5047
23001954630.jpg\"


Az nVidia G90-sorozat
  • Solten
    #4167
    Na nem mondod... De nem azért mert kicsapódnak a fehérjéid.. hanem mert növekszik az oxigénigény, gyorsul a szívverés, megterheli a keringést. Aztán a szervezet kimerül. Na kórélattan vége, off-nak is :D
  • poppe
    #4166
    44 fokos láztól már meghalsz, pont ezért...
  • Solten
    #4165
    43-44 kissé kevés. Inkább 50 foktól felfelé. Különben minden magas lázú emberen azt látnád hogy kipattog mint a pattogatott kukorica... 90 fokos serpenyővel meg nehogy ne süss tojást. Szakácsok?
  • Shep
    #4164
    Kicsapódás és sülés között marha nagy különbség van. Amúgy 43-44 fokon csapódik ki a fehérje, ezért is veszélyes a magas láz. Ahoz ,hogy valamit megsüss nem 43 fok kell :) de még csak nem is 60-70.
  • Solten
    #4163
    Nem vagyok egy nagy gasztronómiai zseni, de a fehérje pl. 60—70°C-on kicsapódik, ergo qrvára nem lehetetlen a dolog... De te vagy a szakács...
  • Gabesz amd64
    #4162
    "Nagyobb a tudásom, mint a tiéd. Te csak annyira értesz a géphez, hogy betudod kapcsolni. Még hogy te teszteltél. lol"

    és ebben Te olyan biztos vagy?

    "Még akkor is Nvidiát vettél, mikor az ATI a jobb."

    ezt páran akkor is ellőtték,amikor az ATI volt szarban
    most ezzel menőztök,vagy mi?

  • Gabesz amd64
    #4161
    na álljál már alapjáratra...hogy sütnél már tojást egy VGA-n? heh
    hány napot kellenne azon a szar rácson hagyni a serpenyőt h a tojás el kezdjen megsülni,heh?

    okoska
  • Solten
    #4160
    "Az alperesek legkevesebb 8 hónapon át titkolták a részvényesek elől a problémákat, illetve a tényt, hogy ezek a meghibásodások mekkora hatással lesznek a cég pénzügyi helyzetére és a vállalat jövőjére."

    Ejjnye-bejjnye...
  • davidka003
    #4159
    Bírósági ügy az Nvidia hibás GPU-i miatt
  • CroftManor
    #4158
    A 177.83-as verziószámot viselő, WHQL-minősítéssel "megáldott" NVIDIA GeForce meghajtócsomag része az NVIDIA PhysX System Software 8.08.01 is. A szoftveregyüttes telepítését követően valamennyi GeForce 8-as, 9-es és GTX 200-as grafikus vezérlőből "előcsalogatható" a PhysX technológia "ismerete".
  • grebber
    #4157
    177.83-as az 8800GT-hez is jó?
  • CroftManor
    #4156
    Ne külön tedd fel a physXet meg a drivert, tedd fel a 177.83as drivert. Abba benne van a physX is (de külön kell instalállni) és akkor abban a menüben, amit betettél képen, azon lessz, hogy Gefore PhysX.
    De ha nincs phyXet támogató játékod, akkor sok értelme nincs...
  • solo
    #4155
    Én nemnézem lámának....
    Ti szoktátok mondani, hogy nem kell mindÍg az agyon hipe olt cumót venni...
    Amúgy meg, majd ha nem 100 lesz a 4870 x2 akkor ránézek, addÍg nem.
    És amÍg 60 ért kapni gx2-t addÍg meg főleg nem...Főleg, hogy gx2 ben qrvasok tartalék van.
  • Ari18
    #4154
    Én már rájöttem régen.

    "de sztem hagyjuk a temat, en mar unom, mintahogy teged is... off"

    én is unnám,ha nem tudnék mit válaszolni a másiknak.ennyi
  • davidka003
    #4153
    Látom el sem olvastad amit írtam. Na még egyszer:

    by turning down the fan speed about 10%, a dual chip Nvidia graphics card will get hot enough to fry an egg. We sped up the video while the pan was heating up - this took about 15 min.

    10%-os ventivel 15 perc alatt ne mond már, hogy nem melegszik annyira egy KÉT magos kártya, hogy tojást lehessen rajta sütni. Tuti, hogy a kártya így eléri a 100 fokot is.
    Egyébként meg mindenki a hivatalos teszteknek hisz és nem olyanoknak amit egy noname ember csinált.

    "mint ahogy a tudasod is oriasi..."

    Nagyobb a tudásom, mint a tiéd. Te csak annyira értesz a géphez, hogy betudod kapcsolni. Még hogy te teszteltél. lol

    "amugy most epp GX2 van a gepemben"

    Kár volt leírni. Most mindenki -nak fog nézni. Még akkor is Nvidiát vettél, mikor az ATI a jobb.
  • grebber
    #4152
    Nvidia PhysX 8.08.01 driver.
    VGA driver pedig 175.19-es.
  • a shot
    #4151
    a ket szememnek hiszek, a reklam teszteknek nem, de majd talan te is rajossz a franko tesztek mivoltjara, par ev multan...

    de sztem hagyjuk a temat, en mar unom, mintahogy teged is... off
  • Ari18
    #4150
    semmilyen oldal tesztje nem hihető a számodra.....
  • Ari18
    #4149
    Neked támasszam alá? mivel?,ha szabad kérdeznem? mert neked semmilyen oldal tesztje hamis,hihetetlen stb. Akkor hogyan?
  • solo
    #4148
    177.91 es driver? Phisyx driver?
  • a shot
    #4147
    akkor ha nem igaz, tamaszd ala.
  • a shot
    #4146
    Feladom...

