5047
23001954630.jpg\"


Az nVidia G90-sorozat
  • Solten
    #242
    Őseid fogadjanak már örökbe!
  • zoolee
    #241
    De gondold azt, hogy mire hun ba ér lesz az 500 is...mert ugye a magyar árak, és az idejövetel, szal könnebb, ha azt 450 eurónak veszed.

    Am nemhinném, hogy annyi lesz....régebbi hírek szerint 200 lesz...
    De ha télelg ennyi lenne, akkor pá-pá ati...
  • NeBby
    #240
    Ha igaz , hogy 450 lesz , akkor tuti , hogy hogy veszek egyet , annyiért NAGYON olcsó!
  • FlyHigh
    #239
    Lehet van autója, üres lakás a város másik felén stb. Azért vannak szülők akik nagyon dúrván előkészítik a terepet. Az már más kérdés, hogy honnan van rá pénz:D
  • NeBby
    #238
    Autó már megvan , köszi
  • davidka003
    #237
    Ha megvan mindened, akkor miért muszáj elkölteni a pénzed?
    Én inkább spórolnék egy autóra, lakásra vagy valami hasznos dologra.
  • a shot
    #236
    Tényleg 8óra bocs,rosszul tudtam.

    Az sg szerint, a 9800gx2 kereskedelmi ára 450dollár, ami szerintem kuvajó, ár/teljesitmény arány ha 30%al jobb mint az ultra.
    Külföldi olalakon azt irták ,hogy legalább 30%, szóval valszeg ennél azért több.
    Szóval Februártól best buy lehet.
  • NeBby
    #235
    Ez pénzkidobás ,de ami nemaz , az már megvan! És ez a hobbim...
  • davidka003
    #234
    Ilyen géped van most:Q6600 @ 3.4 | 4GB OCZ 1066MHz | 8800GT @ 700/2000 | ASUS P5K
    Szerintem ez helyett pénzkidobás másikat venni a nyáron.
  • davidka003
    #233
    Egyetértek. Rohadt nagy kocka az aki ennyit költ gépre/VGA-ra.
    Az Nvidia legeslegjobb VGA-ja is kb 60 ezret ér. De az Nvidia tudja, hogy a sok láma 150 ezerért is megveszi és ezért kerül annyiba.
    Gamestar-ban is volt, hogy jobban megéri évente venni egy középkategóriás VGA-t, mint 2 évente egy csúcskategóriást.
  • Solten
    #232
    3/4-ed ország ezt műveli.
  • NeBby
    #231
    A cuccokat ÉN veszem kiskerbe , azt viszont tudom , hogy ezt így nemszabadna , dehát aki akar nálam venni az csak jóljár és nemhiszem , hogy feljelentene...(a fateromon keresztült úgy értettem , hogy ő szerzi az eladókat)
    Amúgy semmi ilyen nincs a munka törvénykönyvébe , hogy ne lehetne 8órát dolgozni és 15 évesen is lehet amúgy már dolgozni!(most néztem meg)
  • a shot
    #230
    Amugy meg a crossfire és a sli, távol sem olyan kiforrodt és nem is lesz egy jó darabig, mintha egy kártya van a gépedbe, tehát ha sok pénzed van vegyél 1 csúcs kártyát.
  • a shot
    #229
    Ha olyan nagyon elmésnek tartanak, akkor tudhatnád, hogy 18 év alatt nem dolgozhatsz 8 órát, valszeg nem lesz tehát munkaszerződésed, ennek eredménye képpen amit csinálni fogsz azt kicsiny országunkban fekete munkának nevezik és azt amit irtál, tehát valószínüsítem faterod vállalkozó és nagykerben megveszi a cuccot amit te nagyon-nagyon találékonyan tovább értékesítesz, azt pedig ugy hivják, hogy adó csalás:).
  • Solten
    #228
    Jó gondolat, a CF elég ütős..
  • Solten
    #227
    1 kártya sem ér 60 ezernél többet.
  • NeBby
    #226
    Azon gondolkozok , hogy lehet , hogy jobban megérné 2db 3870 cf be ! Az addig úgyis lemegy 45-50 re , és lesz is majdnem olyan gyors mint a GX2 , csak az lesz 180 , ez meg kijön 100 ból! Szerintetek a 3870 cf a gyorsabb kis febontáson (1280 vagy 1600 ws) vagy a 8800GT SLI? Mert ahogy láttam 3870 sokkal gyorsabb...(cf be)

    MOD: ez nem válasznak ment , csak úgy külön :)
  • Solten
    #225
    Ja piálni tényleg nem jó, inkább elcsajozom. Élni is kell, te lúzer
  • zoolee
    #224
    Ze meg gyökér vagy, hogy elb@szoda pénzt piára..Full fölösleges az is..
  • Solten
    #223
    Streba! Ha kedves az életed szerezzé' nekem is akciós kártyát, vagy a génwardod levágott fejével fogsz ébredni öcsém!!!

