5047
23001954630.jpg\"


Az nVidia G90-sorozat
  • Inquisitor
    #884
    Kiszednénk a flamet egyből max. 400 hozzáröfff lenne. :D

    Jó ez a 9600GT, bár érdekelne ha 169USD az ára abból miként lesz 46.000 HUF, de ezt a kört már soxor lefutottuk ... eredmény nélkül. Amíg ennyi az ára, addig még én is inkább 8800GT-re gyűjtenék. Gondolom heteken belül 40K alatt lesz.
  • milk41
    #883
    te kötözkösz és még neked ál feljebb?gratula
  • davidka003
    #882


    Google translate-et ismered?

    Az oldal angolul

    Google translate
  • Bucser
    #881
    Hagyd rá. mondom semmit nem tud csak visszaugatni. ez ilyen 20 éves korban még elmegy.
  • czky
    #880
    Ájjle öcsike! Képzeld, nem is vágyom rá, hogy ilyen hozzád hasonló tudatlan kis pisisek akármit is magyarázzanak nekem. Nagyon jól elvagyok a 0-ás IQ-t feltételező hozzászólásaidtól!
    A magyarázok az rövid Ó!!!!!
  • Nelman
    #879
  • milk41
    #878
    képzeld már néztem róla tesztet,de...

    áhhh,csicskáknak inkább nem magyarázók
  • czky
    #877
    Mi a bajod vele? Nem tudod értelmezni a táblázatokat? Csak sajnálni tudlak...
    Ha meg nem tetszik, ne nézd végig a tesztet. Ja meg neki is lehet állni googlézni, és keresni magadnak valami megfelelőt!
  • Abu85
    #876
    Leírtam melyik játék DX10-es, azt is leírtam, miért lassú DX10-ben a GF8-9, ha ezek nem elegek akkor majd az idő bizonyítja igazam.
  • milk41
    #875
    gratula,oroszt tudtál volna belinkelni?
  • virs lee
    #874
    Te meg ennyit se. ~~
  • virs lee
    #873
    Én se tudom miért kerülöd, de érvek helyett csak "egyszertalánvalamikorleszolyanhogy" vágyálmokkal dobálózol. ~~
  • grebber
    #872
    9600GT teszt!
  • Bucser
    #871
    Ő csak ennyit tud.
  • grebber
    #870
    Prohardveres tesztet nézve egész faszára sikerült ez a 9600GT!
  • Abu85
    #869
    Nem tudom, miért kerülöd ennyire a vitát. Amiket írsz azok nem érvek, hanem flame-ek. Ezzel nem győzől meg a GF8-9 erejéről.
  • MaSzKa
    #868
    Gainward a jó 9600GT -ből is
  • MaSzKa
    #867
  • Solten
    #866
    Tényleg az Anandtech a best

    Catalyst 8.2
    ForceWare 169.28
    ForceWare 174.12 (9600 GT only) (hmm... )
  • strebacom
    #865
    Jaaa köszike..már értem.....bár az én kicsikéimen mig nem sami van..de az új hütési rendszerrel istenkirály a GPU(38C-idle)::::
  • MaSzKa
    #864
    azt kell nézni az nv is áttért Quimondárol Samsung-ra :D
  • strebacom
    #863
    Na most ezt mire irtad, légyszi irjad le,mert én csak most kapcsolódnék beeeee..
  • MaSzKa
    #862

    mi kell nézni? :D
  • strebacom
    #861
    Húúú wazze 183 hsz..mi van itt????
  • zoolee
    #860
    Egész jó kis teszt.
  • MaSzKa
    #859
    de nem 5.5-re az 1x biztos :D
  • MaSzKa
    #858
    ph-ra gondoltam
  • tugyiti
    #857
    You welcome
  • MaSzKa
    #856
    i would like read this 9600Gt test
  • virs lee
    #855
    Min? Max! ~~
  • Solten
    #854
    Ugyanmá'.. Az ember 1 évre vesz kártyát min. és ismerve a szám.tech rohamos fejlődését, fél év múlva itt érdekes dolgok lesznek...
  • virs lee
    #853
    Mire kijönnek a "mostmáraztánjöhetne" játékok, addigra 3 generációval odébb leszünk. Akkor már senkit nem fognak érdekelni a mostani kártyák, mert teljesítméyben túl szarok lesznek, mégha futtatni tudják is majd a játékokat.
  • zoolee
    #852
    Mint ahogy semmiben sem jó.
  • virs lee
    #851
    Az ATI is kerüli a DX30 használatát, mert abban nem túl jó. ~~
  • virs lee
    #850
    ugyan áruld már el mitől sz*r?