    amugy most epp GX2 van a gepemben en tudom hogy mennyire melegszik, a munkahelyemen egesz nap angolul beszelek, de te biztos hogy jobb vagy, mint ahogy a tudasod is oriasi...
  • grebber
    #4145
    Hogy kell bekapcsolni a 8800GT-n az nvidia physx-et??
    Mert feltettem a legújabb Physx driverét és ezt kapom :

    Nem tudom kiválasztani:(
  • davidka003
    #4144
    "Annyi eszed van mint egy marek lepkenek. Attol meg hogy lattal par tesztet, meg nem kell kezpenznek venni, de ilyen nagy szakertovel inkabb nem vitatkozom, mert nincs ertelme. Annyira ertesz a temahoz mint egy igazi laikus. Majd ha tesztelted sajat magad a kartyakat akkor talan majd tudsz sajat velemenyt alkotni. Addig meg ne masok velemenyebol elj."

    Te se vagy okosabb egy bogárnál. Ne légy már hülye. Minimum 20 oldal tesztelte a 4870X2-et. Gondolod, hogy mind kamuzik? Ha igen akkor sajnállak.
    A tojás sütésről meg annyit, hogy láttam már GX2-t működés közben ismerősnél és kurva meleg volt játék közben tehát simán ellehet hinni, hogy lehet rajta tojást sütni.
    De gondolom még angolul sem tudsz.
    Ott volt a videónál írva:

    by turning down the fan speed about 10%, a dual chip Nvidia graphics card will get hot enough to fry an egg. We sped up the video while the pan was heating up - this took about 15 min.

    Tehát levették 10%-ra a venti sebességét és a videót felgyorsították.
    Simán lehet 10%-os ventivel 15 perc alatt tojást sütni szerintem.
  • Ari18
    #4143
    Azt nem írtad,ez tény DE ezt igen: "4870X2 = az eddigi talan legjobban melegedo kartya," én erre rágtam be.Legalább hülyeséget ne írj.

    kívánok
  • poppe
    #4142

    pont neked nem hiszem h jobban el kéne magyaráznom :)

    aki vörös szemmel vicsorog az nvidiáért, mert szünetben azt hallotta, hogy az a jobb, az meg is érdemli, legyen boldog vele... és hidd el, boldog is lesz vele...(idén még tuti fut majd minden maxon) ugyanez az ember, ha hallgat a táblázatokra, és vesz egy atit, kezdő létére elég sokat fog vele pöcsölni (kb 1000 radeon hd topik hsz) mire belövi magának faszára, lévén ő csak egy gémer szeretne lenni, nem hardware guru... 1(2) én múlva meg mindenki baszhatja amije van :)

    a lényeg ezen lenne: "én jobban örülnék ha egy adott árkategóriában lenne 2-3 kártya, ami közül választhatok.." és sztem ez nem is olyan soká meg is fog történni :)

  • Solten
    #4141
    Nos, az igaz hogy sok hülyeséget lehet olvasni mindkét oldal részéről.
  • a shot
    #4140
    nagyon is tevedsz. szerinted ha megveszel egy termeket minek lehet jobban hinni, a reklamnak, vagy a vasarloi tapasztalatnak.
  • Solten
    #4139
    Van benne valami. De nyilván jobban lehet hinni a hardveroldalak tesztjeinek mint az önjelölt kispisták kijelentéseinek...
  • poppe
    #4138
    a táblázatokban hívők is ugyanolyan szánalmasak, mint az elvakult nvidiások, téma lezárva. az ati fanok meg nem tudom mért örülnek ennyire, hogy adott pénzért egy kártya közül választhatnak, én jobban örülnék ha lenne 2-3 kártya, ami közül választhatok...
  • a shot
    #4137
    te meg ugy latszik, mar megbocsass, de agyhalott.

    Amugy nem latom, hol beszeltem rola, hogy a GX2 nem melegszik.


    Koszi, szevasz
  • Ari18
    #4136
    Még jó,hogy te ilyen qurva okos vagy.
    Sok embernek megolvasztotta a GX2 az alaplapját.(From PH)tehát akkor egy tojás sütést is el lehet hinni.
  • poppe
    #4135
    lower is betternek jobban örülnék
  • Solten
    #4134
    Tudom, a hardveroldalak mind hülyék...

  • a shot
    #4133
    Nemcsak en, de igen.
  • mrzoltan
    #4132
    Csak kérdezném,te tesztelted magad az összes itt felsorolt kártyát?
    Mert,ha igen,akkor grat. érte...
  • a shot
    #4131
    de ezt ő el is hiszi :) nembaj a naiv emberek legalabb tökéletes homalyba burkolozva elhetnek boldogan
  • a shot
    #4130
    aranyos kis pici davidkam.
  • a shot
    #4129
    najo, azert emellett nem megyek el szó nelkul.

    Annyi eszed van mint egy marek lepkenek. Attol meg hogy lattal par tesztet, meg nem kell kezpenznek venni, de ilyen nagy szakertovel inkabb nem vitatkozom, mert nincs ertelme. Annyira ertesz a temahoz mint egy igazi laikus. Majd ha tesztelted sajat magad a kartyakat akkor talan majd tudsz sajat velemenyt alkotni. Addig meg ne masok velemenyebol elj.
    Zaraskepp : ha tudsz olvasni, akkor olvasd ujra amit irtam. Es emeld ki azt a reszt ahol azt irtam hogy jobb a GTX280, mint a 4870X2.

    Okosabb maradtal volna ha nem irsz semmit.


    Koszonom a figyelmedet.
  • solo
    #4128
    ElőmelegÍtett serpenyő....Hmm..Kamu.