5047
23001954630.jpg\"


Az nVidia G90-sorozat
  • gabo91
    #42
    igen, lessz itt kavarodás...
  • Gabesz amd64
    #41
    középkategóriában igenis nagy a különbség!

    meghát a Gef7-es sorozatba csúcs VGA-knál volt kettő is: 7800GTX meg 7900GTX
  • Nandusz
    #40
    Azt nem is állítottam, hogy "bazi" nagy (gondolom itt a teljesítményre gondolsz), hanem azt, hogy ÚJ tehcnhnológia, ÚJ gyártósor szóval semmi köze az előző generációhoz. Ennyi
  • hen-tes
    #39
    Azért olyan Bazi nagy nincs..
  • Gabesz amd64
    #38
    7-es és a 8-as közt meg végképp
  • Gabesz amd64
    #37
    bazinagy különbség van
  • Eagle16
    #36
    Nézdd meg te magad:
    Geforce 7
  • hen-tes
    #35
    a 6 és a 7 között mi volt a különbség?
  • Nandusz
    #34
    Min?..a Heroes2-n?:))))
  • Nandusz
    #33
    Ugyan miért ne lehetne minden egyes szériának új topikot, a hsz-ek közötti tisztánlátás végett is?
    Ugyanis, ha nem tudnád, akkor most mondom: minden egyes nvidia sorozat újabb technológia és köze sincs az előzőekhez.
    Vagy te csak ilyen kötelezően rávágod az újonnan megjelenő topikokra, hogy minek az típusú ember vagy? Gondolkodj el ezen és ne akarj mindenben rosszat látni. Nagyon is jó, hogy létrejött ez a topik.
  • Bucser
    #32
    nyitó postot sikerült elolvasnod?
  • Mr_no_NaMe
    #31
    8 után a 9 következik...aztakurvamicsodafelfedezés :C
  • tmisi
    #30
    Már megjátszották egyszer.

    ATI Radeon 8500
    NVIDIA Geforce 8500GT
  • tmisi
    #29
    Nem biztos, mert mire megjelenik, az ATI régi 9ces cuccai régen letűnnek a polcokról (jobb esetben).
  • hen-tes
    #28
    Tuti ez lesz a neve? Csak nem játszák meg.. :D
  • HunnernesKonge
    #27
    Milyen szép is lesz ez a 9-es széria...

    Lesz:
    nVidia 9800 GTX 640Mb PCI-E
    ATI Radeon 9800 XT 256Mb AGP

    Nem gyenge kavarodást okozva ezzel az egyszeri vásárlónak :S
  • Sir Quno Jedi
    #26
    Akkó jövő tavasszal csere. Így egy évig kell csak kihúzni 8800GTS-sel.

    Azért valljuk be, egy Oblivion v1.2, minden maxon, HDR+16ANISO+4xAA (driverből kikényszerítve ez utóbbiak)+ 3kompányion és máris 17FPS-sel szaggat még az én konfigomon is nyílt terepen! Gratula! Van még hova fejlődni! Ebből kiindulva ahhoz, hogy egy most pár éves gamma jól fusson, ahhoz minimum 4x erősebb kari kéne, MOST és nem pár év múlva... Áhhh...
  • Akuma
    #25
    Egyébként most totálisan földbe lesz döngölve ATI ennek a hírnek a hallatán... tuti veszteséges lesz a friss szériája... mivel mindenki ki fogja várni az új 9-es szériát, aki meg mégsem, az majd 8800GTS-t vesz.
  • Akuma
    #24
    Nem baj, általában csak netezek, ha meg mégis éppen játszanék 1-1 órát, akkor ki fogom bírni 800*600-ban, arra meg bőven jó... még sok is
  • Katun
    #23
    Már megint??? :'(((
    Nem baj, karácsonyig dolgozok még többet (megint túlóra) aztán spórlok egyre :P.
  • NeoMaN
    #22
    8500gt már most siralmas
  • Randelz
    #21
    G9??...számomra még a G8 is elérhetelen áron van. Nembánnak ha minden hónapban új graf. kártyát vennék.
  • Gabesz amd64
    #20
    Geforce 2 után én egyből geforce 5-re váltottam...azaz addig bírta a geforce2 :D
  • Gabesz amd64
    #19
    pfff
  • Bucser
    #18
    Szintén csak én GF6ot:) Előző egy Radeon 9500 Pro volt azelőtt meg egy GF2 GTS volt:) úgyhogy megváro ebben a sorozatban a legjobb ár/érték arányú kártyákat és beruházok egyre:)
  • zoolee
    #17
    Már ha nem lenne 3 pontom...
  • zoolee
    #16
    Ehh, most jöttem volna nyitni..:(((
  • Akuma
    #15
    Egyébként én most terveztem egy 8800GTS-t, de ezekután lehethogy egy 8500GT-vel fogom kihúzni a 9800GTS beszerzéséig...
  • kemszi2
    #14
    amúgy kell verseny pontosan tudom.csak az a kedvencem mindig,hogy mikor megjön vmi új,akkor az az isten,hogy ez mennyivel többet tud mint az előzö...max 2 év és ugyanaz lesz a sorsa mint a többinek.20ezer forintért megveszem én
  • Dodo55
    #13
    Hm, azt reméltem, hogy később jön, mert 2008 elején Honda Civicre fogok gyűjteni, és nem új VGA-ra.
    Azt reméltem, hogy 2008 közepe-vége felé jön majd, akkora talán meg lesz a pénz, amiből le tudnám cserélni a 7950GT-met, egy 9800GTS-re.
    De akkor lehet, hogy 9900GTS/X, vagy 10800GTS/X lesz belőle.

    Egyelőre bírja még rendesen a 7950GT.
  • kemszi2
    #12
    hát asszem kibírnám nélküle...
  • vegicsek
    #11
    Az fx 5200-esemmel én még vígan el zúzok
  • Akuma
    #10
    Ha nem lenne ez az állandó "kva nagy versengés", akkor a te 20ezres kártyádat már évek óta nem tudnád használni a legalapabb 3D-s játékokra sem! Talán még az UT2004 és a CS elmenne vele... low-ban

    Versengés kell, versengés jó, ez hajtja előre a szekeret
  • Prince of Máté
    #9
    kb.
    vagy esetleg Geforce 11 series xD
  • magus
    #8
    dejó, a crysis majd esetleg elfut ezzel olyan 25 fps-el mediumon, ahhoz, hogy maxra rakd nem árt majd egy geforce 10-es
  • scorpeeon
    #7
    Megér egy topicot minden Nvidia széria...
  • zeli
    #6
    Hát nemtom, van vagy 20 nVidia topik, szerintem kéne egy azt szevasz.(nem kötekedésből mondom :S)
    Témához hozzászólván én GeforCe 5-öt használok, kéne már cserélni :D
  • Pheaper
    #5
    szint ugy
  • ZaJanga
    #4
    thx a korrigálást!!
  • kemszi2
    #3
    mire jó ez az állnadó kva nagy versengés hogy melyiknek nagyobb a teljesítménye nem értem...tökéletesen el vagyok 2évig egy 20ezerforintos vidkártyával...