    Teszteket nem szoktál olvasni?
  • Solten
    #849
    Köszönjük Grétsy úr, elnyomtam a billentyűt

    (pedig jó messze van a "g" a "k"-tól.. -ehh Dell keyboard meg kell szokni)
  • tugyiti
    #848
    Én köteKszem
    Te köteKszel
    Ő köteKedik ....
  • Solten
    #847
    Az nvidia érzi a vesztét :) Egyébként nem kötegedésből, de ezt már évekkel ezelőtt belinkelték ;)

    (vagy a 8 topikba?? mittomén' olyan egyformák :D)
  • madass
    #846
    Az nVidia szapulja a kétchipes Radeont
    2008. február 16. 15:16, Szombat - Gyurkity Péter
    A cég első embere a legújabb pénzügyi beszámoló alatt beszélt a kétchipes riválisról, kiemelve, hogy legtöbbször egyetlen chip alkalmazása a célravezető. A GeForce kártyáknál eközben megjelenik a PhysX-támogatás.

    Jen-Hsun Huang pénteken számolt be a részvényesek és elemzők előtt a negyedik negyedéves és a pénzügyi év összesített eredményeiről. A konkrét számokra most nem térnénk ki, hiszen ezeknél jóval érdekesebb az elnök-vezérigazgató véleménye, amelyet a rivális ATI/AMD által bemutatott kétprocesszoros megoldásról, a Radeon HD 3870 X2 grafikus kártyáról alkotott.

    Huang szerint ugyanis a kétchipes fejlesztés egyáltalán nem jobb a hagyományos változatoknál, amit elsősorban az igazol, hogy a kártya nem minden tesztben tudja lehagyni az egyetlen processzorral operáló vetélytársait. Az eddig elvégzett vizsgálatok arra utalnak, hogy egyes játékokban és egyéb alkalmazásoknál ugyan kiviláglik a a nagyobb teljesítmény, számos területen azonban nem kínál semmilyen előrelépést, sőt egyes esetekben a riválisok eredményétől is elmarad az X2 teljesítménye. Erre alapozza az elnök azon véleményét, miszerint a DirectX 10 vonalon még mindig a GeForce 8800 GTX az abszolút menő választás.

    Huang és az nVidia ezzel egy időben világossá tette, hogy nem zárkózik el a többchipes fejlesztésektől - a pletykák szerint már most gőzerővel dolgoznak a GeForce 9800 X2 jelzésű utódon, amely még az első negyedév vége előtt, vagyis márciusban megjelenik. Erre azonban szerintük csak akkor kerülhet sor, amennyiben a kétprocesszoros megoldás abszolút fölénybe kerül a többiekkel szemben, hiszen nem sokan vásárolnának meg egy nagyobb, zajosabb és többet fogyasztó grafikus kártyát, amely ráadásul teljesítményben nem nyújt előrelépést. A fentieket egyébként úgy is felfoghatjuk, hogy az nVidia tanult a korábbi hibából, a GeForce 7950 X2 ugyanis hasonlóképpen járt, mint most az új Radeon erőmű - kérdés, hogy a 9800 X2 esetében hogyan nyilatkozhatnak majd az első tesztelők.

    A beszámoló során az is elhangzott, hogy a PhysX technológia hamarosan a cég CUDA névre hallgató alkalmazásprogramozási interfészének része lesz, így az összes GeForce grafikus kártya (jelenleg kapható 8 különböző chip) támogatni fogja azt. Huang úgy véli, hogy ez ösztönzőleg hat majd a vásárlókra, akik a jelenleginél nagyobb összegeket is hajlandóak lesznek ilyen hardverre költeni.
  • madass
    #845
    nyesztek az ati vs nvidia vitát tessék itten megvitatni.!!!!!