEk
    #3505
    Képek a végleges GeForce GTX 280-ról.
  • zoolee
    #3504
    Jah, és megkapod a rejtett physx mapot.
  • grebber
    #3503
    Az új Geforce-okban lesz PhysX támogatás ez azt jelenti hogy pl a Ghost Recon Advanced Warfighter 2-ben már be lehet majd vele kapcsolni az extrém fizikát meg minden játékban ahol PhysX támogatás van?
  • mrzoltan
    #3502
    Hát igen...ez most is így van.Remélem jóárasított lesz az ATI.
  • davidka003
    #3501
    GeForce 9800 GTX-ek gyári tuninggal
  • G18XM8
    #3500
    Úgy is azt érdemesebb megvenni amelyik olcsóbb lesz. Jelentős különbség biztos, hogy nem lesz. Ugyan úgy fognak futni mind a kettőn a játékok...
  • G18XM8
    #3499
    Na arra én is kíváncsi leszek... Nem cserélek video karit, ha nincs lényeges újítás, teljesítmény növekedés, nem dobok ki plusz 40-50 ezret, azért hogy a Crysisban ne szagasson ha rárakom az aa-t. Így is tökéletesen fut minden, majd ha a játékok már szaggatnak mint az állat, akkor cserélek...
  • davidka003
    #3498
    Mégsem lesz GeForce 9900-as széria!
  • mrzoltan
    #3497
    Általába az szokott lenni.Tetszik ez a kari.majd kíváncsi vagyok mien lesz ha a 4870-et és GT280-at összeresztik és az áruk hogy aránylik a telj.-hez.
    Nyárvégén gép vásárlás.
  • grebber
    #3496
    Hát ha eléri nálunk akár a 100ezret is azt csakis a magyar kereskedők rettentő mértékű pofátlanságának tudható be.
    Mivel 500 dollár az ~80ezer forint!Egyértelmű árbajnok lesz megint az ati!
  • davidka003
    #3495
    Amíg ki nem adják addig semmi nem biztos, de elvileg ilyen lesz.
  • tugyiti
    #3494
    ezek hivatalosan megerősitett specifikációk vagy csak találgatás?
  • sb1
    #3493
    Amennyiben a dollár ilyen iramba veszít továbbra is értékéből, nem lesz drágább 100-120 ezernél szerintem...
  • G18XM8
    #3492
    Mennyibe fog fájni a GTX 280 kb?
  • davidka003
    #3491


    Az új Geforce már támogatni fogja a Physx technológiát.
    Sokkal látványosabbak lesznek a robbanások, ha a játék támogatja.
  • bardocz
    #3490
    Fú most nézem rosz helyre írtam:D
    Konfig biztos hogy elég hozzá,mert eddig futott szépen,pár napja kezdte el ezt,és újrarakás sem segített.Túlmelegedésnél meg csipognia kéne,és nem csipog semmit sem,csak a windos hibát észlelt,és leáll...
  • davidka003
    #3489
    Konfig? Lehet, hogy a VGA túlmelegszik vagy a RAM hibázik.
  • bardocz
    #3488
    Hali

    Az oblivion folyton kifagy fél perc után,windowst nem akarok újarakni,azt mondták directx-el lehet valami még,na azzal mit csináljak,hogy esetleg jó legyen?Úgy írjátok le,mintha egy hlyének magyaráznátok,és akkro biztosan megértem;)