  • Solten
    #222
    Keményen láma vagy bammeg, ennyi pénzt rá nem költenék egy sz@ros kártyára. Max elpiálnám-elcsajoznám...
  • NeBby
    #221
  • strebacom
    #220
    Le se sza...d az ilyet nekem is szokták irni:egy példa-a kérdés!!
    és a válasz!!!

    Ne törödj vele!!!
  • NeBby
    #219
    8!
    Amúgy eddigse szüleim vették a gépemet , hanem volt egy olyan jókis 5letem , hogy mivel a boltba a konfigokért 2× árat is vagy töbet is elkérnek , mint amennyiért össze lehet rakni , ezért apámon keresztül elkezdtem énis eladogatni konfigokat normális áron , tehát úgy , hogy min1ikre rárakok 20k hasznot és így mindenki jóljár , nemkell senkinek átveretnie magát a sok szar tescos géppel!
  • strebacom
    #218
    Olvass vissza csak egy párat, már volt...és ki tudja hányszor lesz még...
  • a shot
    #217
    És napi hány órát kell dolgoznod, páratlanul szerencsés fiatalember?
  • NeBby
    #216
    Bocsi , tudom , hogy nem ide tartozik , de ezt nemhagyom:
    10. es vagyok , 16 éves... És mivel 16 vagyok , ezért már nyáron mehetek dolgozni! És mivel faterom testvére igazgató egy olyan helyen , ahova vesznek föl diákokat , ezért havi 50k s diákmeló helyett mehetek oda havi 100 ér... És mivel mehetek oda havi 100 ér ezért lesz kb 250 em nyár alatt , amit gépre szeretnék költeni , mert minden másom megvan és pénzt elrakni nemnagyon tudok :] ! Ennyi...
    Amúgy nem tudom miért mondod , hogy "minden" topkiban osztom az észt... 1-2 topikba szoktam csak írni és ottse hülyeségeket!(nemvagyok 16 éves szinten attól függetlenül , hogy azvagyok /mások is mondták már/ (mármint nem alatta ) Segíteni szoktam ottis anélkül , hogy megkérnének ,vagy ha megkérnek akkoris... Látogass el a crysis topikba és nézz kicsit körül a banner alatt pl , meg a bannert is én csináltam és olvasgass vissza! Csak azért , hogy tisztán láss...
    Még1× sry , hogy ezeket itt beszélem meg...
  • zoolee
    #215
    Karaj cucc, de bakker, most már nem csak a hűtés 2 slotos, hanem az egész kártya az..XD
  • Katun
    #214
    Micsoda Kocka Doboz Design
    De tetszik :)
  • shrike7973
    #213
    Bankrablás kifizetődő:D
  • a shot
    #212
    Kicsit idegesítő, hogy mindegyik topikban osztod az észt a kb 15-16 éveddel, ide meg képes vagy leírni hogy te veszel vgat, 140e ft-d van rá ami az átlag magyar havi fizetése vagy több is annál. Nem apu meg anyu veszi? Akkor legalább legyél őszinte. Vagy ilyen jól megy manapság a 8osztályos gimibe?
  • shrike7973
    #211
  • nero
    #210
    Ha valaki nem tudta volna melyik kartyarol van a kep:

    GeForce 9800GX2

  • nero
    #209
    Ha mar 9 es szeria akkor a csucskartyarol nehany kep:









    Szerintem nagyot fog szolni, de az ara is csillagaszati lesz
  • FlyHigh
    #208
    Mire ideér a 30%+-bol lesz 20. Remélem 2X annyiba is fog kerülni mint a 8800 ultra és le fog róla olvadni a búrkolat.:D Megértem én őket, vakítani is kell.:D
  • shrike7973
    #207

    Naon szexy VGA...
  • Solten
    #206
    Meghajolunk a nagysága előtt:

  • shrike7973
    #205
  • Solten
    #204
    Itt van a kicsike, hát nem édes??



    Találóan a neve G98-8400GS.. 8SP segíti a brutális teljesítményt.

  • Solten
    #203
    Ez a chip OEM vonalon fut, azért nem találkoztunk vele (hálisten).